27 октября 2021

Заклик Лікаря КОВІДного відділення

""...І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь.""

""Дозвольте запросити вас на екскурсію до свого світу. Дозвольте показати. Показати, що означає бути лікарем в ковідному відділенні.
Працювати в ковідному — це втрачати здоровий глузд.
Лікарі ковідного відділення працюють по 24, 30, 48 годин. Приходять додому на півдня, а потім знову повертаються до відділення. І так тижнями, місяцями, уже й роками. І ось ми вже боремося не тільки з ковідом. Ще з панічними атаками, які приходять від думки про необхідність повернутись до відділення. З безсонням, бо чергуємо по 10 і більше діб на місяць, і після цих діб важко знову вчитись спокійно спати та усвідомлювати, що ніхто не помре під час твого сну. З депресією, бо більше не можемо. Але треба.
Працювати в ковідному — це бути самотнім.
Дні народження, весілля, свята. Цього всього для нас не існує. Бо ковід не бере перерв та вихідних. Тому ми теж. Та як можна відвідувати будь-які події, коли ти постійно боїшся когось заразити? Та як люди можуть запрошувати на будь-які події, коли постійно бояться тебе? Тому чергування заміняють лікарям життя, а персонал ковідного відділення (частково) родину.
Працювати в ковідному — це відчувати власну безсилість.
Ми приходимо до відділення аби дізнатись, що комусь із наших пацієнтів стало гірше, хтось заінтубований, хтось помер. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, які померли ще до зупинки серцебиття. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, яким вже не можемо допомогти. Ми бачимо занадто багато смертей. І пам’ятаємо кожну. І живемо з цією пам’яттю.
Працювати в ковідному — це ламатись.
Ламатись кожного чергування. А після — намагатись склеїти себе до купи. І знову ламатись. І знову клеїти…
Працювати в ковідному — це, врешті-решт, зламатись.
Ми чуємо у свою адресу «м’ясники, психи, вбивці». Ми відчуваємо на собі гнів та ненависть родичів пацієнтів. Ми втрачаємо глузд, родини і себе.
І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь""
Автор: Уляна Кащій (https://bit.ly/3GukGJS)"
показать весь текст
Шкала Радости 27 октября 2021
Из 61 пациента нашего отделения, только 3 вакцинированых и то двое из них астматики, в любом случае, ковид тяжелее для таких больных. Спасать будем всех,независимо от наличия вакцинации и, но не устаю писать, что персонал пока весь, здоров, в прошлом году, переболели все минимум по два раза.
Фея_3уровень 27 октября 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Удалено администрацией...
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
А вам відома в який термін була розроблена і задіяна вакцина проти чуми? Мова йде про кілька місяців, але завдяки цій вакцині ми не знаємо чуми.
Недоказуемо.
Уже за год проанализировала больше тысячи людей - чем ограниченней, тем больше антивакс)
Время покажет)
ЛеньГуглить_правда 27 октября 2021
Ответ дляКапитанша
а представляете как бы его от ковида разнесло если б не привился
А если нет ?))) человек до жижи уколотой не болел , а ааааапасный вирус бушует уже 2 года . Он мог вообще не заболеть . Я не болела например и могу не заболеть , а жижа это либо заболеть сразу, либо ударит по хронике, не, спасибо
автор Сыро_Ежка 27 октября 2021
Ответ дляЭлька-Карамелька
Теперь еще больше захотела! Пойду визуализировать, чтобы исполнилось мое желание. Прям представлю во всей красе,как это все будет у вас происходить!
шапочку из фольги не забудьте. А то соседским вай-фаем мозг выест...хотя у вас там и мозга то нет
СирОжино пирОжино 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
А вам відома в який термін була розроблена і задіяна вакцина проти чуми? Мова йде про кілька місяців, але завдяки цій вакцині ми не знаємо чуми.
И вы знаете побочные действия от вакцины? А они могут быть у любого медпрепарата, даже в безобидного цитромона есть список возможных побочек. Люди имеют право не хотеть ставить на себе эксперименты.
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляГоловная
с чего такие чудо-выводы? я антивакс и верю в доказательную медицину, лечусь у врачей

касаемо вакцин, там все четко написано и если проанализировать информацию, то можно сопоставить риски и пользу, для рисков откровенно больше

п.с. юольшинство врачей не прививают себя и детей, делайте выводы
Які саме ризики? Ще у вас спитаю, країни з високим рівнем вакцинації замовчують і брешуть про малий відсоток смерті від ковіду? І, якщо все так погано з вакциною, то де всі ті хворі від побічних ефектів вакцини, вже пройшло чимало часу з перших щеплень.
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляЭлька-Карамелька
Теперь еще больше захотела! Пойду визуализировать, чтобы исполнилось мое желание. Прям представлю во всей красе,как это все будет у вас происходить!
Давайте)
Советчица Года 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
А вам відома в який термін була розроблена і задіяна вакцина проти чуми? Мова йде про кілька місяців, але завдяки цій вакцині ми не знаємо чуми.
От чумы разве вакцинировали?
СирОжино пирОжино 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Недоказуемо.
Уже за год проанализировала больше тысячи людей - чем ограниченней, тем больше антивакс)
Время покажет)
Вы про свою ограниченность?)
автор Сыро_Ежка 27 октября 2021
Ответ дляФея_3уровень
Удалено администрацией...
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вы про свою ограниченность?)
Ага)) и заметьте -переход на личности - верный признак. Дальше что?
Нашли в капусте 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
тримайте свої збочені фантазії при собі.
Капитанша 27 октября 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А если нет ?))) человек до жижи уколотой не болел , а ааааапасный вирус бушует уже 2 года . Он мог вообще не заболеть . Я не болела например и могу не заболеть , а жижа это либо заболеть сразу, либо ударит по хронике, не, спасибо
’А если’? Вы в вероятности умеете? 2% мертвых от ковида и 0,00??% побочек от вакцин сравнить сможете?
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляНашли в капусте
тримайте свої збочені фантазії при собі.
Я й тримаю))) а чого ви так налякались?
Нашли в капусте 27 октября 2021
а як потрапити на ескурсію,автор?
Головная 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Які саме ризики? Ще у вас спитаю, країни з високим рівнем вакцинації замовчують і брешуть про малий відсоток смерті від ковіду? І, якщо все так погано з вакциною, то де всі ті хворі від побічних ефектів вакцини, вже пройшло чимало часу з перших щеплень.
в смысле какие? вы вообще читали аннотацию к вакцине хоть какой то?

так и у нас не высокий % если лечат, даже очень низкий, если вовремя начинают лечить, но если не лечить, то конечно умрут люди, мой дедушка в 41 от вл умер

в больницах они были и есть, но те 12-15% от всего населения в течении 6 месяцев был не особо заметен
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляСоветчица Года
От чумы разве вакцинировали?
Вы таки советчица года)))
Туфли в чешуе 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
Вы такая умная! А у меня у ребенка в школе так наклоняли учителей с вакцинацией. Учительница наша сделала, а ночью она умерла. Но вакцинация тут не виновата конечно.
СирОжино пирОжино 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Ага)) и заметьте -переход на личности - верный признак. Дальше что?
Так вы первая оскорбили людей, как и автор) В целом,ограниченность не является оскорблением лично для меня. Я не считаю себя умной, всезнайкой и я вполне глупа во многих сферах.
Нашли в капусте 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я й тримаю))) а чого ви так налякались?
де ви побачили що я налякалась?вам ще й ввижається
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так вы первая оскорбили людей, как и автор) В целом,ограниченность не является оскорблением лично для меня. Я не считаю себя умной, всезнайкой и я вполне глупа во многих сферах.
Где??? Низкий IQ это статистика, а не оскорбление.
Советчица Года 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Вы таки советчица года)))
Спасибо) где моя медалька?
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляНашли в капусте
де ви побачили що я налякалась?вам ще й ввижається
Давайте ще) образи -це відсутність аргументів)
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляАсобеннАя
А я вакцинованим.Они обязаны перенести в легкой форме.
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляСоветчица Года
Спасибо) где моя медалька?
Выписываю) получите)
СирОжино пирОжино 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Где??? Низкий IQ это статистика, а не оскорбление.
Вы так уверены в своей правоте? И кто сказал, что именно у вас высокий IQ)
Фея_3уровень 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Менше агресії, бо антитіла зникнуть))!
Агресія якраз у Вас, слідкуйте, щоб взагалі виробились, однієї дози явно замало.
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляТуфли в чешуе
Вы такая умная! А у меня у ребенка в школе так наклоняли учителей с вакцинацией. Учительница наша сделала, а ночью она умерла. Но вакцинация тут не виновата конечно.
Мы все умрем. Как ни прискорбно.
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляФея_3уровень
Агресія якраз у Вас, слідкуйте, щоб взагалі виробились, однієї дози явно замало.
Де? Чекаю прикладу)