27 октября 2021

Заклик Лікаря КОВІДного відділення

""...І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь.""

""Дозвольте запросити вас на екскурсію до свого світу. Дозвольте показати. Показати, що означає бути лікарем в ковідному відділенні.
Працювати в ковідному — це втрачати здоровий глузд.
Лікарі ковідного відділення працюють по 24, 30, 48 годин. Приходять додому на півдня, а потім знову повертаються до відділення. І так тижнями, місяцями, уже й роками. І ось ми вже боремося не тільки з ковідом. Ще з панічними атаками, які приходять від думки про необхідність повернутись до відділення. З безсонням, бо чергуємо по 10 і більше діб на місяць, і після цих діб важко знову вчитись спокійно спати та усвідомлювати, що ніхто не помре під час твого сну. З депресією, бо більше не можемо. Але треба.
Працювати в ковідному — це бути самотнім.
Дні народження, весілля, свята. Цього всього для нас не існує. Бо ковід не бере перерв та вихідних. Тому ми теж. Та як можна відвідувати будь-які події, коли ти постійно боїшся когось заразити? Та як люди можуть запрошувати на будь-які події, коли постійно бояться тебе? Тому чергування заміняють лікарям життя, а персонал ковідного відділення (частково) родину.
Працювати в ковідному — це відчувати власну безсилість.
Ми приходимо до відділення аби дізнатись, що комусь із наших пацієнтів стало гірше, хтось заінтубований, хтось помер. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, які померли ще до зупинки серцебиття. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, яким вже не можемо допомогти. Ми бачимо занадто багато смертей. І пам’ятаємо кожну. І живемо з цією пам’яттю.
Працювати в ковідному — це ламатись.
Ламатись кожного чергування. А після — намагатись склеїти себе до купи. І знову ламатись. І знову клеїти…
Працювати в ковідному — це, врешті-решт, зламатись.
Ми чуємо у свою адресу «м’ясники, психи, вбивці». Ми відчуваємо на собі гнів та ненависть родичів пацієнтів. Ми втрачаємо глузд, родини і себе.
І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь""
Автор: Уляна Кащій (https://bit.ly/3GukGJS)"
показать весь текст
Проработник 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
А если вы заболеете ковидом, то будете кого винить? Высшие силы?
С таким же успехом я могу заболеть любой существующей болезнью, в этом мире. Одно дело *если* его может не быть, а целенаправленно колоть шмурдяк не собираюсь.
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляОчень-очень
А чё они до сих пор інфіковані? Они уже по третьей дозе ввели, поголовно, массово, всей страной вакцинированы, скажите пожалуйста, откуда тогда процент инфицированных у них выше? жду ответ
Так ніхто не обіцяв, що не буде інфікованих. Мова йде про важкі, летальні випадки. Мова їде про те, щоб мінімізувати наслідки. І вакцина в цьому допомагає. Робить захист власної імунної системи сильнішим, швидше реагує на вірус, зменшує вірусне навантаження. Як раз Ізраїль тому яскравий показник. Інфікування вище, а важких і летальних менше.
СкиниУскачи! 27 октября 2021
Ответ дляЛижТолько
Я еще раз повторюсь: там не только инфекционисты!
И не пишите ерунду про стресс. Люди сутками не спят, не питаются нормально, не видят родных. И есть разница, если врач теряет 1 пациента в год/полгода, или раз в неделю и чаще. Смерти - это в любом случае страшно и бьет по психике.
повторюсь тоже. Все врачи привиты. Защищены.

У них не стресс, а рабочая ситуация. К которой привыкают. И не надо их сранивать с обычными людьми. Не все могут быть медиками - значит медики, как минимум, отличаются меньшей емпатией и большей стрессоустойчивостью

Про не спят и не видят родных - не самый страшный аргумент. Лишь бы все были живы и здоровы. Капитаны дальнего плавания вообще по полгода никого не видят. И норм. Да и много есть профессий с ненормированым рабочим днем. Это вообще не самое страшное в текущей ситуации
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляПроработник
С таким же успехом я могу заболеть любой существующей болезнью, в этом мире. Одно дело *если* его может не быть, а целенаправленно колоть шмурдяк не собираюсь.
Лучше не болейте
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Весь світ дурнів,одні ви розумні.
Туберкульоз подолали щорічні огляди,якісні тубдиспансери,і вакцинація новонароджених.
ніяка вакцинація нічого не подолала. і вже багато вірусологів про це говорять.
Докладная 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Або лопухом і подорожником. Вони ж не вірять в медицину, науку. От добре було б, що б лікувалися на анонімних форумах і телеграмканалах.
Помните, несколько дней назад обсуждали пост ’врача’ в инста, тема в топе была? Так вот, с такой медициной я сама в больничку не пойду, буду в частном порядке искать адекватного доктора.
Крутышка-Пышка 27 октября 2021
Люди не кормите ботов, антивакцинаторов, не общайтесь с ними, не отвечайте и не пытайтесь переубедить.
Ваши ответы и попытки переубедить их бесполезны. Это нелюди, судя по их комментариям и аргументам они абсолютно лишены эмпатии и какой либо социальной ответственности. Пусть захлебнутся своим ядом, игнорируйте и не отвечайте на их выпады!!!
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляОчень-очень
Вам природа дала шанс иметь иммунитет , а не вакцина! А вы его гробите вакцинами, таблетками без разбору (ну врач же выписал), жрачкой и питьем. Вам все дала природа!
Імунітет до певного захворювання, вірусу, інфекції формується в той момент, коли цей вірус, інфекція потрапляє в організм, клітини мають ідентифікувати збудника хвороби як ’ворога’, ізолювати, вбити і вивести з організму. Так от, чим довше вірус не може бути розпізнаний імунною системою як ворог, тим важчим є перебіг хвороби. Вакцина знайомить імунітет з ворогом і змушує відразу, в разі потрапляння вірусу, розпізнати і вступити в боротьбу. Ніхто не народжується з імунітетом до вірусів. Я думала, це всі знають.
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляГоловная
иммунитет в принципе надо укреплять а период болезней, а не гробить его вакцинам на стадии исследований
Дуже вам раджу, загугліть, що таке імунітет і як він формується, бо, не дай Боже, ви на людях скажете щось подібне, як тут пишете, то вас за розумну не сприймуть.
Анонимарик 27 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
ніяка вакцинація нічого не подолала. і вже багато вірусологів про це говорять.
Яких вірусологів?
У вас є знайомі практикуючі вірусологи?чи це ті що в ютьюбі себе так підписують.
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Так! Раджу почитати історію створення вакцин і їх перше застосування! Вже писала, чума вбивала Бомбей, поки не пішла вакцинація, ніщо, ніяке миття рук, не рятувало.
я вже дуже багато прочитала стосовно вакцин і вакцинації. тому і вважаю віру в силу вакцин великою помилкоюю. до речі, стосовно туберкульозу, це якою вакциною, на вашу думку, ліквідували туберкульоз? невже за допомогою БЦЖ? а нічого, що вакцінація БЦЖ давно заборонена за кордоном і визнана хибною. і головне, моя дитина дуже постраждала від цієї прививки, як і ті дітки, яких вакцінували разом з нею.
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Весь світ дурнів,одні ви розумні.
Туберкульоз подолали щорічні огляди,якісні тубдиспансери,і вакцинація новонароджених.
Удалено администрацией...
Фенте Фря 27 октября 2021
Ответ дляАсобеннАя
А я вакцинованим.Они обязаны перенести в легкой форме.
Мы вам ничего не обязаны.
Фенте Фря 27 октября 2021
Ответ дляКапуста Маша
Але Ваша думка нікого не цікавить
Так само як і ваша. А от її цікавить і скоро таке буде. Не вакцінований в лікарні? Лікуватись за свій кошт.
Добро с Кулаками 27 октября 2021
Люди, ви не туди енергію витрачаєте. Вакциновані, невакциновані, залишайтеся людьми, бажайте здоров´я один одному, підтримуйте, це піде на користь усім.
Фенте Фря 27 октября 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да да да да )))
Сегодня узнала :дали разнарядку по больницам , чтоб писали что в больницах лежат 80% не вакцинированных , а на самом деле лежат больше сейчас как раз вакцинированных .
пишите исчо чего узнали
Фенте Фря 27 октября 2021
Ответ дляСкиниУскачи!
повторюсь тоже. Все врачи привиты. Защищены.

У них не стресс, а рабочая ситуация. К которой привыкают. И не надо их сранивать с обычными людьми. Не все могут быть медиками - значит медики, как минимум, отличаются меньшей емпатией и большей стрессоустойчивостью

Про не спят и не видят родных - не самый страшный аргумент. Лишь бы все были живы и здоровы. Капитаны дальнего плавания вообще по полгода никого не видят. И норм. Да и много есть профессий с ненормированым рабочим днем. Это вообще не самое страшное в текущей ситуации
Фенте Фря 27 октября 2021
Ответ дляДокладная
Помните, несколько дней назад обсуждали пост ’врача’ в инста, тема в топе была? Так вот, с такой медициной я сама в больничку не пойду, буду в частном порядке искать адекватного доктора.
На советчице их полно
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляОчень-очень
Удалено администрацией...
Опа! А ось і запорєбрік заступив на зміну. Ну добре, заробляйте свою копійчину! Не нудьгуйте. Було цікаво, до певного часу. А як повилазили боти з-за болота, то вже самі тут, самі.
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Яких вірусологів?
У вас є знайомі практикуючі вірусологи?чи це ті що в ютьюбі себе так підписують.
все є у відкритому доступі. і до речі, наприклад, є така вірусолог Жолобак. от вона, як і багато інших, каже, що в період епідеміі кактегорично не можна робити щеплення. щеплення можна застосовувати тільки превентивно. але ж виробникам вакцин байдуже, зараз така нагода на людському горі нажитися.
СкиниУскачи! 27 октября 2021
Ответ дляФенте Фря
это вы строите из себя слишком умную? смысл от вашего смайлика. если нечего сказать.
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляОчень-очень
Удалено администрацией...
не замечала такого. вон в соседних темах как раз на русском топят за прививки. да и в этой тоже.
Анонимарик 27 октября 2021
Ответ дляОчень-очень
Удалено администрацией...
Оце ви загнули)
Стиль написання единый? Це тому що українською,яку ви досі по прінужденію ніяк не освоїте?
Фенте Фря 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Яких вірусологів?
У вас є знайомі практикуючі вірусологи?чи це ті що в ютьюбі себе так підписують.
В них єдиний ’вірусолог’ всєя України - Голубовська
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
До якого лікаря? По який лікбез. Ви знаєте, як лікувати вірус? Вас очікує Нобелівська премія.
Як можна ослабити імунітет до корони, якщо того імунітету немає? Де б взявся імунітет до невідомого віруса, віруса, з яким імунітет не стикався і не разпізнає його?
От природы, от прироооддыыы!! Природой так было задумано, чтобы бороться с вирусами и тому подобному. И только после того как фармкомпании поняли сколько можно заработать на этом бабла - появились все эти штуки, якобы для ’’поднятия иммунитета, выработки иммунитета’’, да он и так у вас есть!
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляФенте Фря
Мы вам ничего не обязаны.
так и невакцинированные вам абсолютно ничего не должны. и нечего нападать.
Фенте Фря 27 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
я вже дуже багато прочитала стосовно вакцин і вакцинації. тому і вважаю віру в силу вакцин великою помилкоюю. до речі, стосовно туберкульозу, це якою вакциною, на вашу думку, ліквідували туберкульоз? невже за допомогою БЦЖ? а нічого, що вакцінація БЦЖ давно заборонена за кордоном і визнана хибною. і головне, моя дитина дуже постраждала від цієї прививки, як і ті дітки, яких вакцінували разом з нею.
А мої ні і ти що з моїми вакцінувалися. Не хибною, а подоланою
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляФенте Фря
А мої ні і ти що з моїми вакцінувалися. Не хибною, а подоланою
БЦЖ визнана саме шкідливою, і тому заборонена за кордоном.
Докладная 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Опа! А ось і запорєбрік заступив на зміну. Ну добре, заробляйте свою копійчину! Не нудьгуйте. Було цікаво, до певного часу. А як повилазили боти з-за болота, то вже самі тут, самі.
Удалено администрацией...
Фенте Фря 27 октября 2021
Ответ дляОчень-очень
Удалено администрацией...
1. Ви - українофобка. 2. Якраз україномовні проти вакцінації