27 октября 2021

Заклик Лікаря КОВІДного відділення

""...І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь.""

""Дозвольте запросити вас на екскурсію до свого світу. Дозвольте показати. Показати, що означає бути лікарем в ковідному відділенні.
Працювати в ковідному — це втрачати здоровий глузд.
Лікарі ковідного відділення працюють по 24, 30, 48 годин. Приходять додому на півдня, а потім знову повертаються до відділення. І так тижнями, місяцями, уже й роками. І ось ми вже боремося не тільки з ковідом. Ще з панічними атаками, які приходять від думки про необхідність повернутись до відділення. З безсонням, бо чергуємо по 10 і більше діб на місяць, і після цих діб важко знову вчитись спокійно спати та усвідомлювати, що ніхто не помре під час твого сну. З депресією, бо більше не можемо. Але треба.
Працювати в ковідному — це бути самотнім.
Дні народження, весілля, свята. Цього всього для нас не існує. Бо ковід не бере перерв та вихідних. Тому ми теж. Та як можна відвідувати будь-які події, коли ти постійно боїшся когось заразити? Та як люди можуть запрошувати на будь-які події, коли постійно бояться тебе? Тому чергування заміняють лікарям життя, а персонал ковідного відділення (частково) родину.
Працювати в ковідному — це відчувати власну безсилість.
Ми приходимо до відділення аби дізнатись, що комусь із наших пацієнтів стало гірше, хтось заінтубований, хтось помер. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, які померли ще до зупинки серцебиття. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, яким вже не можемо допомогти. Ми бачимо занадто багато смертей. І пам’ятаємо кожну. І живемо з цією пам’яттю.
Працювати в ковідному — це ламатись.
Ламатись кожного чергування. А після — намагатись склеїти себе до купи. І знову ламатись. І знову клеїти…
Працювати в ковідному — це, врешті-решт, зламатись.
Ми чуємо у свою адресу «м’ясники, психи, вбивці». Ми відчуваємо на собі гнів та ненависть родичів пацієнтів. Ми втрачаємо глузд, родини і себе.
І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь""
Автор: Уляна Кащій (https://bit.ly/3GukGJS)"
показать весь текст
ЛижТолько 27 октября 2021
Ответ дляСкиниУскачи!
нет, они не в стрессе от больных. в медицину идут люди, которые не стресуют от болезней, страданий и смертей. А если и стресуют, то через пару лет закаляются.
Стресс может быть от ваших нагнетаний, как все везде страшно. В таком стрессе сейчас большинство. И вы этот стресс такими темами подогреваете

Нет настолько тупых людей, которые выбирают быть инфекционистом-практиком, пожарником и другими спасателями. И при этом утверждают, что они жизнью рисковать не будут. Не говорите ерунды.
Я еще раз повторюсь: там не только инфекционисты!
И не пишите ерунду про стресс. Люди сутками не спят, не питаются нормально, не видят родных. И есть разница, если врач теряет 1 пациента в год/полгода, или раз в неделю и чаще. Смерти - это в любом случае страшно и бьет по психике.
Бабушка мороз 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Знаєте,я вважаю що вакцінацію провалили медики.
Над цим повинні працювати сімейні лікарі,пояснювати запрошувати,підбирати вакцину.
Я думаю якщо б пенсіонерам подзвонив лікар,то скоріш за все люди б йшли.
А в нас така ситуація сімейники тихенько не радять робити,але й відводу не дають .
Ну чому ж? Моєму батьку сімейний лікар пропонував, але він відмовився. Лікар підсунула йому відмову, щоб підписав.
Агент Пинкертона 27 октября 2021
Ответ дляВорую вкусняшки
То хай у лікарні не звертаються
С чего вдруг Вы уполномочили себя решать, кому обращаться в больницы, а кому нет?
Шкала Радости 27 октября 2021
Ответ дляЦаревна_несушка
все медработники вакцинированы в вашем отделении ?
У нас да, пульмонология, отдали под ковид. Без вакцинации, нас бы не допустили.
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
А віспа де? В дев´ятнадцятому столітті туберкульоз вбив до однієї чверті дорослого населення Європи, не знаєте, як вдалося спинити туберкульоз. То я скажу, було спочатку відкрито туберкулін, потім щеплення BCG. І вже не вмирає кожен четвертий від туберкульоз. Про поліомієліт розповідати?
так, розкажіть про поліомієліт. про те, що дикого зараз майже не їснує, а от вакцинасоційованого до греця. віспу, чуму, туберкульоз зупинили виключно поліпшенням гігієни, умов проживання та харчування. і у ваших вакцин там повне алібі.
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляСеточка
Наша семья больше налогов платит и мы все против лечения антиваксов)
наша тоже платит, и мы все против лечения вакцинированных! они не имеют права болеть!
Агент Пинкертона 27 октября 2021
Ответ дляБабушка мороз
Тема в топі - автор свої 30 грн отримає.
Ну будет ей на апельсинку.
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляБабушка мороз
Як раз навпаки - після масової вакцинації більше смертей стало. дивіться офіційну статистику, а не телевізор дивіться.
Поточна статистика по вакцинації на 21.10.2021 (Ісландія)
Населення 344 тис.
Кількість вакци­нованих 282 644 82,13 %
Повністю вакци­новано 278 276 80,86 %
Всього вакцинацій 567 789

Поточна статистика по коронавірусу на 27.10.2021 (Ісландія)
Населення 344 тис.
Всього інфі­ковано 13 236 3,8 %
Смер­тельні випадки 33 0,2 %
Виду­жали 12 427 93,9 %
Наразі хворіють 776 5,9 %

Це офіційна статистика
Взяла перше-ліпше
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Статистика, яка каже, що в Ізраїлі смертність від ковіда в п´ять раз нижча ніж в Україні - брехня? І це при тому, що відсоток інфікованих в Ізраїлі вище.
А чё они до сих пор інфіковані? Они уже по третьей дозе ввели, поголовно, массово, всей страной вакцинированы, скажите пожалуйста, откуда тогда процент инфицированных у них выше? жду ответ
Белая котичка 27 октября 2021
Ответ дляКукуша
А теперь вакцинированным умершим, с положительным тестом, пишут пневмония. Ну, понятно, не напишут же ’ковид’, а то вся статистика поломается насчет смертности среди вакцинированных
Расскажу о статистике.
Больной поступает с положительным тестом, на протяжении лечения у него ещё берут тесты. Когда человек долго находится в больнице или реанимации, повторный тест у него уже отрицательный и если он умер, то в диагнозе уже нет отметки ковид, это может быть пневмония, отёк лёгких, отёк мозга и т д. В статистику эти люди не попадают, и хоронят их уже не в мешке.
Поэтому статистика смертей от ковида намного выше, чем на самом деле,
Анонимарик 27 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
так, розкажіть про поліомієліт. про те, що дикого зараз майже не їснує, а от вакцинасоційованого до греця. віспу, чуму, туберкульоз зупинили виключно поліпшенням гігієни, умов проживання та харчування. і у ваших вакцин там повне алібі.
Весь світ дурнів,одні ви розумні.
Туберкульоз подолали щорічні огляди,якісні тубдиспансери,і вакцинація новонароджених.
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляФея_3уровень
Якраз вчора читала і про чуму і про віспу і про холеру. Вакцина, вакциною, але і протиепідеміологічні заходи ніхто не відміняв. Ніхто зараз у нас не контактує з гризунами безпосередньо, не п´є воду з уражених водойм.
Тобто, чуму перемогли б тільки миттям рук? Не варто так ігнорувати факти. І вони таки яскраво доводять, що щеплення є великий крок в подоланні страшних хвориб.
Вероятненько 27 октября 2021
Ульяна, текст не убелительный, за него недег не дадут
пс: кто верит в такую х..ню?
Сеточка 27 октября 2021
Ответ дляБелая котичка
Расскажу о статистике.
Больной поступает с положительным тестом, на протяжении лечения у него ещё берут тесты. Когда человек долго находится в больнице или реанимации, повторный тест у него уже отрицательный и если он умер, то в диагнозе уже нет отметки ковид, это может быть пневмония, отёк лёгких, отёк мозга и т д. В статистику эти люди не попадают, и хоронят их уже не в мешке.
Поэтому статистика смертей от ковида намного выше, чем на самом деле,
Смотрите статистику Великобритании, там считают смертью от ковида всех, кто в течении месяца получил позитивный тест
И там при 50+ тыс заболевших 100 смертей)
Зам Ам 27 октября 2021
Ответ дляВорую вкусняшки
Наприклад, планові операції. Які не проводяться, бо невакциновані масово хворіють і розносять ковід
Вы наверное не в курсе, вакцинированные тоже болеют и разносят ковид. Разносят еще как, ведь сертификат - пропуск везде, куда ’законом’ не пускают не вакцинированных
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Як можна лікувати вірус??? Вірус не лікують, а смертність під швл однакова в усіх країнах. А от з самим вірусом має впоратися імунітет. Якщо вакцина дає шанс мати цей імунітет, то чому б не скористатися цим шансом? Якщо вакцина дає меньше навантаження при інфікуванні, меньше негативних наслідки ковіда, то чому б не щепити.
Вам природа дала шанс иметь иммунитет , а не вакцина! А вы его гробите вакцинами, таблетками без разбору (ну врач же выписал), жрачкой и питьем. Вам все дала природа!
соева-сысоева 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
а я б відмовила ванцинованим
Белая котичка 27 октября 2021
Ответ дляСеточка
Смотрите статистику Великобритании, там считают смертью от ковида всех, кто в течении месяца получил позитивный тест
И там при 50+ тыс заболевших 100 смертей)
Говорю то, как делают у нас.
Сама с этим столкнулась. Редко у кого на 30 день реанимации положительный тест.
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляГоловная
обыкновенно, за ликбезом по данному вопросу к врачам

ага, именно поэтому вы его вакциной хотите максимально ослабить?)

так не дает никакого шанса эта вакцина, вы этого не понимаете?
До якого лікаря? По який лікбез. Ви знаєте, як лікувати вірус? Вас очікує Нобелівська премія.
Як можна ослабити імунітет до корони, якщо того імунітету немає? Де б взявся імунітет до невідомого віруса, віруса, з яким імунітет не стикався і не разпізнає його?
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляУраганнаЯ
про столбняк еще давайте
Самі, самі. Вам же не тільки писати під силу, може і пошук вам підкориться.
Головная 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
До якого лікаря? По який лікбез. Ви знаєте, як лікувати вірус? Вас очікує Нобелівська премія.
Як можна ослабити імунітет до корони, якщо того імунітету немає? Де б взявся імунітет до невідомого віруса, віруса, з яким імунітет не стикався і не разпізнає його?
иммунитет в принципе надо укреплять а период болезней, а не гробить его вакцинам на стадии исследований
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
так, розкажіть про поліомієліт. про те, що дикого зараз майже не їснує, а от вакцинасоційованого до греця. віспу, чуму, туберкульоз зупинили виключно поліпшенням гігієни, умов проживання та харчування. і у ваших вакцин там повне алібі.
Так! Раджу почитати історію створення вакцин і їх перше застосування! Вже писала, чума вбивала Бомбей, поки не пішла вакцинація, ніщо, ніяке миття рук, не рятувало.
Проработник 27 октября 2021
Это ж надо и тут манипуляции.
Докладная 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
Давайте будем отказывать в лечении больным с онкологическими лёгких. Ну а че? Их курить никто не заставлял, знали на что идут
Проработник 27 октября 2021
У меня сын требует ухода, ответственность за последствия кто понесет врач ковидного? А в случае потери трудоспособности, он мою семью будет содержать?
Бяки-козяки 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
А я чула плітки, що навпаки вакцинованих не беруть, щоб не псувати статистику по вакцинації. Типу вакциновані ж хворіють в легкій формі і їм госпіталізація не потрібна.)))
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляПроработник
У меня сын требует ухода, ответственность за последствия кто понесет врач ковидного? А в случае потери трудоспособности, он мою семью будет содержать?
А если вы заболеете ковидом, то будете кого винить? Высшие силы?
Мальчун-задирун 27 октября 2021
У нормальных, честных врачей другой опыт и мнение
Но, их призывы и крик души сносят через 10 минут после публикации, ибо невыгодна правда
Оля_с_киркою 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Недоказуемо.
Уже за год проанализировала больше тысячи людей - чем ограниченней, тем больше антивакс)
Время покажет)
Страшное дело. Больше тысячи людей она проанализировала
Кокосиха 27 октября 2021
Ой, как тонко.... сейчас разрыдаюсь. Вот и я молю, врачи, ставьте правильные диагнозы, не забывайте о клятве Гиппократа. Уважайте ваших пациентов, не берите взяток. Лечите, а не калечьте людей...Покалечили, значит до конца жизни в обязательном порядке, содержите человека. Много можно писать. Но ни Вы нам ничего не должны, ни мы Вам, по факту. Живете Вы по понятию Homo homini Lupus est. Можете писать эту муть проплаченную тоннами, вакцинируйтесь сами, но вот Вы врачи понимаете что это за прививка, и многие из Вас ею не кололись, а вот людей, как овец на заклание ведете. Вам должно быть стыдно.