Я в дамках• 14 сентября 2021

Мамы которые отправляют детей с температурой в школу, что вами движет?

Милые мамы, девушки, женщины, ну будьте адекватными, ну не тяните своих больных детей в школу!!!!!!! Не чего страшного не произойдет, если ребенок посидит 5 дней дома, догоните программу , не страшно. Учителя уже просто умоляют, требовать не могут (хотя почему, мне не понятно!) Ну как вы не поймете, мало того что вы не уважаете других детей, учителей, вы же издеваетесь над собственным ребенком. Не пишите только, что все так делаю и я, не будьте "толпой", будьте нормальными, адекватными людьми!!!
МинерАлочка• 14 сентября 2021
Ответ дляУкуси меня
Все прекрасно водят детей с соплями и даже кашлем. В Украине с этим все гораздо лучше, чем в вашей Европе. Во всяком случае было
У меня дочь ходила 2 года в школу в Киеве , и 3 в Италии , есть с чем сравнивать, старшая в Киеве закончила школу .

Секс-Бомба• 14 сентября 2021
Ответ дляБочка порохУ
Как это не могут? Есть медсестра. Ребёнка в изолятор и звонок родителям. Могут даже докладную написать, что родители постоянно приводят больного ребёнка, соцслужба проверку устроит.
Серьезно?! С соплями больничный не дают, и врач говорит, что по новым правилам до 37,5 это нормальная температура. Даже на справку не отпускают. А вы говорите соцслужба...
Белоснежко• 14 сентября 2021
Ответ длявсемВсёИмного
Я имею возможность не отправлять болеющего ребенка в школу,но не все могут вот так взять и на 5 дней,как Вы говорите, засесть дома и няньчить детку.
ну пусть 35 сидят благодаря таким дома.
Белоснежко• 14 сентября 2021
Ответ длякнопкодав
А кто с ренком дома будет, если мама с папой работают?
а в школе кто?
Белоснежко• 14 сентября 2021
Ответ длявсемВсёИмного
А ещё лучше - надо было не рожать.
У моих детей в классах +- половина мам - единственный кормилец, так скажем, и если Вы думаете,что за каждые сопельки этим мамам нужно бежать брать больничный - то, поверьте, очень скоро такие мамы останутся без работы. Это будет лучше? И часто женщина растит ребенка одна, без папы и бабушек,которые смогут посидеть с ребенком.

Я тоже не очень рада тому факту, что мои дети подвергаются дополнительному риску заболеть, но что делать?
да ничего, благодаря таким мамам, мой ребенок принес домой отличный вирус, мне же работать не надо, как им, могу и на больничном неделю проваляться.
Нагайна• 14 сентября 2021
Ответ дляЯ в дамках
решать нужно не только за своего ребенка, за своего ребенка решайте у себя дома. Кто вам дает права решать за других детей и их мам. Вы решили привести больного ребенка, тем самым решили, что имеете права заразить других, вы спросили их согласие или тоже решили и за них как им лучше
Вирішуйте за свою дитину. Не ведіть її в школу, на гуртки, в парк і до магазину. Там можуть бути бацильні зарази. Ам, як заразять!!!
Белоснежко• 14 сентября 2021
Ответ длявсемВсёИмного
Я болеющих детей в школу НЕ вожу.

Вы оставите 6-7-8 летнего ребенка дома? Одного? Болеющего?На весь день?
так, а школа это вам стационар? что в головах этих людей...

Попижёновна• 14 сентября 2021
Ответ дляБелоснежко
Тут с температурой 38 отправляют в школу ’мозги прокачивать’
Нагайна• 14 сентября 2021
Ответ дляБабульция
Самое прикольное,что остальные посмотрят и сделают также.

И круглогодично дети будут болеть. Вместе с учителями.
Та півтора місяці. В два-три кола. Все. Далі тиша і спокій до весни. Прям світова трагедія. І чим старші діти, тим менше хворіють.
Нагайна• 14 сентября 2021
Ответ дляИрина Веселуха
Это не уточняла. По своему ребенку- то у нас все сразу. С соплями сразу головная боль, темпа, красное горло. Насморк как самостоятельное явление отсутствует, только как проявление инфекции. А по Австрии я вас ’добью’- там даже если жена болеет дома, муж может взять больничный по уходу за ней, проблем с этим нет и по количеству больничных - хоть каждый месяц.
Може то може, звісно. Але навіть у Австрії, співробітник, який бере більше певної кількості лікарняних, стає ’колишнім’. Нормою вважається до 6 на рік. І це не по 5, а по 3 дні. Так що Австрія, Бельгія чи Уругвай - роботодавець скрізь вміє рахувати гроші.
Белоснежко• 14 сентября 2021
Ответ дляНагайна
бацильних зараз в парку немає, а в магазин можна одягнути маску. в замкненому приміщенні 6 годин на добу вірус поширюється дуже швидко. ви не маєте права так чинити, це чуже здоров´я.
Работать надо• 14 сентября 2021
Ответ дляЛюбви вам!
ЭКГ для диагностики соплей)))
Так а вы думали на ногах болезни переносить - это без последствий?
Нагайна• 14 сентября 2021
Ответ дляБелоснежко
Я і не чиню. Інші чинять. То не моя справа. Моя справа дбати про свою дитину. І якщо ви обрали вести її до школи, де можуть бути хворі діти, то це таки ваш вибір. Не перекладайте відповідальність за нього на інших. Є ДО, є домашня освіта -все до ваших послуг. І не цікавлять чужі сопливі діти.
Любви вам!• 14 сентября 2021
Ответ дляРаботать надо
Да! Это называется иммунитет. У меня в аптечке уголь и капли от отита, и то - просрочка. И что такое больница я не в курсе.
Майская киска• 14 сентября 2021
Ответ дляСекс-Бомба
Нехай ваш лікар покаже документи. У мене був короновірус, температура взагалі була 36.6 три тижні лікарняного
Ms. Искренность• 14 сентября 2021
Ответ длякнопкодав
В смысле?
Есть больничный или же за свой счет
Белоснежко• 14 сентября 2021
Ответ дляНагайна
ні шановна, моя дитина має право не лише на освіту, а й на безпечне середовище, крім того, якщо захворію і я через сопливих, то ваші діти також знань не отримають, заміни в нашій школі немає.
Нагайна• 14 сентября 2021
Ответ дляБелоснежко
То проблеми ваші і вашої школи. А мамці на соплі лікарняний не виписали. Вона привела до школи. Ви з тою дитиною будете сидіти чи ваші діти? Ні? Тоді дбайте про своїх і свої проблеми вирішуйте, доступними способами. Інші люди свої теж вирішують. І ви можете кричати ’ні’ і правами трясти, скільки заманеться. Реальність наша інша.
Белоснежко• 14 сентября 2021
Ответ дляНагайна
Проблеми школи, це і ваші проблеми, якщо ви звісно вчитися дитину віддаєте, а не на перетримку. Хто в школі бути виконувати ваші батьківські обов´язки по догляду за дитиною? Чи ви вважаете, що у нас є окремі бокси і персонал для цього? Свої проблеми потрібно вирішувати не за рахунок інших.

Работать надо• 14 сентября 2021
Ответ дляЛюбви вам!
Не вижу смысла что-либо доказывать. В вашем случае вскрытие покажет)
Нагайна• 14 сентября 2021
Ответ дляБелоснежко
Проблема, яка тут обговорюється, дещо перебільшена. Ходять діти хто з кашлем (може і місяць тривати після хвороби), і з соплями теж. Не жахливо. Частіше не хворіють. Ні діти, ні вчителі. З температурою не знаю, може хто і був, але навряд. В класі є дітки, яким в школі краще, що хворим, що здоровим. І, як не дивно, батьки у них не якісь маргінали. Просто махнуті на голову, хоч і забезпечені. І щоб діти не хворіли їх або вдома зачинити, або про імунітет дбати. Бо всі ці крики про права хоч і щирі, ба навіть правомірні, але абсолютно не дієві.
Белоснежко• 14 сентября 2021
Ответ дляНагайна
Та справді, в класі моєї малої вже половина хворих з температурою, вона принесла мені, на імунітет гріх жалітися, ковід не так огидно перенесла як це. Ще раз запитаю, хто і де буде в школі буде доглядати за хворою дитиною?
Нагайна• 14 сентября 2021
Ответ дляБелоснежко
Ніхто і ніде. Як і за залишеною вдома´. Але на відміну від пустої квартири, в школі є люди, які вже якось швидку викличуть, якщо шо.
Нагайна• 14 сентября 2021
Ответ дляБелоснежко
І, доречі, нам цю гидоту татко приніс. Так що не обмине нікого, не переживайте.
Работать надо• 14 сентября 2021
Ответ дляНагайна
Ковид - заговор масонов?)
Белоснежко• 14 сентября 2021
Ответ дляНагайна
тобто ви пропонуєте вчителям чи шкільній медсестрі виконувати батьківські обов´язки?
Белоснежко• 14 сентября 2021
Ответ дляНагайна
обминає тих, хто слідкує за здоров´ям своїх дітей, кожного року є такі класи де все добре і де всі покотом лежать з перших чисел вересня.
Нагайна• 14 сентября 2021
Ответ дляРаботать надо
Ковид - заговор масонов?)
Не ковід. Крім ковіду купа вірусних. І зараз ходить ну зовсім якась гидотна. Скрізь. Як кліщ чіпляється. Думала здохну. Але швидко пройшло.
І вся ця краса у вас задовго до перших симптомів, і водите ви ’абсолютно здорову’дитину до школи. А потім з тим же успіхом клас перехворіє весь((( Ніхто ж вдома не тримає дитину, бо татко захворів. Хоча за логікою тутешніх повинні
Нагайна• 14 сентября 2021
Ответ дляБелоснежко
Нікому нічого не пропоную. Так воно і є. Змиріться. Ну або щось робіть, як знаєте. Який толк з вашого щирого діалогу зі мною, анонімною матусею, яка і так своїх не входить. Ідіть до вчителя, до дирекції. Шукайте важелі впливу. Інакший вихід ч писала. Вам не влаштував. А як тільки на форумі пости писати, то значить вас усе влаштовує.
Работать надо• 14 сентября 2021
Ответ дляНагайна
Я как ребенка в частную школу перевела - на лекарствах состояние сэкономила. Так что не сказала б что скризь.