Интернет Бродилкин• 06 октября 2021
Коханка народила
Дівчатка, розлучилися в грудні. У березні провився назад, я не пробачила. У травні розписався. У серпні народила коханка. В мене депресія страшна! На таблетках. Як пережити? Коли буде легше? Таке відчуття, що ніколи не буду щаслива. Що ця рана наіки буде боліти. З малою не спілкується вже пів року. аліменти не платить. Біль страшний. Як у вас було? Як склалося? Як пережили?
Катька Пушкарева• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Ага))) Щоб втримати)
О, бачте, ви вже посміхаєтесь. Дякуйте богу, що легко відбулися. Нехай тепер наступна вигрібає
Робот Вертер• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
його
У травні розписався. У серпні народила коханка... Ниче не поняла... Может в августе жена его родила? Вы не путаете?
очки_ннадо• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Він місяцями був на роботі, а ми його чекали як ті вірні собачки. Ще й люди донесли, що фен нюхає
Вам погано, бо ревнощі і самооцінка і це нормально так себе почувати розуміючи, що все, історія так як була не вернеться. І ніколи не буду щасливою, то від болю так, а не від того, що це дійсно так.
З залежним і відсутгім батьком нема щастя. Просто страшно в новому житті, звикли
Интернет Бродилкин
• 06 октября 2021
Ответ дляУкраиночка
Ну да, ну да. От жизни плохой он и фен нюхнул, и скурвился к чертям собачьим.
Вам крупно повезло, что его нет больше рядом с вами. Лучше придумайте что делать, когда его будет переклинивать и он будет пытаться играть в папашу и делать вид, что воспитывает и заботится о ребенке.
Не буде. Він її викреслив зі свого життя
Интернет Бродилкин
• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
так я так і написала, вони в травні розписалисяя, а в серпні вона народила
Украиночка• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Ну от і добре. Краще без тата, ніж з таким татом.
Интернет Бродилкин
• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
август це і є серпень
Меня много• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Перше, що так вчинив. Друге, що дитину виховуватиме чужа людина
У Вас вже є та чужа людина, що виховуватиме? Не біжіть поперед паравоза.
Не пью, не курю• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Да Вам не в депрессии быть надо, а на седьмом небе, что оно отплыло само от вашей семьи и ребенка воспитывать не будет.
вентиляторная• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Як життя склалося?
8 лет была сама, потом встретила идеального мужчину. Ради этого стоило ждать. А жила бы с тем, обошло бы меня это счастье стороной.
Муркамурковна• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
це не переживання, це факти
а переживання : мены боляче бо я думала шо ця людина буде : 1. любити мене : як любити ( пишіть шо ви думали як він має проявлять до вас любов) ну і так далі
розкладіть на запчасті свої почуття
а потім на запчасті його дії
складіть ожиданіє і реальність
усвідомте той факт шо він дірьмо собаче, а ви повинні тепер по іншому вибирати собі чоловіка і добре шо дірьмо відлипло вже, запашок залишився, але і він згодом пройде
скажіть дякую за донечку і радійте життю у вас є для кого жити ( ви сама і ваша дитина) і жити ви маєте без таблеток, беж жалю, а в кайф, бо життя у вас одне і тратити його на оплакування людини, яка вас не любить це тупо...як там витру сльози, стану красівой...і тд)))
перестеньте його романтизувати і згадувати
перестаньте жаліти себе
шо було то пройшло
чоловіки як тролейбуси ..один пішов..прийде інший
розкладіть на запчасті свої почуття
а потім на запчасті його дії
складіть ожиданіє і реальність
перестаньте жаліти себе
шо було то пройшло
Катька Пушкарева• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
Ні, серпень з августом тільки ви тут плутаєте. Всі інші знають, що це однаково 8й місяць року на всіх мовах
Робот Вертер• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Так жена родила, а не любовница. Зачем перекручивать ситуацию? Это нормально когда жена рожает...
Интернет Бродилкин
• 06 октября 2021
Ответ дляМеня много
Є) і дуже достойна) малу любить але те, що він нерідний не дає спокою
Меня много• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Та Ви радіти маєте, що воно щезло...
Робот Вертер• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
август це і є серпень
Вы не поверите, но я это знаю
железный занавес• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
а діти є?
Нет, сначала он говорил, что нам рано их иметь, давай не спешить, хоть я и очень хотела, потом я лишилась возможности родить. В итоге мне сказали, что прекрасно без них проживем, затем согласился на донорство и сур.маму, а закончилось беременностью другой.
Таракашечка• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Вже корю себе може я щось не так робила, може недодала йому уваги, що пішов наліво, може була поганою жінкою( Життя біль. На нервах вже кашеш почався
Автор, милая не видите себя. Это не вы виноваты, просто он гавно!!! Обидно понимать, что спустя столько лет, ни вы ни дочка ему по сути не нужны. Время лечит, все пройдёт, все у вас с дочкой будет хорошо. Посочуаствкйте его новой жене, теперь это её проблема.
Интернет Бродилкин
• 06 октября 2021
Ответ длявентиляторная
а діти?
Робот Вертер• 06 октября 2021
Ответ дляКатька Пушкарева
Вы , простите, дура? Я не путаю август с серпнем. Это вы все тут путаете жену с любовницей
Меня много• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Не додали уваги настільки, що знаркоманився? Не беріть на себе те, що не варто.
Мать драконов• 06 октября 2021
Автор, это страшный сон, конечно, но такие вот бывают люди. Он сделал такое, что на голову не натянешь. Вам было бы лучше с ним? Вы бы никогда не простили его, не забыли, не поверили ему. У вас один выход-начните новую жизнь без него. Представьте, что человек умер, больше нет его. Просто исчез и больше его не может быть. Пусть будет счастлив в новой семье, будьте счастливы и вы в новой жизни. Ваша жизнь на этом не закончилась, просто из неё ушёл такой козел, которому и врагу не пожелаешь. Вы только осознайте то, что не все такие уроды, есть нормальные мужчины, есть нормальные люди, но так бывает. А представьте, если бы пустили его назад, это было бы ещё хуже. Потому занимание себя максимально, ходите куда-то, знакомьтесь с новыми людьми, общайтесь. Время лечит. Потом посмотрите и удивитесь, что же вы так страдали за таким козлом.
Катька Пушкарева• 06 октября 2021
Ответ дляРобот Вертер
Удалено администрацией...
Интернет Бродилкин
• 06 октября 2021
Ответ дляТаракашечка
Ви не уяявляєе скільки я з ним пройшла і в горі і врадості. Була в будь якій ситуації. А вона працює на АТб, мужики сміються що вона ш.... Мене чесну і вірну жінку проміняв на неї
Лорка-хлорка• 06 октября 2021
сходите к психотерапевту. примите тот факт, что человек обошёлся с вами плохо, и что ему больше нет места в вашей жизни. ничто не навсегда и никто вам не принадлежит, любой человек имеет право уйти когда захочет. точно так же и вы можете строить свою жизнь так, чтобы быть счастливой, не думая о том, как там бывший
12 галюцинаций• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Ви поруч і це головне ! Який чужа людина !? Ви поруч , Ви !!!!
Калёва Замалёва• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Перекреститесь, что Господь отвел.
Зачем Вам моральный урод и еще и наркоша?
Встретите норм мужчину и все у Вас будет классно.
Лорка-хлорка• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
значит она ему ровня, а вы достойны лучшего
Интернет Бродилкин
• 06 октября 2021
Боюся, що дочка буде винити, що я не зберегла сім,ю і залишила її без батька.