ХдеЯсь?• 18 июля 2021

Машиною на Північний Кіпр

Хтось їздив на прокатній машині з південного на північний Кіпр? В інтернеті пишуть, що взяти машину на прокат, на кордоні оформити додаткову страховку і все. Це так?
Напланетянка• 19 июля 2021
Нас попереджали, коли брали авто, що заборонено взагалі. Плюс потрібен був плр-тест. Можливо, в інших прокатних конторах вирішує додаткова страховка

Erzsebet• 19 июля 2021
Почитайте на форуме Винского , там много и подробно о путешествиях .
Wseravno• 19 июля 2021
Там сіра зона , як наше ДНР, сумніваюсь шо вам дозволять та і взагалі нащо шукати собі проблем і видатків додаткових , обідьте весь контрольований Кіпр
Ждун с Нибиру• 19 июля 2021
https://cyprus.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/porad...
O-Yumi• 19 июля 2021
Насколько я знаю, сейчас проблемы со въездом из-за карантина (Южный Кипр в красной зоне для северного). Был разрешен въезд только вакцинированным, потом вроде с ПЦР разрешили, но все меняется каждый день...
Иванка Бур• 19 июля 2021
Ещё нужно было по 20 за человека заплатить на КПК. 6 лет назад так было.
Иванка Бур• 19 июля 2021
*По 20 евро