27 октября 2021

Заклик Лікаря КОВІДного відділення

""...І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь.""

""Дозвольте запросити вас на екскурсію до свого світу. Дозвольте показати. Показати, що означає бути лікарем в ковідному відділенні.
Працювати в ковідному — це втрачати здоровий глузд.
Лікарі ковідного відділення працюють по 24, 30, 48 годин. Приходять додому на півдня, а потім знову повертаються до відділення. І так тижнями, місяцями, уже й роками. І ось ми вже боремося не тільки з ковідом. Ще з панічними атаками, які приходять від думки про необхідність повернутись до відділення. З безсонням, бо чергуємо по 10 і більше діб на місяць, і після цих діб важко знову вчитись спокійно спати та усвідомлювати, що ніхто не помре під час твого сну. З депресією, бо більше не можемо. Але треба.
Працювати в ковідному — це бути самотнім.
Дні народження, весілля, свята. Цього всього для нас не існує. Бо ковід не бере перерв та вихідних. Тому ми теж. Та як можна відвідувати будь-які події, коли ти постійно боїшся когось заразити? Та як люди можуть запрошувати на будь-які події, коли постійно бояться тебе? Тому чергування заміняють лікарям життя, а персонал ковідного відділення (частково) родину.
Працювати в ковідному — це відчувати власну безсилість.
Ми приходимо до відділення аби дізнатись, що комусь із наших пацієнтів стало гірше, хтось заінтубований, хтось помер. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, які померли ще до зупинки серцебиття. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, яким вже не можемо допомогти. Ми бачимо занадто багато смертей. І пам’ятаємо кожну. І живемо з цією пам’яттю.
Працювати в ковідному — це ламатись.
Ламатись кожного чергування. А після — намагатись склеїти себе до купи. І знову ламатись. І знову клеїти…
Працювати в ковідному — це, врешті-решт, зламатись.
Ми чуємо у свою адресу «м’ясники, психи, вбивці». Ми відчуваємо на собі гнів та ненависть родичів пацієнтів. Ми втрачаємо глузд, родини і себе.
І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь""
Автор: Уляна Кащій (https://bit.ly/3GukGJS)"
показать весь текст
Анонимарик 27 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
все є у відкритому доступі. і до речі, наприклад, є така вірусолог Жолобак. от вона, як і багато інших, каже, що в період епідеміі кактегорично не можна робити щеплення. щеплення можна застосовувати тільки превентивно. але ж виробникам вакцин байдуже, зараз така нагода на людському горі нажитися.
Коли привозять дитину з травмою і чи опіком невакциновану,що роблять одразу?
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Коли привозять дитину з травмою і чи опіком невакциновану,що роблять одразу?
ха,ха. те саме роблять, навіть якщо привозять вакциновану!
Я не такая 27 октября 2021
Какой-то бред..( врачи работают по 48 часов без сна? Ни один нормальный человек столько не выдержит, даже солдат. Или на 40 часу уже будет не совсем вменяем. По 10 суток дежурят в месяц? Так это норма любого врача в любое время - сутки/трое. Врачи ж не работают раз в неделю) а в кардио-отделениях, в реанимациях, в операционных - люди гибнут так же часто, как и в ковидных отделениях. И никто из врачей не воет и в обморок не падает.
Короче, культурный Комаровский))
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Так ніхто не обіцяв, що не буде інфікованих. Мова йде про важкі, летальні випадки. Мова їде про те, щоб мінімізувати наслідки. І вакцина в цьому допомагає. Робить захист власної імунної системи сильнішим, швидше реагує на вірус, зменшує вірусне навантаження. Як раз Ізраїль тому яскравий показник. Інфікування вище, а важких і летальних менше.
Так а откуда то инфицирование берется, если они ВСЕ привиты!!??? У нас же если привит, то можно и без маски быть и ходить везде, и все разрешено. А случай с Израилем показывает обратную сторону - вакцинированные сами же и разносят эту заразу, и это будет до бесконечности!!!
ДваДваВосемь 27 октября 2021
Ответ дляПожмаковна
А откажут в итоге вакцинированным, чтобы те не портили статистику, ещё и будут отговаривать от тестов, потому что вакцинированным болеть не положено. Вспоминаем, как вакцинированным детям вместо кори и краснухи записывают аллергию, а вместо коклюша - бронхит.
100 %

А еще помню, как медсестра все время уговаривает меня привести детей на прививку, по началу пугали болезнями, потом просто ругались, а дальше просили, мол может все таки приведу? Ну надо ж колоть, их заставляют и так далее.
АсобеннАя 27 октября 2021
Ответ дляФенте Фря
Мы вам ничего не обязаны.
Как и мы вам.
МадамОхмури 27 октября 2021
Вам не надоело? Докторов ковидных отделений вызывают на ковер в минздрав, банят в фейсбуках и травлю им устраивают за то, что они говорят правду, выступают за избирательную вакцинацию, за то, что они против впкцинации в разгар эпидемии и против вакцинации только переболевших хватит постить ересь. Достали уже идиоты со своей ввкцинацией. Привились? Молча сидите и радуйтесь, сейчас будете по магазинам и спортзалам кассу бизнесу делать, в тишине и спокойствии
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Імунітет до певного захворювання, вірусу, інфекції формується в той момент, коли цей вірус, інфекція потрапляє в організм, клітини мають ідентифікувати збудника хвороби як ’ворога’, ізолювати, вбити і вивести з організму. Так от, чим довше вірус не може бути розпізнаний імунною системою як ворог, тим важчим є перебіг хвороби. Вакцина знайомить імунітет з ворогом і змушує відразу, в разі потрапляння вірусу, розпізнати і вступити в боротьбу. Ніхто не народжується з імунітетом до вірусів. Я думала, це всі знають.
Вы даже не понимаете о каком иммунитете я говорю. Я знаю как это происходит в организме! У вас природой дана возможность побороть любую болячку, но с появлением фармкомпаний это стало ’’невозможным’’. Скажите пожалуйста, сколько вам платят за эти посты, ну вот за это убалтывание людей идти колоться (вернее, на смерть)??
УраганнаЯ 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
До якого лікаря? По який лікбез. Ви знаєте, як лікувати вірус? Вас очікує Нобелівська премія.
Як можна ослабити імунітет до корони, якщо того імунітету немає? Де б взявся імунітет до невідомого віруса, віруса, з яким імунітет не стикався і не разпізнає його?
Это вам шляшко сказал?
Атятя_тётя 27 октября 2021
Боже-боже, сколько ж вас таких медуз безмозглых
Анонимарик 27 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
ха,ха. те саме роблять, навіть якщо привозять вакциновану!
Ну не знаю перше питання завжди столбняк зроблений?тільки тоді щось там будуть латать.
Роблять екстренно,якщо вже превентивно не вийшло
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Дуже вам раджу, загугліть, що таке імунітет і як він формується, бо, не дай Боже, ви на людях скажете щось подібне, як тут пишете, то вас за розумну не сприймуть.
Она все правильно написала. Все прекрасно знают алгоритм действий организма при попадании в него вируса или бактерии. И все верно - его нет смысла гробить вакцинами, тем более на стадии исследования (кстати, у Пфайзер написано об этом на их официальном сайте!) Тем более под свою ответственность. Почему гос-во и врачи на себя не хотят брать эту ответственность, а лишь гонят стадо на убой?
УраганнаЯ 27 октября 2021
Ответ дляГоловная
иммунитет в принципе надо укреплять а период болезней, а не гробить его вакцинам на стадии исследований
Бедные наши правнуки. В роддоме будут ширять от ковидла и говорить что только благодаря факцинации человеки выжили.
Ганцю в кєдах 27 октября 2021
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Наоборот, вакцинированнные легко перенесут и с Аскорбинкой. Так мне сказали медики. Вот пусть сидят с легким насморком дома, а врачи давали клятву, спасать больных.
Не вакцинирован - пиши отказ от госпитализации и нечего вызывать скорую, пусть спасают сердечника или ребенка!!! А чего ж тогда такие очереди в центрах вакцинации?! Побежали аж бегом, когда жареный петух в опу клюнул!!!
УраганнаЯ 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
А если вы заболеете ковидом, то будете кого винить? Высшие силы?
А в чем проблема заболеть ковидом?
Если отбросить эту всю истерию и наши протоколы лечения которые убивают?
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляФенте Фря
Так само як і ваша. А от її цікавить і скоро таке буде. Не вакцінований в лікарні? Лікуватись за свій кошт.
Ви серйозно? Люди налоги платять, щоб там лікувалися вакциновані??
Я логіки вашої не розумію, ви ж ширяєтеся, аби переносити легко, а вже заздалегідь піклується про вільні місця? Це правильно, але не за мої налоги в такому разі
Головная 27 октября 2021
Ответ дляУраганнаЯ
Бедные наши правнуки. В роддоме будут ширять от ковидла и говорить что только благодаря факцинации человеки выжили.
очень вероятно)
Головная 27 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
Не вакцинирован - пиши отказ от госпитализации и нечего вызывать скорую, пусть спасают сердечника или ребенка!!! А чего ж тогда такие очереди в центрах вакцинации?! Побежали аж бегом, когда жареный петух в опу клюнул!!!
к работе не допускают, вот и побежали
Фенте Фря 27 октября 2021
Ответ дляОчень-очень
Ви серйозно? Люди налоги платять, щоб там лікувалися вакциновані??
Я логіки вашої не розумію, ви ж ширяєтеся, аби переносити легко, а вже заздалегідь піклується про вільні місця? Це правильно, але не за мої налоги в такому разі
Не платите налоги
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Ну не знаю перше питання завжди столбняк зроблений?тільки тоді щось там будуть латать.
Роблять екстренно,якщо вже превентивно не вийшло
так! але навіть якщо зроблений, то потрібна сироватка. і як не зроблений - теж. це мені, навіть, лікарі казали. в щеплення від правцю короткій терміін дії. і сироватка потрібна в будь-якому випадку. а взагалі, вважаю виробництво вакцин - брудним бізнесом, виробники просто калічать людей заради своєї вигоди. а люди не хочуть думати і аналізувати. і до речі, вакцинування в умовах єпідеміі призводить тільки до негативних наслідків. але то шалені гроші, тому нами будуть постійно маніпулювати.
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляОчень-очень
Так а откуда то инфицирование берется, если они ВСЕ привиты!!??? У нас же если привит, то можно и без маски быть и ходить везде, и все разрешено. А случай с Израилем показывает обратную сторону - вакцинированные сами же и разносят эту заразу, и это будет до бесконечности!!!
Так ніхто вакциною не попереджує розповсюдження ковіду. Ви не в змозі зрозуміти написане? Вакцина потрібна для того, щоб виробити імунітет до вірусу, імунітет, який зможе миттєво розпізнати вірус і розпочати боротьбу.
Пиу!Пиу! 27 октября 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Удалено администрацией...
Я перепрошую, а дозвіл на зйомки він у кого брав? У людини,яка задихається і присмерті?
Як то виглядало: я зараз замість того, щоб Вас рятувати,буду знімати, як Ви помираєте?
Ну?
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Опа! А ось і запорєбрік заступив на зміну. Ну добре, заробляйте свою копійчину! Не нудьгуйте. Було цікаво, до певного часу. А як повилазили боти з-за болота, то вже самі тут, самі.
а чого ви змиваєтесь? Я тут з самого початку теми, що так я не помилилася? Чудово. Було цікаво, поки я не написала хто ви і для чого тут так стараєтеся? Сама чи сам ти запорєбрик, у всіх темах пише пару людей з кількох акків, то видно вже по стилю!!!!!!!!!! Досить тут писати за бабки, ідіть і коліться хоч 10 разів на рік
УраганнаЯ 27 октября 2021
Ответ дляОчень-очень
Так а откуда то инфицирование берется, если они ВСЕ привиты!!??? У нас же если привит, то можно и без маски быть и ходить везде, и все разрешено. А случай с Израилем показывает обратную сторону - вакцинированные сами же и разносят эту заразу, и это будет до бесконечности!!!
Кстати интересная статья попалась про частную школу в Майами. Там вштыренные отстраняются на 30 дней от посещения! Вот где реально торжество разума.
А у нас. Ну наблюдаем, чёуж
Фея_3уровень 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Тобто, чуму перемогли б тільки миттям рук? Не варто так ігнорувати факти. І вони таки яскраво доводять, що щеплення є великий крок в подоланні страшних хвориб.
Тобто чума передається через немиті руки?
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
БЦЖ визнана саме шкідливою, і тому заборонена за кордоном.
БЦЖ використовують в усьому світі частіше, ніж інші вакцини; більш ніж 90 % дітей проходять щеплення саме цією вакциною. Щороку близько 100 мільйонів дітей отримують щеплення вакциною БЦЖ.
Чомусь офіційні джерела суперечать вашому твердженню. Не варто забувати, що туберкульоз буває не тільки легеневий.
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Оце ви загнули)
Стиль написання единый? Це тому що українською,яку ви досі по прінужденію ніяк не освоїте?
Вона мені не потрібна просто, я все життя розмовляю російською, це не завадило мені знати українську і англійську вільно. Чи й тут ви мені будете вказувати на якій розмовляти? А вас зачепило, так? ви вже багато чого освоїли, шкрябаючи свої пісюльки в темах про вакцинацію і заставляючи робити те, чого вони не хочуть?
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляОчень-очень
От природы, от прироооддыыы!! Природой так было задумано, чтобы бороться с вирусами и тому подобному. И только после того как фармкомпании поняли сколько можно заработать на этом бабла - появились все эти штуки, якобы для ’’поднятия иммунитета, выработки иммунитета’’, да он и так у вас есть!
Імунітет — активно або пасивно набута макроорганізмом здатність до захисту, специфічно спрямована проти імуногенних факторів. І. зумовлюється сукупністю успадкованих та набутих біологічних особливостей та механізмів організму, здатних протистояти шкідливій дії мікробів і токсинів.
Сподіваюсь, ви розумієте значення терміну ’набутих’ поруч з ’успадкованих’.
когдадеЦкие 27 октября 2021
Ответ дляБабайко
я про ковідні відділення
А нековідних практично не залишилось(. У нас навіть частину пологового віддали під ковід.
Фея_3уровень 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
До якого лікаря? По який лікбез. Ви знаєте, як лікувати вірус? Вас очікує Нобелівська премія.
Як можна ослабити імунітет до корони, якщо того імунітету немає? Де б взявся імунітет до невідомого віруса, віруса, з яким імунітет не стикався і не разпізнає його?
ой як все запущено у прихильників повальної вакцинації. З вірусом вже стикалося більшість наших громадян, так як він циркулює вже кілька років, проте ніхто масово не проводить тести на антитіла.