27 октября 2021

Заклик Лікаря КОВІДного відділення

""...І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь.""

""Дозвольте запросити вас на екскурсію до свого світу. Дозвольте показати. Показати, що означає бути лікарем в ковідному відділенні.
Працювати в ковідному — це втрачати здоровий глузд.
Лікарі ковідного відділення працюють по 24, 30, 48 годин. Приходять додому на півдня, а потім знову повертаються до відділення. І так тижнями, місяцями, уже й роками. І ось ми вже боремося не тільки з ковідом. Ще з панічними атаками, які приходять від думки про необхідність повернутись до відділення. З безсонням, бо чергуємо по 10 і більше діб на місяць, і після цих діб важко знову вчитись спокійно спати та усвідомлювати, що ніхто не помре під час твого сну. З депресією, бо більше не можемо. Але треба.
Працювати в ковідному — це бути самотнім.
Дні народження, весілля, свята. Цього всього для нас не існує. Бо ковід не бере перерв та вихідних. Тому ми теж. Та як можна відвідувати будь-які події, коли ти постійно боїшся когось заразити? Та як люди можуть запрошувати на будь-які події, коли постійно бояться тебе? Тому чергування заміняють лікарям життя, а персонал ковідного відділення (частково) родину.
Працювати в ковідному — це відчувати власну безсилість.
Ми приходимо до відділення аби дізнатись, що комусь із наших пацієнтів стало гірше, хтось заінтубований, хтось помер. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, які померли ще до зупинки серцебиття. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, яким вже не можемо допомогти. Ми бачимо занадто багато смертей. І пам’ятаємо кожну. І живемо з цією пам’яттю.
Працювати в ковідному — це ламатись.
Ламатись кожного чергування. А після — намагатись склеїти себе до купи. І знову ламатись. І знову клеїти…
Працювати в ковідному — це, врешті-решт, зламатись.
Ми чуємо у свою адресу «м’ясники, психи, вбивці». Ми відчуваємо на собі гнів та ненависть родичів пацієнтів. Ми втрачаємо глузд, родини і себе.
І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь""
Автор: Уляна Кащій (https://bit.ly/3GukGJS)"
показать весь текст
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вы так уверены в своей правоте? И кто сказал, что именно у вас высокий IQ)
А где я уверена?
Я всего лишь делюсь наблюдениями
Братья Капли 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
А я б побажала вам дочекатись подібних обмежень по відношенню до себе, щоб в той момент вам гарно гикнулось.
Фея_3уровень 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
А вам відома в який термін була розроблена і задіяна вакцина проти чуми? Мова йде про кілька місяців, але завдяки цій вакцині ми не знаємо чуми.
не знаемо, завдяки вакцині, овва, а як щодо районів Азії? в світі щороку близько 2500 випадків. Може ми просто гризунів не їмо?
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляБратья Капли
А я б побажала вам дочекатись подібних обмежень по відношенню до себе, щоб в той момент вам гарно гикнулось.
Як уже буде) від долі не втечеш)
ЛеньГуглить_правда 27 октября 2021
Ответ дляКапитанша
’А если’? Вы в вероятности умеете? 2% мертвых от ковида и 0,00??% побочек от вакцин сравнить сможете?
Мне на Вашу вероятность абсолютно все равно. Я свой выбор сделала . Пс. От гриппа кстати никогда не кололась как и не болела ним
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Удалено администрацией...
а может, как раз, завакцинаторы тупиковая ветвь человечества? вливают в себя непроверенный шмурдяк даже не думая о последствиях. а ведь во время любой эпидемии вакцинация опасна. она может быть только превентивной мерой. хотя, говоря по совести, польза вакцин вообще не доказана.
ЛеньГуглить_правда 27 октября 2021
Ответ дляГоловная
в смысле какие? вы вообще читали аннотацию к вакцине хоть какой то?

так и у нас не высокий % если лечат, даже очень низкий, если вовремя начинают лечить, но если не лечить, то конечно умрут люди, мой дедушка в 41 от вл умер

в больницах они были и есть, но те 12-15% от всего населения в течении 6 месяцев был не особо заметен
Там вонзившееся пишут что от вакцин побочек ровно 0, 00%😂
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляЭлька-Карамелька
Мои познания, к сожалению, не ограничиваются биологией. шестого класса. Познакомьтесь с таким термином, как прионы. И будет Вам счастье, умная моя собеседница.
Дякую за нагадування, але в десятому класі я і це вивчала. Можливо, ви підзабули, але це білок, який мутував і передався шляхом зараження. Як шип віруса може бути причиною зараження токсичними пріонами?
Бабушка мороз 27 октября 2021
Ответ дляЛуковая
Даже не дочитала, не зацепило…
Очередная истеричка-Комаровский.
Кожен заробляє, як може...
Меряю линейкой 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
я только за, лишь бы отманались со своими прививками. А еще, пожалуйста, избавьте от налогов, которые идут на больницы и медицину.
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
Бан за фашизм.
Уважаемые модераторы, прошу забанить навсегда.

она видимо все представляет себе так
Головная 27 октября 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Там вонзившееся пишут что от вакцин побочек ровно 0, 00%😂
угу, если бы

вообще смешно, от безобидных препаратов побочек на листе А4, а тут куда гадости и все ок, прям святая вода, не иначе
Капитанша 27 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
а может, как раз, завакцинаторы тупиковая ветвь человечества? вливают в себя непроверенный шмурдяк даже не думая о последствиях. а ведь во время любой эпидемии вакцинация опасна. она может быть только превентивной мерой. хотя, говоря по совести, польза вакцин вообще не доказана.
Конечно польза вакцин не доказана

Оспой давно болели? Корью? От столбняка не прививаетесь?

Есть такая прививка против папилломавируса - распространенная причина рака - тоже польза не доказана?
Фея_3уровень 27 октября 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Удалено администрацией...
Могло б бути неприємно, якби почула це від достойної людини. А так, не більше, як ваша власна характеристика себе ж.
Меряю линейкой 27 октября 2021
Ответ дляНепогодка
Ну так лежат люди 60-70+, с кучей хроники, лишним весом, диабетом, гипертонией.
А заставить их вакцинироваться нельзя! Вакцинируя 20-40 летних эпидемию не остановишь. Эти люди и так болеют дома и часто легко. Вот как я. Да мне ни разу помощь врача во время короны и не понадобилась. Сидела дома на даче, пила компот, отдыхала.
Боже, как радует, что есть здравомыслящие люди.
Меряю линейкой 27 октября 2021
Ответ дляУмный хвост
А откажут в итоге вам
Ага, чтоб статистику не портить
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляМеряю линейкой
я только за, лишь бы отманались со своими прививками. А еще, пожалуйста, избавьте от налогов, которые идут на больницы и медицину.
Это к верховной раде)
Блинчик Мой 27 октября 2021
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я разве говорила, что не умирают? Но правдивая плюс минус статистика покажет именно на длительном периоде. В другой стране изначально смертность может быть гораздо меньше, чем у нас. Но вам это не интересно, главное нагнать панику и страх) А между прочим от гриппа ежегодно умирало достаточно людей.
Статистика, яка каже, що в Ізраїлі смертність від ковіда в п´ять раз нижча ніж в Україні - брехня? І це при тому, що відсоток інфікованих в Ізраїлі вище.
Нашли в капусте 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Давайте ще) образи -це відсутність аргументів)
це ви про себе?я помітила.
НеГолосую 27 октября 2021
Ответ дляКапитанша
Конечно польза вакцин не доказана

Оспой давно болели? Корью? От столбняка не прививаетесь?

Есть такая прививка против папилломавируса - распространенная причина рака - тоже польза не доказана?
а вы в курсе, что оспу побелдили вовсе не прививками? а прививка от папилломавируса имеет кучу жутких побочек, и польза ее таки реально не доказана.
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляНашли в капусте
це ви про себе?я помітила.
Я зрозуміла)
Бабушка мороз 27 октября 2021
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну не врите. Или пусть не врет тот, кто вам налапшал эту ересь.
У нас отделение на 41 койку + 3 чел в коридор доставили. Вакцинированных 4 человека было, 60 лет самый младший (уже дома), старшему 79. Но это мужчины силикозникики, бывшие шахтеры, там и без ковида с легкими беда-печаль.
Девочки, не гоните, не пересказывайте сплетни и муть, не слушайте басни друидов, как ещё вам сказать: от ковида умирают! По настоящему умирают, а не так, как в байках фантазеров-антивакцинаторов умирают от «неизвестной жижки».
Так і раніше люди помирали від різних хвороб. І зараз. Ви не в курсі?
ЛеньГуглить_правда 27 октября 2021
Ответ дляГоловная
угу, если бы

вообще смешно, от безобидных препаратов побочек на листе А4, а тут куда гадости и все ок, прям святая вода, не иначе
Тел исправил . Должно было быть « там вон выше пишут» , извиняюсь 😂
С Вами согласна полностью
СирОжино пирОжино 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Статистика, яка каже, що в Ізраїлі смертність від ковіда в п´ять раз нижча ніж в Україні - брехня? І це при тому, що відсоток інфікованих в Ізраїлі вище.
В Израиле летом вроде была вспышка, я не слежу, разве нет? А у на сейчас только началась вторая волна?
Фея_3уровень 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Де? Чекаю прикладу)
Під ніком своїм натисніть всі повідомлення.
КрейсерАвроровна 27 октября 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да да да да )))
Сегодня узнала :дали разнарядку по больницам , чтоб писали что в больницах лежат 80% не вакцинированных , а на самом деле лежат больше сейчас как раз вакцинированных .
От кого узнали?
Анонимарик 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
Знаєте,я вважаю що вакцінацію провалили медики.
Над цим повинні працювати сімейні лікарі,пояснювати запрошувати,підбирати вакцину.
Я думаю якщо б пенсіонерам подзвонив лікар,то скоріш за все люди б йшли.
А в нас така ситуація сімейники тихенько не радять робити,але й відводу не дають .
Трусиковед 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Знаєте,я вважаю що вакцінацію провалили медики.
Над цим повинні працювати сімейні лікарі,пояснювати запрошувати,підбирати вакцину.
Я думаю якщо б пенсіонерам подзвонив лікар,то скоріш за все люди б йшли.
А в нас така ситуація сімейники тихенько не радять робити,але й відводу не дають .
Прочитаємо тему через рік) більшість невіруючих змінить думку.
Тут рік тому лікті заламували, що хворі на ковід міфічні. Бо ніхто їх не бачив. А ось якось уже і міф розвіявся)
Янка-угомонись 27 октября 2021
Ответ дляАсобеннАя
А я вакцинованим.Они обязаны перенести в легкой форме.
Да,да вы правы.А то как стали массово колоться так и вспышка пошла
Капитанша 27 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
а вы в курсе, что оспу побелдили вовсе не прививками? а прививка от папилломавируса имеет кучу жутких побочек, и польза ее таки реально не доказана.
Оспу не прививками победили?

Ну хоть по кори и столбняку советчица не оспаривает.