Сегодня не целуюсь• 15 августа 2021
На Говерле почти сутки ищут ребенка, который отстал от туристов
Мальчик 7 лет, ну как так ??? Что там за группа туристов ? Там же ночью очень холодно .
Я б такое не носила, но продаю• 15 августа 2021
Ответ дляНаливайКа
Знайшли , живий!!!
Дайте ссылку, пожалуйста
выходные пролетают• 15 августа 2021
Говерла вылизана обувью тех,кто мечтает на нее попасть,живого места нет.
НаливайКа• 15 августа 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Дайте ссылку, пожалуйста
Новини по УКРАЇНА
Просто Галюня• 15 августа 2021
1+1 сказали, значить правда
Головне щоб тепер всі зробили висновки, що таке гори і діти
Сегодня не целуюсь
• 15 августа 2021
Господи ! Слава Всем Богам!!! Так приятно слышать хорошие новости !
Трынди-брынди• 15 августа 2021
Ответ дляЦаревна в уггах
Написали у фейсбуці що знайшли
Слава Богу!!!

Неновая почта• 15 августа 2021
Слава Богу , що знайшли живим! І дяка тим людям, що шукали. Але де ті, що писали, що вже не живий, що не там шукають, що злочин прикривають і його нема в горах і ще різні дурниці?
Пез Году Неделя• 15 августа 2021
Ответ длясоветский цирк
Моей 6 лет, у неё нет телефона
Тогда должны быть смарт часы. Мы не в каменном веке. Это безопасность. И я не за то, что б это всегда было в руках , а вот именно для таких мероприятий
Царевна в уггах• 15 августа 2021
Ответ дляПез Году Неделя
Заднім числом всі розумні.
Не дай Бог нікому пережити те, що пережили рідні цього хлопчика і йому самому.
А нам всім наука, мотаємо на вус. Ліпше вчитися на чужих помилках, ніж на власних.
Не будь КакСвета• 15 августа 2021
О 19:27 групою волонтерів на маршруті в сторону гори Кукул знайдено хлопчика (2015 р.н.) в задовільному стані, який заблукав 14 серпня на горі Говерла поблизу смт Ворохта.
Одна з пошукових груп щойно по радіощвязку повідомила, що дитину знайшли. Живим.
За попередньою інформацією, це саме Олексійко Стефанців. Але зараз ще перевіряють.
Знайшли дитину на горі Велика Космецтка відстані понад 2 км. Це на кордоні іщ Закарпатиям.
1,5 години ходьби для дорослого.
Зараз хлопчика спускають.
1,5 години ходьби для дорослого.
Зараз хлопчика спускають.
Блондинка в Законе• 15 августа 2021
Ответ дляНе будь КакСвета
1,5 години ходьби для дорослого.
Зараз хлопчика спускають.
1,5 години ходьби для дорослого.
Зараз хлопчика спускають.
Боже, яке щастя! Велика подяка волонтерам
Там-тарарам• 15 августа 2021
У меня аж слезы от радости на глазах. Молодец, маленький мужчина! Продержался!