Мааарковная• 05 октября 2021

Что-то я не поняла, как так???

Задание:
Познач букви, що позначають голосні звуки в слові ЦУЦЕНЯ

И надо было выбрать вариант ответа.
Ребенок отметил вариант: у, е, я
Учительница исправила: у, е, а
Как так? Надо ж было отметить буквы. Не звуки!

Что-то я не поняла...
годовасик• 05 октября 2021
Ответ дляМааарковная
Это звуки. Но в задании сказано отметить буквы!
бляяяяяя
Та тут, по ходу, минимум золотая медаль после школы.

годовасик• 05 октября 2021
Ответ дляПолиэтиленовый привет
В слові Цуценя взагалі нема букви ’а’.

Зверніться до вчительки, може від втоми заперевірялась.

отэта гонят!
Укуси меня• 05 октября 2021
Ответ дляМуркамурковна
на жаль
невірно
правильна відповідь
В: симпатія
почему лишь ’В’?
заглядываю в переводчик Особистий рахунок
особиста симпатія
особовий склад
Муркамурковна• 05 октября 2021
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
1 А
2 наверное тоже А, остальные не подходят
1. Б
2.А))
Полиэтиленовый привет• 05 октября 2021
Ответ длягодовасик

отэта гонят!
Ще раз. Букви - це те, що ми бачимо. Звуки - чуємо.

Ви бачите у слові ’цуценя’ букву ’а’?
КтоЕслиНеЯ• 05 октября 2021
Ответ дляМуркамурковна
а тут хто вгадає правильно))
цілий текст))))
Суб’єкт декларування зобов’язаний 30.1. ___, у яких у нього або членів його сім’ї
відкриті будь-які за типом рахунки та зберігаються кошти або інше майно в індивідуальних
банківських сейфах. Необхідно врахувати, що номер рахунку в банківській чи фінансовій
установі має 31.1.___ та структурі. Також варто зауважити, що 32.1.___ не є номером рахунку.
Відповідно, у декларації зазначають номери рахунків, до яких такі картки видані, і не
зазначають номерів самих банківських карток.
Звертаємо вашу увагу, що у разі наявності на рахунках у банківських або інших
фінансових установах 33.1.___, ці кошти потрібно декларувати у розділі 12 «Грошові активи».
Для правильного 34.1.___ та залишки коштів на них рекомендуємо звертатися до банківської
або іншої фінансової установи, де вони відкриті.

А відображення відомостей про наявні рахунки
Б задекларувати банківські або інші фінансові установи
В особливості у вигляді
Г набір цифр на банківській картці
Д платіжних карток будь-якого типу
Е способу декларування інформації
Ж оприлюднити фінансову установу
З грошових коштів суб’єкта декларування або членів його сім’ї
301 Б
311 нет ответа
321 Г
331 З
341 А
Муркамурковна• 05 октября 2021
Ответ дляУкуси меня
почему лишь ’В’?
особиста симпатія
особовий склад
ОСОБОВИЙ І ОСОБИСТИЙ
Прикметники особовий і особистий – пароніми. Тож не дивно, що частенько їх плутають 😝 Яка ж між ними різниця? 👇
🔴 Особовий – це той, що стосується особи взагалі 🧔
📕Наприклад, особова справа (чия справа? – якоїсь особи, будь-якої особи).
Прикметник особовий поєднується з такими іменниками: рахунок, назва, посвідчення, картка, склад тощо.
🔵Особистий – це той, що є власністю окремої особи, безперечно належить їй, персональний.
📘Наприклад, особиста охорона (тобто охорона конкретної особи).
Слово особистий поєднується з такими іменниками: життя, уподобання, нагляд, речі, щастя тощо.
❗️Слово справа може поєднуватись з обома словами, однак словосполучення «особова справа» й «особиста справа» мають різні значення 🙂
📁 Особова справа – збірник документів працівника певної установи, організації
👱‍♀️Особиста справа – дії, вчинки, кроки окремої людини, у які ніхто, окрім самої людини, не втручається.

КтоЕслиНеЯ• 05 октября 2021
Ответ дляМуркамурковна
1. Б
2.А))
сорян, я лох, ответила правильно, а букву написала не ту)))
Муркамурковна• 05 октября 2021
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
301 Б
311 нет ответа
321 Г
331 З
341 А
ви молодець!
БВГЗА
КтоЕслиНеЯ• 05 октября 2021
Ответ дляМуркамурковна
ви молодець!
БВГЗА
точно, В ж подходит) чет не понравился он мне)
Укуси меня• 05 октября 2021
Ответ дляМуркамурковна
Позначте слово, яке можна поєднати за змістом зі словом «особовий, -а, -е»:
А підпис
Б справа
В життя
Г характер

. Позначте речення, у якому за змістом можливі обидва слова, наведені в дужках:
А (Обізнаність, Освіченість) у сфері культури визнають однією із засадничих життєвих
компетентностей.
Б На урочистому засіданні Президент України повідомив про (присвоєння, привласнення)
звання Героя України десятьом офіцерам ЗСУ.
В Доброзичливе ставлення до співрозмовника та уникання надмірної (категоричності,
категорійності) є найважливішими правилами ведення переговорів.
Г В облдержадміністрації здійснюють постійний аналіз (статистичних, статичних) та
інших даних для контролю за виконанням рішень.
для варианты В и Г с заимствованными словами- ответ очевиден. они имеют одинаковое значение как в русском так и в укранском языках .а вот для А сложнее и Б сложнее это ’Освіченість’ если это слово обозначает образование и Б присвоєння.Т.К. ’привласнення’ для меня имеет смысл собственного действия
Муркамурковна• 05 октября 2021
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
та все круто)
останне)) бо щас нас тут забебають)))

11.4. Доберіть до іншомовних слів (1–4) українські відповідники (А–Е):
1 преференція
2 адаптація
3 бюджет
4 віраж
А кошторис
Б поворот
В перевага
Г чинник
Д вимога
Е пристосування

11.5. Доберіть до іншомовних слів (1–4) українські відповідники (А–Е):
1 форсувати
2 конденсувати
3 координувати
4 диференціювати
А погоджувати
Б створювати
В пришвидшувати
Г заохочувати
Д розрізнювати
Е нагромаджувати
Муркамурковна• 05 октября 2021
Ответ дляУкуси меня
1.Б
2.А
КтоЕслиНеЯ• 05 октября 2021
Ответ дляМуркамурковна
та все круто)
останне)) бо щас нас тут забебають)))

1 преференція
2 адаптація
3 бюджет
4 віраж
А кошторис
Б поворот
В перевага
Г чинник
Д вимога
Е пристосування

1 форсувати
2 конденсувати
3 координувати
4 диференціювати
А погоджувати
Б створювати
В пришвидшувати
Г заохочувати
Д розрізнювати
Е нагромаджувати
11.4
1 В
2 Е
3 А
4 Б

11.5
1 В
2 Е?? копить же типа)
3 наверное А, но все не подходит, где организовывать)
4 Д

Спасибо за маленький экзамен))
Муркамурковна• 05 октября 2021
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
11.4
1 В
2 Е
3 А
4 Б

11.5
1 В
2 Е?? копить же типа)
4 Д

Спасибо за маленький экзамен))
все вірно!
Добро с Кулаками• 05 октября 2021
Ответ дляМааарковная
Букви ’у’, ’е’, ’а’, це ті букви, що позначають голосні звуки у слові цуценя.
Тобто потрібно відмітити варіант з буквами, які позначають саме ці звуки. Так, все максимальнр заплутано. Але вчитель правильно виправила. Претензії не до неї
КтоЕслиНеЯ• 05 октября 2021
Ответ дляУкуси меня
присвоєння в варианте Б - это уже что-то уголовное, вряд ли бы президент одобрил))
Olga_72• 05 октября 2021
Еще раз перечитала пост под темой. Очень хочется передать привет автору такого философского вопроса для первоклашек. Сформулировать попроще они не могли.
ПРАВИЛО: Повної відповідності між звуками й буквами в українській мові немає. Більшість букв позначає один звук, але є букви, які можуть передавати два звуки, або для позначення одного звука може бути вжито дві букви.
в данном задании речь не о букве, а об условных знаках, они же буква.
Фрикаделька• 05 октября 2021
Ответ дляФруты_Буты
Тоді по старій ви би теж нічого не зрозуміли, там теж були такі завдання
Не помню таких заданий. К меня был такой еще букварь, на русском.

Фрикаделька• 05 октября 2021
Ответ длягодовасик
А в школе нормально учились?
Конечно. Не нормально, а хорошо и отлично :)
Полиэтиленовый привет• 05 октября 2021
’Буква я може позначати 1 звук або 2. Два звуки вона позначає на початку слова (яма), після апострофа (м´ясо), після голосних (течія). У всіх інших випадках, а саме після приголосних, буква я позначає один звук [a]: лялька, бабуся, буря.’

Доповню, ще після м´якого знаку я буде позначати два звуки.
Жидкость для снятия глаз• 05 октября 2021
Ответ дляПодскажите плиз
люба літера позначає звук
Неправда
Каравай-каравай• 05 октября 2021
У меня другой вопрос - зачем детям это учить?
Olga_72• 05 октября 2021
Ответ дляПолиэтиленовый привет

А в свою чергу звуки теж на письмі позначають знаками,. тобто буквами. Звуки слова ЯМА позначаються знаками (буквами) Йама.
Бедные дети.
Полиэтиленовый привет• 05 октября 2021
Ответ дляКаравай-каравай
Фонетику і графіку завжди вивчали.
Ці теми є в завданнях ЗНО.
Olga_72• 05 октября 2021
Ответ дляКаравай-каравай
Вы про фонетику или про философию?
Olga_72• 05 октября 2021
Ответ дляМуркамурковна
Ї завжди позначає два звуки [йі]

можна питання? просто цікаво

Позначте слово, яке можна поєднати за змістом зі словом «особистий, -а, -е»:
А назва
Б рахунок
В симпатія
Г склад

тільки не піддивляйтесь в гуглі))) це просто чисто для експерименту)))як для русскоязичної людини
Б особистий рахунок
Спасу мир• 05 октября 2021
Ответ дляКаравай-каравай
Если не будут учить, то дети будут писАть примерно так : цуциньа. ’ Как слышицо, так и пишицо’
Плакулька• 05 октября 2021
Ответ дляКаравай-каравай
Это самый главный и для меня единственный вопрос к нашим чиновникам! По сути, дети ещё читать не особо умеют, а тут такое задание(
Я бы забила и сказала ребёнку чтобы не обращал внимание на оценивание, пусть лучше книжку почитает, полезнее
Муркамурковна• 05 октября 2021
Ответ дляOlga_72
Б особистий рахунок
ні)
В