Катька Пушкарева• 24 октября 2021

Вы читали уже скандальный пост одного врача в инстаграме?

В комментариях его разнесли в пух и прах из-за нарушения врачебной этики и деонтологии. А вы с ним согласны или не согласны?

Шанс вийти з інфекційної реанімації живим зараз становить 50/50, шанс залишитись живим після інтубації і ШВЛ майже нульовий. Це не офіційна статистика, це мої особисті підрахунки складені за місяць. І знаєте, що я вам скажу, ця хвиля унікальна, бо вакцини вже є загальнодоступними. Якщо ви потрапляєте в лікарню зараз, то знайте, до вас відразу з порогу буде упереджене ставлення, у вас був вибір, ви самі захотіли померти. І ще чим ця хвиля унікальна, це тим, що це дельта і вона поводить так само як і інші штами, але швидше. Місця в реанімації завжди для вас будуть, лікарню вже не можливо перевантажити. Бо на одного поступаючого пацієнта, завжди знайдеться труп. Пам´ятаю, взимку була ситуація, що чоловік просидів 2 години на приймальному з балоном кисню, чекаючи, що хтось помре і звільнить йому місце, дочекався. Зараз цю ситуацію важко уявити, бо ліжко не встигає охолонути від попереднього пацієнта, це просто конвеїр для трупів. Коли ви потрапите в палату, на вас натягнуть маску, з часом від низької сатурації у вас поїде дах і ви будете зривати цю маску, намагатиметесь встати, можливо впадете і зламаєте собі якусь кістку. Тоді санітарки візьмуть і поріжуть синю медичну пелюшку і прив´яжуть ваші руки і ноги до ліжка. І тоді про вас забудуть, ви захочете в туалет, ви захочете води, ви будете видавати якесь незрозуміле мичання з під маски, але на вас не звертатимуть уваги. Періодично до вас приходитиму я, підніматиму вас, підкладаючи холодну рентгенівську касету під спину, намагатимусь розшифрувати, що ви мені намагаєтесь промукати крізь ту маску, але найімовірніше я вас теж не зрозумію. Коли ви помрете вас ще намагатимуться відкачати, зламають ребра, але шансу майже не буде. Вас запакують в чорний поліетиленовий мішок, покладуть на стару потаскану каталку і вивезуть в коридор. Далі ваш лікар вийде з відлілення, де стоятимуть ваші близькі, він скаже, що ви, на жаль, померли. Буквально через секунду в коридорі стоятиме страшенний крик. Ви не уявляєте наскільки це явище вкарбовується в пам´ять, це неймовірно скажений крик. І мені вас не буде шкода, ви вже мертві, ви нічого не відчуваєте, а от вашим близьким буде важко.
Вакцинуючись ви бережете близьких від своєї смерті
Результат:
вже голосів: 1326
515 (38.84%) Врач прав
495 (37.33%) Врач не прав
316 (23.83%) Результаты
Совбез• 25 октября 2021
Ответ дляКарамелька
Ні, не згодна з ним. Бо ПЦР тест підтвердить коронавірус тільки на 5-6 день від дня інфікування. Тому не виявить всіх хворих перед вакцинацією, а тільки спровокує навантаження на лабораторії. І хворі люди, яким потрібно швидко отримати результат, будуть чекати його тижнями.
В нас незалежні ЗМІ і можуть публікувати будь-які думки. Треба фільтрувати інформацію.
Жодної статті, думки антивакцинатора, висвітленої, як вартої довіри чи уваги, це видання не публікує). Отже, ця особиста думка була схвалена як правильна.

Ок, експрес-тест. Це 15хвилин. І можливість відсіяти тих, кого щепити НЕ можна. Але ж ні. Не люблю Гадю Савченко, проте вона сказала влучно про ветеринарний підхід до людей.
Карамелька• 25 октября 2021
Ответ дляСовбез

Це видання може публікувати що йому заманеться. Йому не потрібно схвалення. І у вас невірні висновки. А щодо експрес-тесту, ви знаєте що його точність складає приблизно 50%? Тобто, приблизно у кожного другого вони будуть хибними.
Совбез• 25 октября 2021
Ответ дляКарамелька
Це редакційна політика. Я читаю Обозреватель щодня вже кілька років. Вони ЗА вакцинацію однозначно.

Якщо Ви праві щодо % точності тестів, то висновок, гуманний, обачний, як має бути у справжнього лікаря - НЕ НАШКОДЬ. Тобто не наражай на небезпеку навмисно. Але... Натовпи щеплень без попереднього обстеження. Концерти, вибори, карнавали
Удачная• 25 октября 2021
Ответ дляЗамыленная
Да зайдите на его страницу: это ИНТЕРН- рентгенолог А пафосу буду-то сам Луи Пастер реинкарнировался
Не могу найти в теме упоминание имени.
Карамелька• 25 октября 2021
Ответ дляСовбез

Хто заважає обстежитися? Хто заганяє на концерти?
Совбез• 25 октября 2021
Ответ дляКарамелька
Тести - платні і неточні. Черги на вакцинацію - без дотримання умов безпеки.
На концерти заманюють тих, хто ведеться (наприклад, молодь), рекламою. До речі, це, по-Вашому, етично: збирати в такий час маси народу, де люди щойно отримали щеплення, а інші вважають себе убезпеченими, бо мають аусвайси?
В усіх цих кроках відсутня логіка, видно, що людина - ґвинтик, її здоров´я і життя нікого не цікавить, важливе якесь міфічне суспільне благо.
Семен Семеныч• 25 октября 2021
Ответ дляМенее Более
раскриваєм раскриваєм.

Тобто третій поверх заповнений, на перших двох поверхах нікого немає ні лікарів ні пацієнтів, так?

То що ви розкрили? Коли захворієте куди Вас везти?
почему то смелая врач ,раскрывающая правду не зашла в пустые палаты и не понказала подведеный кислород к койкам.или они ведрами носят его?
Яна-777• 25 октября 2021
Дайте ссылку на этого умного человека, хоть подпишусь, У меня подруга в ковидном отделении в реанимации работает, один в один оассказывала такое ещё месяц назад. Все эти этапы, как они мучаются под кислородом.
Новогодняя пальма• 25 октября 2021
Ответ дляволосатое стекло
автор, дайте ссылку на страницу этого доктора, пожалуйста
Автор оставляла ссылку (коммент 197). Но ее по всей видимости зaбaнили из-за жалоб некоторых неадекватных, и ответить она уже не может.

https://www.instagram.com/p/CVTIHSfNoA-/
Новогодняя пальма• 25 октября 2021
Ответ дляУдачная
Не могу найти в теме упоминание имени.
Автор давала ссылку. Михаил Сидоренко

Новогодняя пальма• 25 октября 2021
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Была уже такая тема, администраторы ее удалили, и вашу скоро снесут
За сутки не снесли. Что стряслось?)) Тема актуальна, чтобы ее сносить.
Удачная• 25 октября 2021
Ответ дляНовогодняя пальма
Автор давала ссылку. Михаил Сидоренко

Благодарю за информацию.
Посмотрела... реакция- тю.... ему ж пиар для странички нужен.... но как интерна с такими высерами, скорее всего, он себя похоронил... информация, которую он разместил очень некрасива для моз.
Удачная• 25 октября 2021
Ответ дляНовогодняя пальма
Автор давала ссылку. Михаил Сидоренко

Пожаловалась на этого клоуна за враждебные высказывания. Почему-то сейчас в норме дискриминация тех, кто не желает прививаться. Это разжигание вражды и дискриминация.
Живу в Германии - демократия ж - ага - тут тоже как бы загнобить непривитых и заставить прив... но это же по сути не вакцина, а гмо модулятор какой-то. Точно говорят, что барановирус. У меня терапевтка веселится - говорит, что сейчас легче знакомиться с новыми людьми. Если раньше нужно было узнавать человека, то сейчас можно спросить привит или нет. Привит - можно дальше общение не продолжать.
Бутербродница• 25 октября 2021
Ответ дляУдачная
Не могу найти в теме упоминание имени.
Выше была ссылка на Инстаграм, а в нем уже есть переход на его Фейсбук-страницу.
Бутербродница• 25 октября 2021
Ответ дляМенее Более
раскриваєм раскриваєм.

Главное сами доберитесь
Бутербродница• 25 октября 2021
Ответ дляЯна-777
А раньше в реанимации все кайфовали?
Удачная• 25 октября 2021
Ответ дляБутербродница
Да, девочки уже продублировали, благодарю..