КоКоКоКоКоКо...• 23 июля 2021
Церковне розлучення
Можливо хтось зтикнувся в житті з церковним розлученням,скажіть будь ласка якщо один із пари проти то чи розведе церква в такому випадку?
Буду вдячна якщо поділитесь своєю історією
Ситуація така : Чоловік з жінкою розлучені уже 6 років,мають дітей,в нього інша сім’я,тепер чоловік хоче також церковного розлучення а жінка проти
задумчивая мордочка• 23 июля 2021
Не існує церковного розлучення.
Існує дозвіл на другий шлюб, якщо хтось хоче створювати нову сім´ю.
КоКоКоКоКоКо...
• 23 июля 2021
Ответ дляСижу_и_плачу
А кто вы в этой ситуации?
А яка різниця?)
ПультОт_БМВ• 23 июля 2021
Нет такого понятия, как церковный развод. Есть только разрешение,которое могут дать, на повторное венчание
Акукарача• 23 июля 2021
Церква - це одна з найкорумпованіших організацій, ща бабло і розлучать і обвінчають 10 раз.
задумчивая мордочка• 23 июля 2021
Ответ дляАкукарача
Дозвіл на другий шлюб, сповідь і причастя безкоштовні.
Ms. Откровенность• 23 июля 2021
Ответ дляАкукарача
Согласна. Как жаль, что вера у многих не в сердцах, а в церквях.
Булькаю• 23 июля 2021
Впервые слышу о том, что церковь разводит.
ПС Мы с мужем тоже венчались. Перед обрядом ходили на исповедь и беседу с батюшкой. Так вот батюшка объяснил, что это не ЗАГС и разводов потом церковь не дает. Это грубо говоря обычными словами.
Не совсем понятно о каком разводе и какой церкви вы говорите.
КоКоКоКоКоКо...
• 23 июля 2021
Ответ дляБулькаю
Дивно що ви не чули,в мене багато знайомих розводились але ніхто просто проти небув
постою_послушаю• 23 июля 2021
Церква взагалі нікого і ніколи не розлучає. Немає в Церкві взагалі такого поняття, і ані обряду, ані таїнства такого немає. Якщо пара не живе разом з певних причин, то можна получити благословіння на повторний церковний шлюб. Але це можливо, якщо про це просить та сторона пари якій зрадили, а не зрадник або винуватець розлучення.
задумчивая мордочка• 23 июля 2021
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Церковного розлучення не існує, або ви або ваші знайомі щось наплутали.
КоКоКоКоКоКо...
• 23 июля 2021
Ответ длязадумчивая мордочка
Що таке – церковне розлучення? – Церковне розлучення – це канонічний (юридичний) процес, під час якого вища Церковна влада досліджує особливості співжиття подружньої пари, яка переживає певні труднощі, та виносить рішення стосовно її майбутнього з духовних позиції.
Майданщица• 23 июля 2021
Ответ длязадумчивая мордочка
Не існує церковного розлучення.
І лише в православній церкві. В католицькій і греко-католицькій такого немає.
Булькаю• 23 июля 2021
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Где разводились в церкви?!
Вы с какого региона? Интересно где в таком маштабе идут сначала венчаются, а потом - разводятся в церковь.
Тогда наверное стоит у таких знакомых , а главное у таких попов-батюшек спрашивать.
Ух_ты_какая_я• 23 июля 2021
- Но вы же разрешаете разводиться королям.
- Ну, королям в особых случаях, в виде исключения, когда это нужно, скажем, для продолжения рода.
- Для продолжения рода нужно совсем другое.
- Церковь должна благословлять любовь!
- Законную!
- Всякая любовь законна, если это любовь!
- Это только по-вашему! Позвольте с вами не согласиться!
- Что же вы посоветуете?
- Нечего тут советовать: живите как жили. Только по гражданским и церковным законам вашей женой по-прежнему будет считаться та жена, которая вам уже не жена!
- Церковь должна благословлять любовь!
- Законную!
- Что же вы посоветуете?
Солнечный день• 23 июля 2021
Ответ дляБулькаю
Дает. Но нужны причины: измена, наркомания, отказ иметь детей.
И то после рассмотрения ситуации митрополитом.
задумчивая мордочка• 23 июля 2021
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Інформація з сайту, який не має ніякого відношення до Церкви, де ви вінчалися?
постою_послушаю• 23 июля 2021
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Начебто хтось нині таким промишляє з духовенства, кажуть, навіть свідоцтво про розлучення видане в церкві хтось колись викладав в мережі. Але я Вам відверто і стовідсотково кажу- це не має ніякого відношення до Церкви. В Церкві розлучення не існує.
задумчивая мордочка• 23 июля 2021
Ответ дляСолнечный день
Дає дозвіл на другий шлюб, а не розлучає.
Солнечный день• 23 июля 2021
Ответ длязадумчивая мордочка
Хмм. Получается предыдущий брак не расторгнут а дают разрешение на повторный шлюб? Это два шлюба одновременно?
КоКоКоКоКоКо...
• 23 июля 2021
Для тих хто погано читає питання
!!!Я буду рада послухати тих хто зтикнувся з такою ситуацією!!!!
постою_послушаю• 23 июля 2021
Ответ длязадумчивая мордочка
Я думаю саме авторка ніде не вінчалася. Але дуже хоче. А тут така халепа- чоловік вже одружений
задумчивая мордочка• 23 июля 2021
Ответ дляпостою_послушаю
А....
:)
Замыленная• 23 июля 2021
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Отже, ви вмієте гуглити
Парасюха• 23 июля 2021
Церковь дает развод, если есть офиц развод. Согласие другого супруга и его присутствие не надо.