Губы рыбы• 07 июля 2021

Как дешево в Ивано Франковске. Вот бы у нас так было

Понравилось в ресторане Франко, просто супер и цены ну очень классные.
И в других подобных местах,забыла названия аналогично.
Я бы только и питалась бы там.
Ех,жаль.
месяцкие• 08 июля 2021
во львовской области массовое отравление людей в ресторане, люди в состоянии средней тяжести, почему так часто травятся люди в общепите на ЗУ?

Я не Тролль• 08 июля 2021
Ответ дляПрилипало
Не мінімальні і то попробуй знайти роботу
ну так в киеве пол города на минималке, если вы не в курсе и работу найти очень сложно на 12+
Усатая полосатая• 08 июля 2021
Ответ дляЕжик Хрюха
Дорого
Ну логічно - відповідно до рівня життя і інфраструктури, цін на нерухомість
Чтооооооооооо?• 08 июля 2021
Ответ дляПуГоФФка
Просветимся 🤦‍♀️
Флюшку зробите?
Яніна-926f• 08 июля 2021
Ответ длямесяцкие
Не ’на Західній Україні’, а ’в Західній Україні’. Нам, західнякам, приємно, коли назву нашого місця проживання пишуть грамотно)
ПуГоФФка• 08 июля 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
Флюшку зробите?
Ага, по дороге с храма
месяцкие• 08 июля 2021
Ответ дляЯніна-926f
согласна)
ПуГоФФка• 08 июля 2021
Ответ длямесяцкие
В Ха недавно травонулись знатно, ВУ.
Не знаю, есть ли связь между регионами и отравлениями...
Батя, я стараюсь!• 08 июля 2021
Ответ дляЯніна-926f
Приїздіть також до нас у Тернопіль, тут ресторації не гірші, ніж в Івано-Франківську)) Ціни невисокі, і місто красиве.
Я не была, тоже хочу:) люблю ЗУ. В прошлой жизни я была вуйком на вершине Петроса

месяцкие• 08 июля 2021
Ответ дляПуГоФФка
В Ха недавно травонулись знатно, ВУ.
мне как то часто попадают на глаза новости такого содержания именно с ЗУ, то кафе, то на свадьбах массовые отравления.
Престидижитатор• 08 июля 2021
Ответ дляУсатая полосатая
Проживши 8 років у Львові, і тепер 4 в ІФ: Львів-місто туристів і програмістів, транспортне сполучення не витримує жодної критики, як і ціни на згадану вами нерухомість.
Благоустрій ІФ, темпи забудови (на широкий спектр можливостей), якісний налагоджений муніципальний транспорт, кількість культурних локації на душу населення-тут давно вже не провінція. Минув той час. ІФ-місто для людей. І заробляти, маючи голову, тут можна не менше як у Львові.
Дея Торис• 08 июля 2021
и сразу же реклама)))
Кили и Манджаро• 08 июля 2021
Ответ дляЯніна-926f
Посоветуйте пожалуйста что у вас интересного можно посмотреть и где вкусно покушать
Яніна-926f• 08 июля 2021
Ответ дляКили и Манджаро
Обов´язково подивіться старовинний Тернопільській замок, він гарно зберігся і там досі середньовічна атмосфера. Є багато прекрасних церков, соборів і костелів, найкращий -- собор Непорочного зачаття. Є в місті величезний Тернопільський сиав з Острівком закоханих, ідеально для фотосесій, прекрасний парк Топільче з колесом огляду, звідки видно все місто. Є місцевий аналог Андріївського узвозу -- там можна помилуватися на роботи місцевих художників і ремісників. Обласний краєзнавчий музей з дуже цікавими експонатами. Міський поряд ’Циганка’, там є екстрім-парк і міні-зоопарк. Та й просто гуляючи вулицями, відчуєте дух старовини, бо збереглося багато будинків 17-19 сторіччя з дуже цікавою архітектурою. А смачно поїсти можна практично в будь-якому кафе чи ресторані, є дуже колоритний заклад --’Старий млин’, стилізований під старовинну ресторацію. А якщо знайдете час і поїздите по області, відвідаєте старі містечка -- наприклад, Збараж, Кременець, Гусятин, то ще більше цікавого побачите. Уф, оце я настрочила... Сподіваюся, нічого не забула з цікавинок.
Яніна-926f• 08 июля 2021
Ответ дляКили и Манджаро
Ага, перечитала написане і хочу виправити свої помилки: 1) Тернопільський став, 2) вулиця, яку я назвала аналогом Андріївського узвозу, називаються вулиця Валова, там пішохідна зона, виставляють роботи художники і ремісники. Є ще красивий Театральний майдан.
Кили и Манджаро• 08 июля 2021
Ответ дляЯніна-926f
Безмежно вам вдячна. Я все заскрінила, сподіваюсь що вдасться відвідати вами перераховані місцини
Яніна-926f• 08 июля 2021
Ответ дляКили и Манджаро
Немає за що) Сподіваюся, ви отримаєте приємні враження від мандрівки.
Кили и Манджаро• 08 июля 2021
Ответ дляЯніна-926f
дякую.
Советчицы тоже плачут• 08 июля 2021
Лёды, ресторации...Польшу вспомнила.
А официантов кельнерами называют во Львове?

Яніна-926f• 08 июля 2021
Ответ дляКили и Манджаро
дякую.
Будь ласка) Ще важливий момент -- якщо будете їхати на авто, то не дивуйтеся кепському стану наших доріг, то болюча тема для всіх мешканців Тернопільщини.
Кили и Манджаро• 08 июля 2021
Ответ дляЯніна-926f
Да,хочемо на авто. Дякую за попередження. Можливо ще порадите отель гарний, колоритний?
Яніна-926f• 08 июля 2021
Ответ дляКили и Манджаро
Серед знайомих чула гарні відгуки про готелі ’Галичина’, ’Камелот’ і ’Галицький замок’, кажуть, що там охайно, затишно і не дуже дорого.
Яніна-926f• 08 июля 2021
Якщо хтось з читачів цієї теми планує мандрівку Західною Україною, то дуже раджу відвідати містечко Дубно в Рівненській області. Сама була там кілька разів, з Тернополя їхати через Кременець, а з Києва легко добратися трасою Київ-Чоп, дорога хороша. Місто старовинне, невеличке, і там є чудовий замок князів Острозьких з оборонною фортецею, прекрасні церкви, костел монахинь ордену кармеліток, величезна старовинна синагога (яка, щоправда, на превеликий жаль, не доглянута і поступово руйнується, але все одно подивитися є на що). Там у парку багато оригінальних дерев´яних скульптур місцевого різьбяра під відкритим небом, а в центрі збереглися житлові будинки позаминулого сторіччя. Одним словом, справжнє середньовічне місто.
Майская киска• 08 июля 2021
В Трускавце не очень дешёвые цены на еду
Кили и Манджаро• 15 июля 2021
Ответ дляЯніна-926f
Здравствуйте, спасибо вам большое за путеводитель
Очень нам понравился ваш город, цены отличные, . Я москоинила ваш пост, и ходили по тем местам что вы описали
Кстати, очень понравилось кафе RocK вкусная кухня. А Пиво, офигенное.