БлинчикБезСметанки• 28 октября 2021
Житомир.Порекомендуйте лікаря.
Доброго дня усім!!!!
Дівчата,хто народжував в Житомирі,порекомендуйте лікаря,лікарню та яка вартість пологів зараз.
Завчасно дякую.
БлинчикБезСметанки
• 28 октября 2021
Ответ дляРусичка24
Собко Руслана Омелянівна, лікар супер. Дві донечки в неї народжувала.
Вона на Богунії.
в ’Центрі матері та дитини’?
БлинчикБезСметанки
• 28 октября 2021
Ответ дляРусичка24
Да.
Дякую.Давно Ви народжували? Я там була в 2010 році, то скажу по правді...не встигла родити,як черга стояла за чоловіком,щоб в карман дав...
БлинчикБезСметанки
• 28 октября 2021
Ответ дляРусичка24
2 роки назад.
В мене була лікарняна касса. І домевленність з Р.О.
Я зрозуміла ,дякую.