месяцкие• Изменено 25 декабря 2021

Кому 50-60+, какие раньше были мужчины?

В 70-80-е годы. Вы видите разницу с современными мужчинами? Интересно
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляЗвездолётчица
У вас представления о 80-х явно из антисоветской пропаганды подчерпнуты
З реалій, я 1968го року народження, а ви?
Борисфенка• 25 декабря 2021
О, був ще цікавий феномен - всю зарплату чоловіки віддавали дружинам, потім просили на цигарки і транспорт. Це була суспільна норма у работяг.
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Таке було до початку 90-х. Потім всі вирвалися на волю і були шалені 90-і, рекетири, проститутки, базари, купони, безробіття батьків і зарплати унітазами чи каструлями, всі ломанулися за кордон, довго розповідати.
Чоловіки стали іншими.
Разные были мужчины, что тогда, что сейчас. Тогда было много лицемерия, строили из себя правильных, а также изменяли, бросали жен с детьми и т.д.
Звездолётчица• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Ого
Я думала вы моложе лет на 10, судя по вашим постам.

Я 1965-го.

Какие нафик разборки в парткомах между супругами-любовниками в 80-х?
Вы их сами видели, или из худлита 90-х сведения?
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
И сейчас многие так живут. Что вас удивило?
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляСмыкалка
Але це було дуже приховано і за крайньої потреби, бо впливало на кар´єру.
А зараз розлучаються половина одружених, схотів - втік, важелів впливу нема. А в совку були мастики приручити татусів, щоб нікуди не тікали. Збігати до сусідки могли на палку чая, але не більше.
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляСмыкалка
Зараз немногіє, а тоді майже всі.
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляЗвездолётчица
Ого

Я 1965-го.

Сусідка ходила в партком чи профсоюз, чоловіку загулявшому мізки вправляли, він став сумирним.
Чоловіки 40-а років сиділи у дворах і грали в ’козла’. В 40 років вони були вже добряче зморені, одяг краси не додавав. 20-річні співали вечорами під гітару, носили кльош і довге волосся, їх періодично ловили і стригли.
А, попутна деталь - балкони склити було заборонено, тому періодично приїздили комунальники і з даху спускали гирю, били балкони на очах у граючих в доміно дядьків і сидячих в пісочниці діточок
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Ой, да разводились и тогда. Не все ж в партии состояли
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Зараз немногіє, а тоді майже всі.
Вы слишком судите по себе, очень ограниченно
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляСмыкалка
Всі, хто був хоч на щось здатний, були партійними. А хто не в партії, з тим і розлучатися було без толку - грузчиком працює, бухає безпросвітно, але в день получки дружина зарплату відбирала. Після розлучення таку можливість втратила б.
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка

Где вы жили? Это где балконы стеклить не разрешали? )))
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляСмыкалка

На Оболоні, я тут перщопроходець. Аж до 90-х років били засклені балкони, не знали?
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Не обязательно, если безпартийный, то грузчик. Далеко не все шли в партию. У вас какие-то странные воспоминания, больше похожи на дешевый сериал про совок
Не гавкаю- но охраняю• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Ой, у мене також молодість була - є що згадати, нема що онукам розказати. Але це все було після розвалу совка.
А у 80-х всі були зашугані, міцно жонаті, обліко морале. Були і бандити, і гулящі, але це все ретельно приховувалося і засуджувалося.
Это в 90-е и сейчас люди нищие и зашуганные, а тогда жили и процветали. Вы перепутали времена.
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляСмыкалка
В партійній еліті високого рангу все було інакше. Але авторку цікавлять загальні тенденції, зараз у діточок олігархів також все нетипово для загалу.
Звездолётчица• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Какие клеши в 80-х?

Чорта ржу

Судя по всему, у вас 80-е с ранними 70 перепутались.

Бывает

Козла во дворе не видела, при совке жила в нескольких городах Союза.
У моей мамы в квартире балкон застеклён ещё с 80-х. И никто гирей не бил, как так-то
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Я родилась и выросла в Киеве, я 70-х годов, полно было до 90-х застекленных балконов, жили мы на Печерске
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляСмыкалка
Ніякі серіали не переплюнуть совкові реалії.
Авторка молода, тому їй складно пояснити, що таке чоловік в ті роки
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляЗвездолётчица
Какие клеши в 80-х?

Чорта ржу

Бывает

Тоже читаю и ржу, у тети фантазия разыгралась, про битье балконов вообще бред
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Ну, вы и не пытайтесь это делать
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляСмыкалка
Ага, на Липках балкони не били? А на Оболоні били.
Але ми не про те. Кавалери були двох типів - тато в партапараті, живе на Печерську, або тато на заводі, раз народили, усьо сам.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 25 декабря 2021
Разные были мужчины, и жестокие, безответственные и нежные, заботливые. И педофилов тоже было много тогда. Люди не меняются.
Звездолётчица• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Да, ещё о заморенных 40-летних мужиках.

У меня в 22 года был почти 40-летний любовник, с тех пор я своих ровесников как мужчин вообще не воспринимала.
Звездолётчица• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Что, и разводов совсем не было?
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляЗвездолётчица
Да, ещё о заморенных 40-летних мужиках.

Папки були і тоді, і зараз.
Авторку цікавлять середньостатистичні ровесники. То у 80-х молоді хлопчики були зашугані, на відміну від нинішніх.
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляБорисфенка
Не били балконы. Печерск - это не только Липки. Вы явно в каком-то своем придуманном мире живете. Я училась с детьми кгб-стов, военных, министров и т.д., из них единицы были партийными. У многих родители были в разводе, никто их не выгонял за это.
Звездолётчица• 25 декабря 2021
Ответ дляСмыкалка
Да даже если и в партии, то что?
Разводились все, если хотели.
Смыкалка• 25 декабря 2021
Ответ дляЗвездолётчица
Что, и разводов совсем не было?
Были, конечно! )
Борисфенка• 25 декабря 2021
Ответ дляЗвездолётчица
Что, и разводов совсем не было?
Були, але дуже рідко. Женилися у 18, троє дітей народили - живіть все життя. Ну і що, що п´є і б´є, то не привід для розлучення. Якраз тоді вигадали формулювання ’не зійшлися характерами’. Нежонатих за кордон не випускали і на посадах не підвищували.