А я женатая• 12 июля 2021

у кого дети учатся в КПИ на IT- специальностях

Много отчисляют студентов с первого семестра? курса? и тд Сложно учится ?В чем сложность?
автор А я женатая • 12 июля 2021
Ответ дляБутылка с банками
Ну ваш історик якось продовжує працювати?
Так само і там
Я ще не чула жодного випадку, щоб когось з викладачів звільнили
да,но на него пожаловались директору и с ним провели беседу- нам этого было достаточно.тк результат был.

Evabard• 12 июля 2021
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
может,у него ЗНО-под 200.
😅😅😅😅
світоч• 13 июля 2021
Донька вчиться на бюджеті на ФІОТ. Перейшла на 3 курс. Дуже складно вчитись. Пройшла по першому приорітету на 123 спеціальність. Стипендію отримувала тільки перший семестр. Інші семестри здавала вчасно, але до степендії не вистачало балів.
Говорять, що на кафедрі ОТ навіть на 4 курсі складно.
світоч• 13 июля 2021
123 спеціальність є ще на ТЕФ, то говорять, що набагато легше вчитись
автор А я женатая • 13 июля 2021
Ответ длясвіточ
спасибо,а в чем конкретно сложность?
автор А я женатая • 13 июля 2021
Ответ длясвіточ
Что за кафедра ОТ?
світоч• 13 июля 2021
Ответ дляА я женатая
Что за кафедра ОТ?
Кафедра Обчислювальної Техніки ФІОТ. Туди входить 123 спеціальність і ще одна. Здається 126. Донька жила в гуртожитку, то старші курси розповідали про навчання

автор А я женатая • 13 июля 2021
Ответ длясвіточ
понятно,спасибо)
світоч• 13 июля 2021
Ответ дляА я женатая
спасибо,а в чем конкретно сложность?
Дуже багато задають. Багато вимагають. Майже півтора роки дистанційного, а вимоги ще більше. Деякі викладачі дуже прискіпливі.
автор А я женатая • 13 июля 2021
Ответ длясвіточ
Да, дистанционка всё усложняет, может в этом году повезёт больше.