Завтра не пью• 24 июля 2021
Хто їздив в Андорру на авто?
Там є кордон з Францією чи вільний в´їзд як в шенген зоні?
Бабка в тапках• 24 июля 2021
Я из Испании ехала. Граница есть , но останавливали рендомно, нас нет
Море_море_я_скучаю• 24 июля 2021
Там как бы коридор, по которому медленно приезжаешь, а погранцы просто смотрят. Документы не просят. Если что-то не понравится, остановят. Если все ок, едешь дальше.
Леди Железная• 24 июля 2021
Як повезе, ми раніше жили в Іспанію 100км. від Андори часто їздили, бувала що не не первіряли документи ні машину, а бувала, що все перевіряли. Одного разу їхали і забули документи дитини, то завернули назад.
Виннипуховна• 24 июля 2021
Ответ дляЛеди Железная
Цікаво, не знала, що є контроль. Я з Барселони каталась автобусом кілька разів, навіть думки не було, що можуть зупинити. Чи зупиняють тільки авто? Чи мені просто щастило
Треба бути обережнішою.