Проработник• 25 июля 2021
Картерс Україна
Натрапила на сайт carters.ua. Хтось там замовляв? Там оригінал? Чому замовляють в Америці, якщо в Україні теж є? Ціни ніби вищі, але ж з Америки ще за вагу платити, а на ua безплатна доставка, і ждати не треба
Быстровочка• 25 июля 2021
Кому нужно поддерживать картерс? Это дешёвый сегмент американской одежды. Заказывайте и не бойтесь, там оринигал