Я_и_моя_собака• 10 ноября 2021
Ті хто сидить 7-10-15 років в бекреті, що вас дивує?
Як можна свідомо роками бути залежним від іншої людини?
Обслуговувати її, готувати, прати, прибирати, няньчити двтей і тепіти приниження тільки тому що тобі не буде де жити і за що їсти?
Сосиска_Втесте• 10 ноября 2021
Роботи є різні. Багато просто втікає з дому, сидить за 3 копійки від дзвінка до дзвінка. Але працює. Багато в кого мами займаються дітьми, домом і кухнею. В мене були різні періоди. І бізнес і цікаві роботи, декрет. В вас все якось дуже однобокого. Хто ж мав бути з моїми дітьми?