ЯНаПэПэ• 24 февраля 2022
Если ЧП, работают поликлиники в обычном режиме?
Нам завтра на плановый приём по прививкам. Ввели ЧП. Поликлиника работает? Или лучше вызвонить завтра?
Черпак_для_фантазий• 24 февраля 2022
Ну, вы, как это, тавой. У нас в стране даже военное положение было 90 дней и то все работало.
Жена миллионера• 24 февраля 2022
да.
Вот предупреждение о фейках
Служба безпеки України попереджає про нову хвилю поширення фейків та ’вкидів’. Вже поширювалися фальшиві укази від нібито Міністерства охорони здоров´я та Міністерства освіти та науки.
Про це повідомляє прес-центр СБУ.
23 лютого стало відомо, що до закладів охорони здоров’я надходить нібито наказ Міністерства охорони здоров’я про евакуацію медзакладів зі столиці та вивезення людей і обладнання до західних регіонів України.
Накази надсилалися нібито за підписом міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, утім, сам він наголошував, що зміст цього “документа” є фейком.
Окрім того, поширювався аналогічний “наказ” Міністерства освіти й науки, проте в ньому, окрім евакуації, ішлося ще й про мобілізацію студентів. Але міністр освіти Сергій Шкарлет запевнив, що накази фейкові — усі заклади освіти працюють у звичайному режимі, а справжні накази Міносвіти публікує на офіційному сайті.
Також, за даними СБУ, розповсюджується дезінформація про українських військових, які отримали СМС від росіян із нібито “порадою” виїхати з зони ООС.
“Перелік “вкидів” можна продовжувати. Всі ці повідомлення — не просто фейк, а частина продуманої інформаційної війни проти України […] Завдання агресора — посіяти паніку, а наше — зберігати спокій та не піддаватися на будь-які провокації”, ㅡ зазначають в СБУ.
У СБУ запевнили, що кіберфахівці системно стежать за інформаційним полем, фіксують фейки та вживають заходів для оперативної нейтралізації діяльності проросійських пропагандистів і ботоферм та притягнення зловмисників до відповідальності.
Громадян же закликають користуватися лише перевіреною інформацією з офіційних джерел та не поширювати чутки.
Вот предупреждение о фейках
Про це повідомляє прес-центр СБУ.
ЯНаПэПэ
• 24 февраля 2022
Ответ дляЖена миллионера
да.
Вот предупреждение о фейках
Про це повідомляє прес-центр СБУ.
Вот предупреждение о фейках
Про це повідомляє прес-центр СБУ.
Спасибо большое