Интернет Бродилкин• 06 октября 2021

Коханка народила

Дівчатка, розлучилися в грудні. У березні провився назад, я не пробачила. У травні розписався. У серпні народила коханка. В мене депресія страшна! На таблетках. Як пережити? Коли буде легше? Таке відчуття, що ніколи не буду щаслива. Що ця рана наіки буде боліти. З малою не спілкується вже пів року. аліменти не платить. Біль страшний. Як у вас було? Як склалося? Як пережили?
автор Интернет Бродилкин • 06 октября 2021
Ответ дляМоре Счастья
такая ерунда. ваша дочка с луны, что не видит, как он поступает, наркоманит и любовница? ребенка не возможно оставить без отца, если отец нормальный и сам заботится о ребенке. ваш заботится?
нні. взагалі

Samostoyatelnaya• 06 октября 2021
Ответ длявентиляторная
Пережила. Ушел посреди моей беременности.
Головне, щоб дитина не була на нього записана. Такі чмирі люблять повернутись через 15 років на готову дорослу дитину і гратись у папочку.
Море Счастья• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
нні. взагалі
ну вот. с чего у дочки возникнет такая тема в голове
Робот Вертер• 06 октября 2021
Ответ дляГубы_зубы
О, любовниц набежало. Хотят уважительного отношения. Ну-ну
Еще одна... Вы почкованием размножаетесь?
Губы_зубы• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
Удалено администрацией...
КротоТо• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Боюся, що дочка буде винити, що я не зберегла сім,ю і залишила її без батька.
Мне кажется, что он снова к вам прибегит и вы впустите его. И это будет самая большая ошибка. Что дочка будет видеть? Как папка под наркотой домой проползает?
Робот Вертер• 06 октября 2021
Ответ дляГубы_зубы
Удалено администрацией...

Сижу на стуле• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
Вы , простите, дура? Я не путаю август с серпнем. Это вы все тут путаете жену с любовницей
ну если так принципиально, то беременная была любовница, а родила жена
Ответ длясама себе прекрасная
Ооо нет!!!
Вы ещё и слёзы льёте из на наркомана?!
Представьте какую жизнь с отцом наркоианом видел бы ваш ребёнок!
У меня знакомый тоже так с травки начинал потом мало стало,то колёса,то нюхал что то
Говорят фен нюхал
Не знаю
Но вот недавно на отца с топором кидался
Агрессия нереальная на всех
Сошёл с ума
Радоваться а не плакать надо )))
Агресія на мене останнім часом була страшна. Я за руку його не ловила, мені люди донесли навіть де купував дозу. А я в той час як бомж ходила. В усьому відмовляла собі, бо збирали хоч на якесь житло
Губы_зубы• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
Удалено администрацией...
Я здорова, а вам не помешает
Меня много• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Є) і дуже достойна) малу любить але те, що він нерідний не дає спокою
Ви його любите? Та дозвольте собі бути щасливою врешті решт. Дитині потрібна щаслива мама.
Ответ дляКротоТо
Ви що? Ніколи в житті не прийму! Буду землю гризти ну назад дороги немає. Якби хотіла я його прийняла б коли приніс 101 розу. Довіри більше не буде. Щастя з ним теж.
сама себе прекрасная• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Ну и????
Неужели этот предатель подлый слабый и зависимый вас достоин ?!
Ответ дляМеня много
Ви знаєте, може й люблю. Просто в мене вже здоровий глузб. Дивлюся як відноситься до малої, яка людина і т.д. Великої любові вже не хочу
Робот Вертер• 06 октября 2021
Ответ дляГубы_зубы
Я здорова, а вам не помешает
А я -то вспоминаю, откуда такой знакомый слог Вы в теме про Зелю сегодня прям рвете себя на флаг. Ну да, там вся тема сплошь о здоровых
Губы_зубы• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
Я в теме про Зелю сегодня?
Вам точно к врачу.
Ответ длясама себе прекрасная
Ну и????
Розумію, що ні. Але картинка сім,ї рухнула. І вголові не вкладається, як можна так вчинити після того всього що я для нього зробила. Скільки мої батьки допомагали, купили машину... Короче. Всього і не розповісти. Прийшов до нас голий і босий
Головная• 06 октября 2021
Автор, у вас появився шанс бути счасливою.
Робот Вертер• 06 октября 2021
Ответ дляГубы_зубы
Я в теме про Зелю сегодня?
Вам точно к врачу.
Тише-тише, не нервничайте, выздоравливайте еще раз, я осознаю свою ошибку и больше диалог с вами не поддерживаю. Хорошего дня )

Ответ дляГоловная
І ви знаєте, що Бог послав дуже хорошу людину. Він за нами страшне. Особливо за мало. Все купує. Скрізь водить. а я ідіотка живу минулим і все.
Ответ дляРобот Вертер
Дівчата, ну не лайтеся. Бо буду ревіть
КротоТо• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Тогда не пойму почему убиваетесь? Забыли как страшный сон и друзьям, родственникам скажите, чтоб не лезли в вашу жизнь и не поднимали темы о нем.
Хоча знаю, що людина не цінила мені взагалі
Робот Вертер• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Дівчата, ну не лайтеся. Бо буду ревіть
Нет-нет, что вы ) Тут сегодня такой контингент, что легче сразу извиниться, что зашел, никого не трогать и уйти. Прощайте )
Ответ дляКротоТо
Та заборонена ця тема. Але всеодно сестра набрала і сказала, що та народила. Я наче вже і заспокоїлася. І знов унакрило. Гідазепам спасає
Бриджит_Фрикандо• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Він місяцями був на роботі, а ми його чекали як ті вірні собачки. Ще й люди донесли, що фен нюхає
І чого це ви ридьмом ридаєте за тим, хто фєн нюхає?

Подякуйте, що тепер це проблеми коханки. От пофартіло жіночці. Ще й маля від фєнонюха має.
То ви ще в шоколаді!

Вам плакати нема чого. Пощастило ж!
Губы_зубы• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
Удалено администрацией...
Покорительная• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
Я чья любовница родила?
Мужа
Пацелуйнитуда• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Перше, що так вчинив. Друге, що дитину виховуватиме чужа людина
так радуйтесь, сейчас таких лохов единицы, которые взвалили себе на шею чужой прицеп
Покорительная• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
У травні розписався. У серпні народила коханка... Ниче не поняла... Может в августе жена его родила? Вы не путаете?
Токсичные комментарии запрещены! Вы трпвмируете автора!