КоКоКоКоКоКо...• 23 июля 2021

Церковне розлучення

Можливо хтось зтикнувся в житті з церковним розлученням,скажіть будь ласка якщо один із пари проти то чи розведе церква в такому випадку?
Буду вдячна якщо поділитесь своєю історією
Ситуація така : Чоловік з жінкою розлучені уже 6 років,мають дітей,в нього інша сім’я,тепер чоловік хоче також церковного розлучення а жінка проти
Кумушка• 23 июля 2021
Ніякого розвінчання як і дозволу на повторний шлюб НЕ ІСНУЄ! Є єдиний шлях, визнання шлюбу таким, що не є дійсним, після цього для нового шлюбу ніякого дозволу не потрібно! Процедура складна, буде засідання церковного суду, треба буде доводити порушення клонів при укладанні шлюбу, виклик свідків,...про позитивному вирішенні прийдуть папери з єпархіїї.

Кактус из кожезаменителя• 23 июля 2021
Ответ дляАкукарача
Церква - це одна з найкорумпованіших організацій, ща бабло і розлучать і обвінчають 10 раз.
это точно, индульгенцию выпишут за ваши деньги и все довольны :)