Невидимка Майя• 10 февраля 2022
Хто подавав позивну на долаткові аліменти?
Що прийняв суд? Що писали ? Хочу подати думаю чи є смисл. Дякую
Интернет Бродилкин• 10 февраля 2022
Звісно, є
Викладаєти причину і подаєте, це ви маєте на увазі по досягненню 18 років?
Невидимка Майя
• 10 февраля 2022
Ответ дляДона Ко Ко
На додаткові витрати пишите
Хочу спробувати сама написати але не дуже розумію. Краще звернутись до адвоката?
Невидимка Майя
• 10 февраля 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Звісно, є
Ну мені приходять аліменти кожен місяць а як ця доплата я не знаю разово чи кожен місяць.
Интернет Бродилкин• 10 февраля 2022
Ответ дляНевидимка Майя
вам треба визначитися, що буде предметом - додаткові витрати (у разі хвороби частіше всього) або збільшення розміру аліментів.
У першому випадку треба мати підтвердження діагнозу, чеки на лікування і т.інше
Фима Собак• 10 февраля 2022
Ребенка отцу отдать, если нет возможности содержать, пусть он его обеспечивает сам, а вы алименты будете ему платить пару тысяч гривен, давно пора ввести такое в законодательство
Мамаша в бигудях• 10 февраля 2022
Ответ дляФима Собак
А ребенка спросили? Может он не хочет жить с отцом
соева-сысоева• 10 февраля 2022
Ответ дляФима Собак
Я бы не отдала. Мне мой ребенок не пофиг, и он не может быть предметом мести или шантажа.
Невидимка Майя
• 10 февраля 2022
Ответ дляФима Собак
Моя девочка 👧 с мамой папа это так сам по себе он. Он и не интересуется ничем у нее ( школа и так далее...) козлина
Невидимка Майя
• 10 февраля 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
У меня как раз суд будет, без адвоката не справитесь!
Я поняла
Невидимка Майя
• 10 февраля 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Сколько вам обошёлся адвокат? Спасибо
ЯяяКакаджамбо• 11 февраля 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Сколько вам обошёлся адвокат? Спасибо