Интернет Бродилкин• 06 октября 2021

Коханка народила

Дівчатка, розлучилися в грудні. У березні провився назад, я не пробачила. У травні розписався. У серпні народила коханка. В мене депресія страшна! На таблетках. Як пережити? Коли буде легше? Таке відчуття, що ніколи не буду щаслива. Що ця рана наіки буде боліти. З малою не спілкується вже пів року. аліменти не платить. Біль страшний. Як у вас було? Як склалося? Як пережили?
автор Интернет Бродилкин • 06 октября 2021
Ответ дляПацелуйнитуда
так радуйтесь, сейчас таких лохов единицы, которые взвалили себе на шею чужой прицеп
Може у вас прицеп? В мене дитина

Опля Картопля• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Здається вже зустріла. Ви не повіртите але ідеальна людина. За малу сто разів запитає, де була, що їла. А я ідіотка не можу відпустити минуле. Боюсь якоїсь болячки на
нервовій почві. А коханка все викладає у соц мережах які вони щасливі. Я не слідкую. родичі доносять
т.е. у вас есть мужчина, идеальный, а вы плачете по БМ , который изменял и которого прогнали?
Зачем прогнали тогда, он же просился обратно.
Сейчас бы он с вами жил и платил алименты на ребенка любвницы.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 октября 2021
Смотрю практическая каждая пережила предательство, вот интересно, только мы девочки страдаем, или у них тоже болит.
Покорительная• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
Так жена родила, а не любовница. Зачем перекручивать ситуацию? Это нормально когда жена рожает...
Вы токсичны!
Вы трпвмируете автора!
Головная• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
І ви знаєте, що Бог послав дуже хорошу людину. Він за нами страшне. Особливо за мало. Все купує. Скрізь водить. а я ідіотка живу минулим і все.
Тоді чому ви жалієте за цим гімном ???? Радійте життю ,своїй новій сім’ї, коханню. Хіба, що серце не лижить до нового коханого.
Айпишница• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Є. Всеодно накриває. 12 років так не викреслиш
Т.е. у вас есть мужик, а вас кроет от другого, который изменял вам, просился назад, готовый бросить беременную любовницу? Вам надо благодарить судьбу, что развела с этим чудаком. На алименты подавайте в суд. Если уже подали, торбите ГИС, чтоб взыскивали. Сейчас они с алиментщиками нормально работают.
МинерАлочка• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Боюся, що дочка буде винити, що я не зберегла сім,ю і залишила її без батька.
Зачем ей отец наркоман?

Головная• 06 октября 2021
Ответ дляБриджит_Фрикандо
І чого це ви ридьмом ридаєте за тим, хто фєн нюхає?

Подякуйте, що тепер це проблеми коханки. От пофартіло жіночці. Ще й маля від фєнонюха має.
То ви ще в шоколаді!

Вам плакати нема чого. Пощастило ж!
Я напевно відстала від життя, що це за фєн який нюхають???
Милашка-оторвашка• 06 октября 2021
Автор, ви дивна. Ви розвелися, спробу примирення відхилили - а тепер заламуєте руки? Ви думали, що він все життя буде вас назад добиватися і під порогом валятися?
Милашка-оторвашка• 06 октября 2021
Таке враження, що вам подобається грати роль страдалиці.
энциклопУдия• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Він місяцями був на роботі, а ми його чекали як ті вірні собачки. Ще й люди донесли, що фен нюхає
Божееее !
Дівчино,біжи за шампанським і святкуй,що ти вільна від неадеквата.
Санта Барбара• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Я вычеркнула 16 лет. Тяжело было, но пережила. Сейчас жалею, что не сделала этого раньше)) Вы тоже держитесь. Он вас не достоин. Да и любовнице не повезло с таким чмом. Не знает, куда свой член пристроить.
Милашка-оторвашка• 06 октября 2021
Ответ дляэнциклопУдия
Божееее !
Вона краще буде впиватися своїм стражданнячком.
энциклопУдия• 06 октября 2021
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ааа...ну може. Так,є такі . Плаче,заламує руки і посипає коси попілом.
Пофіг ,що дитина мала б батька наркомана. Зате ж- рідний батько. Пофіг,що аліменти не платить. Люблю- нємагу.
Ппц,от є ж неумні жінки.
СССРовна• 06 октября 2021
Автор, вам нужно пройти все стадии измены и развода. Очень трудно смириться с изменой близкого человека, это как пережить его смерть. Должно пройти время и вы поймете, что это был лучший вариант для вас. Конечно, лучше обратиться к психологу и направить мысли в нужное русло.
Слабый пол• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Авторко, тут в топі якраз висить тема про жінку що хвасталась щасливими фотками і статусами, а закінчилось все криміналом.
Не звертайте на те уваги.

Вам потрібен час. Кілька місяців, рік, два, п*ять. Але воно минеться, точно знаю.
Айпишница• 06 октября 2021
Ответ дляГоловная
Наркотик синтетический
Чупокабра• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Перше, що так вчинив. Друге, що дитину виховуватиме чужа людина
А почему вашего ребенка чужой человек будет воспитывать? Вы уже нового мужа себе нашли?
Пульт от линолеума• 06 октября 2021
Ой, автор, чем-то ситуации похоже. Только когда я уходила о шалашовке его не знала. Ушла потому что достали эти качели, вечные перепады. Не расскажешь в двух словах. После ухода много интересного узнала….Я не успела вещи из дома даже забрать, как он поселил уже у себя эту барышню… параллельно пытался оправдаться и все вернуть. Ну там треш вообщем полный

сама себе прекрасная• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Розумію, що ні. Але картинка сім,ї рухнула. І вголові не вкладається, як можна так вчинити після того всього що я для нього зробила. Скільки мої батьки допомагали, купили машину... Короче. Всього і не розповісти. Прийшов до нас голий і босий
Знаем.проходили.у меня отец такой .
Лорка-хлорка• 06 октября 2021
Вселенная отвела от вас нарика и предателя. скажите спасибо и радуйтесь жизни
Без комплексов• 06 октября 2021
Автор - переболеете. У меня знакомая девочка была, так она беременная на собственной свадьбе узнала что как раз в этот день от её уже законного мужа - любовница родила. Вот это стресс. Я думала, что только в сериалах такое бывает.
Опля Картопля• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
вы не идиотка.
Вы описываете отношения спасателя, вы ему дали , старались, вините себя во всем, а встретили мужа нового, возможно контролера, и как его спасать? ему не надо.
Непривычно.
У Вас деструктивные отношения с мужем были и , не хочу вас расстраивать, но возможно, только в другую сторону( контроль), будут и новые.
Это созависимые отношения.
Гидроусилитель руля• 06 октября 2021
Ответ дляГоловная
Амфетамин
Петриківна• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
по аліментах окрема тема. зараз тільки подала, бо він офіційно не працює і отримує з/п 30 тис. Подала в твердій грошовій сумі на 3 тис. І що ви думаєте? Вона найняла адвоката і він бігом влаштувався вже офіційно на мінімалку. Сьогодні прийшов відзив по справі аліментів. Вказав, що на ньому мати і мала дитина
Ну и говнище
Неместная Я• 06 октября 2021
Автор . милая - держитесь
и поблагодарите вселенную, то избавила вас от такого человека рядом!!!
вам обидно, я понимаю, но так должно было случиться, вы хороший человек, и судьба вас бережет от плохих людей , уводит в сторону, это не ваш крест
У вас есть семья вы и ребенок!!!!
Ответ дляГоловная
амфетамін
Ответ дляЧупокабра
Ну не чоловік. А людина з якою підтримую стосунки. Він підтримує
Неместная Я• 06 октября 2021
Ответ дляБез комплексов
какой кошмар(
расскажите чем закончилась история?
Блін, дівчата! Яка я вам вдячна! Які ви умнички! Дякую за підтримку! Може точно все до кращого! З ним щаслива не була! Він любить лише себе! Дякую за ваші слова! Дай Боже вам щастя!