Файна цьоця• 01 ноября 2021
Гастрит??
Всем добрый день)вообщем третий раз за неделю утром просыпаюсь от сильной боли больше колющей в верхней части живота выше пупка..голода не чусвую,как позавтракаю вроде немного легче но всеравно дискомфорт ощущаю..раньше не было такого..
Питаюсь нормально,вредного не ем,не курю не пью
Ромашкинная• 01 ноября 2021
Пройдіть гастроскопію, так як варіантв багато, може бути шлунок, підшлункова або жовч
Файна цьоця
• 01 ноября 2021
Ответ дляРомашкинная
Это надо глотать зонд?
Ромашкинная• 01 ноября 2021
Ответ дляФайна цьоця
Это надо глотать зонд?
Так, і ще узд черевної порожнини,
Тоді точно знайдете причину
Ромашкинная• 01 ноября 2021
Ответ дляФайна цьоця
Это надо глотать зонд?
Я недавно це все проходила, знайшли камені в жовчому міхурі,,
ЛижТолько• 01 ноября 2021
Може гастрит, а може виразкова хвороба. Поки не зробите гастроскопію та не проконсультуєтесь з лікарем, будете і далі ’гадати’. Деякі форми гастриту та виразкову хворобу Ви не вилікуєте дієтою кашками та супчиками. Потрібна АБ терапія, це клінічно доведено. В гастроентерології, крім запальних захворювань кишечника та вірусних гепатитів, вже не проводять клінічних випробувань, бо все успішно лікується.