Интернет Бродилкин• 06 октября 2021
Коханка народила
Дівчатка, розлучилися в грудні. У березні провився назад, я не пробачила. У травні розписався. У серпні народила коханка. В мене депресія страшна! На таблетках. Як пережити? Коли буде легше? Таке відчуття, що ніколи не буду щаслива. Що ця рана наіки буде боліти. З малою не спілкується вже пів року. аліменти не платить. Біль страшний. Як у вас було? Як склалося? Як пережили?
Nightbringer• 06 октября 2021
теперь она жена,если розпысався,а вы всё не унимаетесь.
семья теперь его там,а вы уже в категории бывших.
Nightbringer• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Перше, що так вчинив. Друге, що дитину виховуватиме чужа людина
то есть вы к девочке приведёте отчима, чтобы воспитывал ...или пока идёт кастинг дядьтоль?
Nightbringer• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
август це і є серпень
так з травня вона його законна дружина.нє?))
Nightbringer• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
Здається вже зустріла. Ви не повіртите але ідеальна людина. За малу сто разів запитає, де була, що їла. А я ідіотка не можу відпустити минуле. Боюсь якоїсь болячки на
нервовій почві. А коханка все викладає у соц мережах які вони щасливі. Я не слідкую. родичі доносять
на идеальну людыну дядютолю тоже внимательно смотрите,а то они такие хитруны,что потом их показывают в шоу ’Стосується кожного’ или в криминальных новостях.
Nightbringer• 06 октября 2021
Ответ длягражданинГрубиян
по аліментах окрема тема. зараз тільки подала, бо він офіційно не працює і отримує з/п 30 тис. Подала в твердій грошовій сумі на 3 тис. І що ви думаєте? Вона найняла адвоката і він бігом влаштувався вже офіційно на мінімалку. Сьогодні прийшов відзив по справі аліментів. Вказав, що на ньому мати і мала дитина
такого быть не может.
с него законно 50% высчитают и с минималки и с максималки.
Интернет Бродилкин
• 06 октября 2021
Ответ дляNightbringer
Все сказали? Не зарікайтеся. Сьогодні я, завтра ви. Гарного вечора
Наверняка• 07 октября 2021
Ответ дляОпля Картопля
теперь и до меня дошло: любовница родила в статусе жены, т.е. ОНА теперь жена, а не автор.
Получается, что жена родила, а не любовница.
как закручено!)
По закону уже жена, да. Как кто-то писал, хорошо бы ещё и беременеть в статусе жены, а не любовницы.