27 октября 2021

Заклик Лікаря КОВІДного відділення

""...І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь.""

""Дозвольте запросити вас на екскурсію до свого світу. Дозвольте показати. Показати, що означає бути лікарем в ковідному відділенні.
Працювати в ковідному — це втрачати здоровий глузд.
Лікарі ковідного відділення працюють по 24, 30, 48 годин. Приходять додому на півдня, а потім знову повертаються до відділення. І так тижнями, місяцями, уже й роками. І ось ми вже боремося не тільки з ковідом. Ще з панічними атаками, які приходять від думки про необхідність повернутись до відділення. З безсонням, бо чергуємо по 10 і більше діб на місяць, і після цих діб важко знову вчитись спокійно спати та усвідомлювати, що ніхто не помре під час твого сну. З депресією, бо більше не можемо. Але треба.
Працювати в ковідному — це бути самотнім.
Дні народження, весілля, свята. Цього всього для нас не існує. Бо ковід не бере перерв та вихідних. Тому ми теж. Та як можна відвідувати будь-які події, коли ти постійно боїшся когось заразити? Та як люди можуть запрошувати на будь-які події, коли постійно бояться тебе? Тому чергування заміняють лікарям життя, а персонал ковідного відділення (частково) родину.
Працювати в ковідному — це відчувати власну безсилість.
Ми приходимо до відділення аби дізнатись, що комусь із наших пацієнтів стало гірше, хтось заінтубований, хтось помер. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, які померли ще до зупинки серцебиття. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, яким вже не можемо допомогти. Ми бачимо занадто багато смертей. І пам’ятаємо кожну. І живемо з цією пам’яттю.
Працювати в ковідному — це ламатись.
Ламатись кожного чергування. А після — намагатись склеїти себе до купи. І знову ламатись. І знову клеїти…
Працювати в ковідному — це, врешті-решт, зламатись.
Ми чуємо у свою адресу «м’ясники, психи, вбивці». Ми відчуваємо на собі гнів та ненависть родичів пацієнтів. Ми втрачаємо глузд, родини і себе.
І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь""
Автор: Уляна Кащій (https://bit.ly/3GukGJS)"
показать весь текст
КонхфЭдкаТузик 27 октября 2021
вот вам ещё перл от пропагандистов. хоть бы толковых писак нанимали, а то совсем смешные казусы получаются
Очень-очень 27 октября 2021
Ответ дляФФФФристайла
А налогов сколько в месяц вы платите и в целом ваша семья? А то выходит очень странно, я с мужем тыс 25-30 налогов в месяц плачу и должна оплатить лечение вот таких не совсем человеков, как вы.
Вы написали как моя мама полностью согласна с вами
Фея_3уровень 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
А я б вакцинувала Вас разів 10 впідряд, щоб головою думали, що несете. Не вакцинований - не рівно небезпечний. Є люди невакциновані, але з високим рівнем антитіл та в масках і респіраторах, а є вакциновані без них і не відомо, чи виробилися ті антитіла.
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляСирОжино пирОжино
Чтобы сверять статистику, нужно за лет 5-10 взять смертность а странах и потом сверять. Может мы и так вымираем, независимо от эпидемий.
Все, до вас питань більше нема! Від ковіду не вмирають, це все світова змова, правляча верхівка в усіх країнах малює відсотки зі стелі, а земля - пласка.
автор Сыро_Ежка 27 октября 2021
Ответ дляАгент Пинкертона
На что потратите свои 30 серебряников, лучше расскажите
Удалено администрацией...
ЕлькиПальки 27 октября 2021
Ответ дляИзподтишка
все люди равны и все должны получать медицинскую помощь...
Отуди його)))
вакцина - не равны
пневмония - о, теперь равны
желать вакцинированным сдохнуть скоро - норм
статистика по летальным антиваксам - ’анасзашо?’ ))

Года на три мышление, увы.
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ковидшиза - афера века. Сплошное враньё .
А яка кінцева мета?
Капитанша 27 октября 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Сегодня муж узнал что его родной дядя еле вычухался после прививки , в больнице лежал , до неё ни разу ковидом не болел. А потом зомбоящик сделал своё дело. Дяде 63 года
а представляете как бы его от ковида разнесло если б не привился
автор Сыро_Ежка 27 октября 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я для себя лично на данный момент считаю вакцинированных очень опасными , если я раньше ходила спокойно везде , то сейчас опасаюсь . Ковидом не болела , а с этой массовой вакцинашизой , можно подхватить аж бегом от уколотого
98.3% померлих від COVID-19 в Україні — невакциновані, а 97% госпіталізованих з COVID-19 - не мають повного курсу вакцинації.
Це дані МОЗ. Схожа статистика по всьому світу.
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляЭлька-Карамелька
А я вот прям хочу теперь, чтоб у вас побочка началась.
Хотите) хоть лопните)
Изподтишка 27 октября 2021
Ответ дляВорую вкусняшки
Наприклад, планові операції. Які не проводяться, бо невакциновані масово хворіють і розносять ковід
а вакцинированные не разносят? а они не болеют?
Агент Пинкертона 27 октября 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Удалено администрацией...
Это ваш главный аргумент? Тогда ’до свидания’))))
ЛижТолько 27 октября 2021
Ответ дляСкиниУскачи!
повторюсь.
они выбрали себе профессию. И не что-то там нейтральное - косметолог-массажист. А настоящий врач. Они понимали, куда идут и чем будут заниматься
И повторюсь. Врачи то умные. Все привитые. Себя защитили. Вакцина то уже есть.
В чем тогда проблема?
Они не выбирали риск для своей жизни. Они шли спасать чужие. И даже если они привиты, то представьте, в каком стрессе они живут и как этот стресс снижает иммунитет, и какая вирусная нагрузка у врача ковидного отделения. Может тогда поймете, что риски у них выше в сотни раз, несмотря на все меры.
Капуста Маша 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Як і ваша)))
А яка моя?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 27 октября 2021
Ответ дляГоловная
с чего такие чудо-выводы? я антивакс и верю в доказательную медицину, лечусь у врачей

касаемо вакцин, там все четко написано и если проанализировать информацию, то можно сопоставить риски и пользу, для рисков откровенно больше

п.с. юольшинство врачей не прививают себя и детей, делайте выводы
++++++
Бывает и такое 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
Уважаемая, а не много ли вы на себя берёте???
Элька-Карамелька 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
А ви вважаєте, що РНК вакцина може вплинути на гени людини? Дійсно? Ви, навіть, в шостому класі не вчили біологію?
Мои познания, к сожалению, не ограничиваются биологией. шестого класса. Познакомьтесь с таким термином, как прионы. И будет Вам счастье, умная моя собеседница.
Фея_3уровень 27 октября 2021
Ответ дляСамый умный
Не давали они такую клятву, хватит уже.
Перечитайте ее
Давали, уже тут ее цитировала. Гуглите, клятва украинского врача.
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
++++++100000%%%% уже давно всем понятно что вакцина не защищает, а только убивает естественный иммунитет, тем более сейчас они говорят дельта, греческая ещё какая-то корона, а этот шмурдяк непонятно от какой и для чего(( скоро утилизировать его нужно, эти корпорации клепают як шизанутые бабки урвать ((( вдобавок нам сплавляют Германия уже не один раз, то 1 млн доз то 1.5((( у нас случайно Джонсона ещё нет? Ато в Молдавии уже колят, америкосы подсуетились, у них забраковали, тромбоз вызывает (
А тепер з наукової точки зору, якщо, звісно ви знаєте, що це таке, як вакцина, яка програмує організм виробляти шматок шипа вірусу і антитіла до нього, може ’вбити’ весь імунітет?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 27 октября 2021
Ответ дляФея_3уровень
А я б вакцинувала Вас разів 10 впідряд, щоб головою думали, що несете. Не вакцинований - не рівно небезпечний. Є люди невакциновані, але з високим рівнем антитіл та в масках і респіраторах, а є вакциновані без них і не відомо, чи виробилися ті антитіла.
+++++++
СирОжино пирОжино 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Все, до вас питань більше нема! Від ковіду не вмирають, це все світова змова, правляча верхівка в усіх країнах малює відсотки зі стелі, а земля - пласка.
Я разве говорила, что не умирают? Но правдивая плюс минус статистика покажет именно на длительном периоде. В другой стране изначально смертность может быть гораздо меньше, чем у нас. Но вам это не интересно, главное нагнать панику и страх) А между прочим от гриппа ежегодно умирало достаточно людей.
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляИзподтишка
а я бы отказывала вакцинированным. вы же защищены и вы не должны болеть. бред не пишите. побойтесь Бога.
Не утрируйте) мне тут вот желают не пережелают))))
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 27 октября 2021
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
вот вам ещё перл от пропагандистов. хоть бы толковых писак нанимали, а то совсем смешные казусы получаются
Элька-Карамелька 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Хотите) хоть лопните)
Теперь еще больше захотела! Пойду визуализировать, чтобы исполнилось мое желание. Прям представлю во всей красе,как это все будет у вас происходить!
ЛюблюДевчонок 27 октября 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Удалено администрацией...
Откройтесь нам, очень интересно посмотреть на человека с таким мировоззрением.
Советчица Года 27 октября 2021
Ответ дляСыро_Ежка
98.3% померлих від COVID-19 в Україні — невакциновані, а 97% госпіталізованих з COVID-19 - не мають повного курсу вакцинації.
Це дані МОЗ. Схожа статистика по всьому світу.
’98.3% померлих від COVID-19 в Україні — невакциновані, а 97% госпіталізованих з COVID-19 - не мають повного курсу вакцинації’
Это анализ за какой период?
Элька-Карамелька 27 октября 2021
Ответ дляГладиолус
А у них уже побочка: истерия, тревожность и агрессия.
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляФея_3уровень
А я б вакцинувала Вас разів 10 впідряд, щоб головою думали, що несете. Не вакцинований - не рівно небезпечний. Є люди невакциновані, але з високим рівнем антитіл та в масках і респіраторах, а є вакциновані без них і не відомо, чи виробилися ті антитіла.
Менше агресії, бо антитіла зникнуть))!
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляСирОжино пирОжино
Почему сразу не верят? Может не доверяют вакцине, которая так быстро появилась и не прошла нормального исследования на побочные действия?
А вам відома в який термін була розроблена і задіяна вакцина проти чуми? Мова йде про кілька місяців, але завдяки цій вакцині ми не знаємо чуми.
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляЕлькиПальки
Отуди його)))
вакцина - не равны
пневмония - о, теперь равны
желать вакцинированным сдохнуть скоро - норм
статистика по летальным антиваксам - ’анасзашо?’ ))

Года на три мышление, увы.
100%
И чуть не лопаются)))
А чего ж так боятся то? Лимончик и все. Ковид ведьзаговор)))))