Чучело-Мяучело• 08 августа 2021
Второе высшее
Девочки, скажите пожалуйста, как получить второе высшее образование?
Сейчас уже поздно подавать документы?
Если у меня первое экономика, второе хочу психологию , это на 1й курс надо снова?
Сейчас уже поздно подавать документы?
Чучело-Мяучело
• 08 августа 2021
Ответ дляГендиреХтор
Вже пізно. У вас перше магістр?
Магистр
Мечты сбываются• 08 августа 2021
Не йдіть на 1й курс, йдіть в інститути післядипломної освіти, там менше вчитися і платити і інші правила вступу. Може, і не пізно. Узнавайте в найближчих інститутах.
ГендиреХтор• 08 августа 2021
Ответ дляС перепою
Магистр
Можна спробувати на наступний рік відразу на магістратуру, але потрібно уточнити.юв мене сестра так поступала, з дипломом магістра Право вступила відразу на магістратуру Економіка. Здавала зно для магістрів з економіки
Пошаманю• 08 августа 2021
Не поздно, університет менеджменту освіти, там добра підготовка психологів ( проф. Лушин, Бондаренко…)
Зателефонуйте ім у приймальну комісію
3@йk@• 08 августа 2021
Ответ дляПошаманю
Зателефонуйте ім у приймальну комісію
Добре підготують за рік з чимось психолога заочно?