Сыро_Ежка• 27 октября 2021
Заклик Лікаря КОВІДного відділення
""...І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь.""
""Дозвольте запросити вас на екскурсію до свого світу. Дозвольте показати. Показати, що означає бути лікарем в ковідному відділенні.
Працювати в ковідному — це втрачати здоровий глузд.
Лікарі ковідного відділення працюють по 24, 30, 48 годин. Приходять додому на півдня, а потім знову повертаються до відділення. І так тижнями, місяцями, уже й роками. І ось ми вже боремося не тільки з ковідом. Ще з панічними атаками, які приходять від думки про необхідність повернутись до відділення. З безсонням, бо чергуємо по 10 і більше діб на місяць, і після цих діб важко знову вчитись спокійно спати та усвідомлювати, що ніхто не помре під час твого сну. З депресією, бо більше не можемо. Але треба.
Працювати в ковідному — це бути самотнім.
Дні народження, весілля, свята. Цього всього для нас не існує. Бо ковід не бере перерв та вихідних. Тому ми теж. Та як можна відвідувати будь-які події, коли ти постійно боїшся когось заразити? Та як люди можуть запрошувати на будь-які події, коли постійно бояться тебе? Тому чергування заміняють лікарям життя, а персонал ковідного відділення (частково) родину.
Працювати в ковідному — це відчувати власну безсилість.
Ми приходимо до відділення аби дізнатись, що комусь із наших пацієнтів стало гірше, хтось заінтубований, хтось помер. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, які померли ще до зупинки серцебиття. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, яким вже не можемо допомогти. Ми бачимо занадто багато смертей. І пам’ятаємо кожну. І живемо з цією пам’яттю.
Працювати в ковідному — це ламатись.
Ламатись кожного чергування. А після — намагатись склеїти себе до купи. І знову ламатись. І знову клеїти…
Працювати в ковідному — це, врешті-решт, зламатись.
Ми чуємо у свою адресу «м’ясники, психи, вбивці». Ми відчуваємо на собі гнів та ненависть родичів пацієнтів. Ми втрачаємо глузд, родини і себе.
І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь""
Автор: Уляна Кащій ()"
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь.""
Працювати в ковідному — це ламатись.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь""
Автор: Уляна Кащій ()"
Очень-очень• 27 октября 2021
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
вот вам ещё перл от пропагандистов. хоть бы толковых писак нанимали, а то совсем смешные казусы получаются
Более 100% это как?до мозга дошла пневмония?
Блинчик Мой• 27 октября 2021
Ответ дляСоветчица Года
От чумы разве вакцинировали?
А як зникла чума? Завдяки Хавкину, доречі одеситу, була зупинена пандемія чуми, яка захопила Бомбей (Мумбаї). Він буквально за декілька місяців винайшов, випробував і задіяв вакцину.
СирОжино пирОжино• 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Прочитаємо тему через рік) більшість невіруючих змінить думку.
Тут рік тому лікті заламували, що хворі на ковід міфічні. Бо ніхто їх не бачив. А ось якось уже і міф розвіявся)
Прочитаем) А ведь может оказаться, что ваша позиция была неверной.
Указка• 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Знаєте,я вважаю що вакцінацію провалили медики.
Над цим повинні працювати сімейні лікарі,пояснювати запрошувати,підбирати вакцину.
Я думаю якщо б пенсіонерам подзвонив лікар,то скоріш за все люди б йшли.
А в нас така ситуація сімейники тихенько не радять робити,але й відводу не дають .
Да? А я бы сказала ложь и отсутствие информации. На днях умер парень от ковид после второй пфайзер. Ковид подтвержден. В заключении только пневмония. Не ставят привитым такой диагноз при смерти. У сотрудницы анафилактический шок после первой прививки. Дали медотвод на вторую. У свекрови пневмония после второй пфайзер. Что то слишком много совпадений в близком кругу для низкого по статистике процента вероятностей. Знаю что зря пишу, но накипело
Трусиковед• 27 октября 2021
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я приму свою ошибку. Без проблем.
Ворую вкусняшки• 27 октября 2021
Ответ дляСирОжино пирОжино
И вы знаете побочные действия от вакцины? А они могут быть у любого медпрепарата, даже в безобидного цитромона есть список возможных побочек. Люди имеют право не хотеть ставить на себе эксперименты.
То хай у лікарні не звертаються
Белая котичка• 27 октября 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да да да да )))
Сегодня узнала :дали разнарядку по больницам , чтоб писали что в больницах лежат 80% не вакцинированных , а на самом деле лежат больше сейчас как раз вакцинированных .
В больницах лежат либо ещё не болевшие, либо те, кто побежал делать первую прививку в пик заболеваемости и через неделю его накрыло с удвоенной силой
Сейчас будет жесть, чем больше сейчас прививается, тем больше заболевших
СирОжино пирОжино• 27 октября 2021
Ответ дляВорую вкусняшки
То хай у лікарні не звертаються
Люди налоги платят, имеют право обращаться.
Блинчик Мой• 27 октября 2021
Ответ дляГоловная
в смысле какие? вы вообще читали аннотацию к вакцине хоть какой то?
так и у нас не высокий % если лечат, даже очень низкий, если вовремя начинают лечить, но если не лечить, то конечно умрут люди, мой дедушка в 41 от вл умер
в больницах они были и есть, но те 12-15% от всего населения в течении 6 месяцев был не особо заметен
Як можна лікувати вірус??? Вірус не лікують, а смертність під швл однакова в усіх країнах. А от з самим вірусом має впоратися імунітет. Якщо вакцина дає шанс мати цей імунітет, то чому б не скористатися цим шансом? Якщо вакцина дає меньше навантаження при інфікуванні, меньше негативних наслідки ковіда, то чому б не щепити.
Добро с Кулаками• 27 октября 2021
Ответ дляФФФФристайла
А налогов сколько в месяц вы платите и в целом ваша семья? А то выходит очень странно, я с мужем тыс 25-30 налогов в месяц плачу и должна оплатить лечение вот таких не совсем человеков, как вы.
Навіть якби всі гроші віддавали, це не дає права когось називати недолюдьми.
Белая котичка• 27 октября 2021
А те, кто сделал первую дозу и попал в больницу, вакцинированными не считаются!
Где статистика этих людей?
Бабушка мороз• 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Тобто, брешуть геть усі? Брешуть ті, хто складає статистику по різним країнам світу? Ви не вірите, що в країнах, де більше вакцинованих менше летальних?
Як раз навпаки - після масової вакцинації більше смертей стало. дивіться офіційну статистику, а не телевізор дивіться.
Царевна_несушка• 27 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Из 61 пациента нашего отделения, только 3 вакцинированых и то двое из них астматики, в любом случае, ковид тяжелее для таких больных. Спасать будем всех,независимо от наличия вакцинации и, но не устаю писать, что персонал пока весь, здоров, в прошлом году, переболели все минимум по два раза.
все медработники вакцинированы в вашем отделении ?
Блинчик Мой• 27 октября 2021
Ответ дляФея_3уровень
не знаемо, завдяки вакцині, овва, а як щодо районів Азії? в світі щороку близько 2500 випадків. Може ми просто гризунів не їмо?
Якщо у вас є справді бажання вивчити цю віху історії, то неважко запитати у Гугла, як, ким і коли було винайдено протичумну вакцину і як це допомогло врятувати Індію. Доречі, про холеру також ж цікаво.
Бабушка мороз• 27 октября 2021
Ответ дляСкиниУскачи!
что-то Автор слилась с теми и не хочет обьяснять, чем ее напрягают непривитые
Тема в топі - автор свої 30 грн отримає.
Анонимарик• 27 октября 2021
Ответ дляУказка
Тоді чому лікарі мовчать,бачачи такі наслідки,чому не піднімають це питання?Вони ж цю неправду покривають.
ИграйМойГормон• 27 октября 2021
Ответ дляАсобеннАя
А я вакцинованим.Они обязаны перенести в легкой форме.
Указка• 27 октября 2021
Ответ дляАнонимарик
Откуда я знаю? Врачи знают. Просто врачи, не те кто нам кричит со страниц соцсетей. У нас покупатель пришла, покупала мелкую технику бытовую. Оказалась доктор. Говорит что лежит одинаково количетсво и привитых и нет. И болеют тяжело и умирают одинаково.
Фея_3уровень• 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Якраз вчора читала і про чуму і про віспу і про холеру. Вакцина, вакциною, але і протиепідеміологічні заходи ніхто не відміняв. Ніхто зараз у нас не контактує з гризунами безпосередньо, не п´є воду з уражених водойм.
Сеточка• 27 октября 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да да да да )))
Откуда узнали?)))))
УраганнаЯ• 27 октября 2021
Ответ дляНепогодка
Ну так лежат люди 60-70+, с кучей хроники, лишним весом, диабетом, гипертонией.
А заставить их вакцинироваться нельзя! Вакцинируя 20-40 летних эпидемию не остановишь. Эти люди и так болеют дома и часто легко. Вот как я. Да мне ни разу помощь врача во время короны и не понадобилась. Сидела дома на даче, пила компот, отдыхала.
Аналогично.
СкиниУскачи!• 27 октября 2021
Ответ дляЛижТолько
Они не выбирали риск для своей жизни. Они шли спасать чужие. И даже если они привиты, то представьте, в каком стрессе они живут и как этот стресс снижает иммунитет, и какая вирусная нагрузка у врача ковидного отделения. Может тогда поймете, что риски у них выше в сотни раз, несмотря на все меры.
нет, они не в стрессе от больных. в медицину идут люди, которые не стресуют от болезней, страданий и смертей. А если и стресуют, то через пару лет закаляются.
Стресс может быть от ваших нагнетаний, как все везде страшно. В таком стрессе сейчас большинство. И вы этот стресс такими темами подогреваете
Нет настолько тупых людей, которые выбирают быть инфекционистом-практиком, пожарником и другими спасателями. И при этом утверждают, что они жизнью рисковать не будут. Не говорите ерунды.
Блинчик Мой• 27 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
а может, как раз, завакцинаторы тупиковая ветвь человечества? вливают в себя непроверенный шмурдяк даже не думая о последствиях. а ведь во время любой эпидемии вакцинация опасна. она может быть только превентивной мерой. хотя, говоря по совести, польза вакцин вообще не доказана.
А віспа де? В дев´ятнадцятому столітті туберкульоз вбив до однієї чверті дорослого населення Європи, не знаєте, як вдалося спинити туберкульоз. То я скажу, було спочатку відкрито туберкулін, потім щеплення BCG. І вже не вмирає кожен четвертий від туберкульоз. Про поліомієліт розповідати?
Сеточка• 27 октября 2021
Ответ дляФФФФристайла
Наша семья больше налогов платит и мы все против лечения антиваксов)
УраганнаЯ• 27 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
Я б відмовила у госпіталізації невакцинованим. Лікування - по телефону.
Вот наш ответ таким как вы
Шмоточницаца• 27 октября 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Та мне абсолютно сиренево что думают заваксы. 🤷🏼♀️К их и вашему несчастью это правда.
Головная• 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
обыкновенно, за ликбезом по данному вопросу к врачам
ага, именно поэтому вы его вакциной хотите максимально ослабить?)
так не дает никакого шанса эта вакцина, вы этого не понимаете?
УраганнаЯ• 27 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
про столбняк еще давайте
Блинчик Мой• 27 октября 2021
Ответ дляСирОжино пирОжино
В Израиле летом вроде была вспышка, я не слежу, разве нет? А у на сейчас только началась вторая волна?
Я привела данні на початок їх хвилі, не на даний момент. Графіки є в інтернеті.
Анонимарик• 27 октября 2021
Ответ дляУказка
Ні з іхньої мовчаливої згоди все відбувається,тоді які вони медики?вони співучасники просто.