Лгин• 24 февраля 2022

Чому всі дружно вирішили, шо саме до 4.30 ранку?

Розвідка говорить про 48 годин
Лукава_Кiшка• 28 мая 2022
Ответ дляWorld Shop
Господи,девочки,кто эту тему в топ вывел?
Как начала перечитывать - слезы градом,дышать не могу...
Как все по новой проживаю,эту страшную ночь
И я, слезы на глазах, но это правильно, нельзя забывать, никогда.
Поддакиваю иногДА• 28 мая 2022
Ответ дляПошаманю
Да. У меня аж мурашки пошли по коже. Волноваха которой уже нет. Мариуполь. Знать бы, что с девочками
Так хочеться їм зараз написати і почути відповідь. Але страшно
Фризе• 28 мая 2022
Ответ дляНочка_темная
Моторошна тема,знову поринаєш в те липке відчуття жаху.І так пече мозок слово Маріуполь,де на ту хвилину ще живі були всі мирні жителі.Але криваве пуйло вже тягнуло туди свої руки.
Дійсно... І думаєш, як вони, ті що тут відписувалися... Так боляче.
АлександраА• 28 мая 2022
Ответ дляЛамборджини
Удалено администрацией...
Простите, но тут уже и я не сдержусь. Специально перейду даже на русский.
Обычные правила обычного человека, который на пару дней едет в другую страну: выучить основные фразы на родном языке той страны, куда едет. Это даже с учётом достаточно свободного владения английским и абсолютного владения русским.
Как?! Объясните мне, как можно 30 лет (не 3 дня и даже не 30 дней, а 30 лет!) жить в стране, не зная и не понимая ее языка?! Ведь никто, НИКТО, не заставлял в быту говорить на украинском языке. Его просто достаточно было понимать. И все. Даже во Львове любой человек мог свободно говорить на русском. Да что там Львов! В селе на Закарпатье я, ещё два года назад, говорила на русском и меня прекрасно понимали. Да, отвечали на украинском, но и я их понимала.
Кто вас заставлял? Понимать, да, необходимо было. Но говорить... Не заставлял никто.
Ваше сообщение в теме точно копирует слова моей бабушки из Крыма. Она тоже считала, что ее заставляют ’говорить на мове’, на основании того, что инструкция к лекарству написана на украинском. Только моей бабушке 90 лет. Бабушку свою я понять могу. А вам тоже 90 лет?
lenchik maha• 28 мая 2022
Ответ дляПошаманю
Я уже час не могу успокоиться
Лама_мама• 28 мая 2022
Ответ дляТамбовский мел
Не сходите с ума
Не сейте панику.
Пошаманю• 28 мая 2022
Ответ дляYammi_mummy
Господи,будто заново пережила этот ужас. 5 утра, взрывы в Гостомеле, вертолеты, сначала подумала, что какие-то придурошные опять салюты пускают. Но сердце колошматилось как ненормальное. Тут же позвонила сестра, мама. Началось.... Невозможно было в это поверить. Сколько раз я сидела в бане из-за того, что пыталась предупредить о войне. В последний раз меня заблочили за пару дней до войны, обозвали троллем. Как бы я хотела оказаться троллем((

Самый страшный сон стал явью. Господи, пускай все вернётся тому, кто это все начал. Пускай эта тварь, этот демон горит в аду целую вечность. Пускай он испытает тот ужас, который испытали десятки миллионов людей. Пускай его душа страдает вечно, он это заслужил. Ненавижу
Я, кстати, помню вашу тему и то как на вас накинулись
AngyRed• 28 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Давайте не будемо лукавити - війна була для тих, хто не в зоні АТО, десь далеко. А то тут звикли нарративчиком махати ’хдє ви билі восімь лєт’. Просто ви під анонімом така у білому пальто.
Я якось на одного росіянина наїхала, коли він казав що війна розпочалася 24 лютого, з претензією ’вже 8 років війна, ви де були, коли Россія знищувала Донбас?’ Він аж охрінів.

То вже я трохи згодом взнала, що це головна тема в методичці рашистів, але звинувачення там в бік України. І сміх і гріх))
PinkyPink• 28 мая 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Да?Ви впевнені?
Повістки не видавали, а ціни дерли ппц
Ви не праві. Ціни підвищились, але не так критично, на 20-30% максимум, я сама орендувала квартиру в той час. Ціни підскочили в зв’язку з курсом (нагадаю що з 8 грн долар підіймався до 40 на якийсь час) на елітну нерухомість, аку здавали за цінами в $, але крім новобудов на Оболонський набережній і тд в Києві було безліч пропозицій. Я ж коли виїхала, зіштовхнулася з тим, що квартири які коштували 2 тис грн почали здаватися за 8-10. Рекордна пропозиція була оренда подобово квартири, яку знайомий орендував за 300 грн в мирний час, за 2500 за добу. Таке дерли киянам не снилося. І в 2014 на було такої дупи з роботою, школами, садками. Зараз кияни були раді пропозиції хати в селі, а в 2014 в села ніхто не хотів їхати
SameTo• 28 мая 2022
Ответ дляannetta888
А я проснулась и интуитивно начала кормить дочку, ей 2 месяца тогда было.
Мне снилось это все 10 февраля.
Моей дочке тоже 2 месяца было, она проснулась и я начала кормить, а через три минуты услышала взрывы. Читаю и плачу...
Zelenkа• 28 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
Мені чомусь здалося, что Закарпатська обл всіх переплюнула за цінами в 2022. Львову ціни Ужгорода і не снилися
От не була ніколи на Закарпатті, якось мені і Львову було достатньо, але я що, я собі до родичів приїхала, погостювала і додому. Друзі їздили щороку в ’Сонячне Закарпаття’, там наче норм були ціни до війни, 800 грн доба за одного з 3-х разовим харчуванням і якісь там 2 процедури.
Я того року в Затоку поперлась за компанію. Ніколи там до того не була, найкраще, що побачила - чебуреки)
Сусідній готель ракета розтрощила, де ми були...
Ужгород, ніколи не думала, що такі кончені можуть бути. Навіть наші білоцерківські бариги і то, квартири здавали за адекватні ціни людям. Із 350к ВПО 70к прийняла БЦ і район.
Пошаманю• 28 мая 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Одна не під анонімом була, то все ок, я дивилася її теми. А інші так, страшно. Сподіваюся вони виїхали, врятувалися
Наша_русофобія_недостатня• 28 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
Так і стріляли тоді тіко в двох областях, а не по всій країні.
Та й наразі зараз не надто хотіли по селам.
Не того, що городскіє чіки.А тому що є обставини.Інвіліду або мамі з малими дітьми важко,коли купатись в балії і туалет надворі.Тож маємо що маємо
Пукимончиг• 28 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
загуглите что значит «государственная независимость», если Вы действительно не понимаете и не симулируете потерю памяти.
Удалено администрацией...
PmB• 28 мая 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Хотелось бы на вас посмотреть без анонима
А почему в этой теме вообще анонимы??
Кишмишная Мая• 28 мая 2022
Ответ дляПукимончиг
Удалено администрацией...
Zelenkа• 28 мая 2022
Ответ дляAngyRed

А я сиджу в закритому чаті в ТГ, де і наші, і білоруси, і росіяни, але прохід в чат - АДЕКВАТНІСТЬ. Потрапила туди через канал Максима Мировича.
Люди із Казані, Пітера, Москви, Рязані і хз звідки нас підтримують.
Особливо цікаво кримчан читати. Я там особливо не пишу, тільки на ум мотаю, як то кажуть)
Пукимончиг• 28 мая 2022
Ответ дляАлександраА
Удалено администрацией...
agata116• 28 мая 2022
жизнь из прошлого, эта тема наша история...
Я думала, мне будет страшно ее читать, но нет, даже удивилась сама себе.
Zelenkа• 28 мая 2022
Ответ дляПукимончиг
Удалено администрацией...
’услышать восток’, ой, у вас стара методичка
Пошаманю• 28 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
Я уже час не могу успокоиться
Да, это как общаться с человеком за минуту до цунами и последнее сообщение: ’волна идет’. Жутко
PinkyPink• 28 мая 2022
Ответ дляПукимончиг
Удалено администрацией...
Я прекрасно знаю о событиях тех времён, после Майдана были выборы, на которых имели возможность отдать свой голос люди со ВСЕЙ страны. Если бы большинство выбрали пророссийского кандидата, остальные бы приняли. Но Донбассу выборы в Украине были по-барабану. Они еще до этих выборов решили стать «независимыми» под прикрытием оружия из россии. Выборы Украины были намечены на май, почему Донбасс не хотел в них участвовать?
Пошаманю• 28 мая 2022
Ответ дляAngyRed

До речі, класна ідея. Треба запам´ятати)
Пукимончиг• 28 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Карамелька• 28 мая 2022
Ответ дляПукимончиг
Удалено администрацией...
А чем был обижен восток в Украине?Чего вам не хватало?
ЖивунаБагамах• 28 мая 2022
Ответ дляПукимончиг
Удалено администрацией...
жестко начали делать украинизацию? в Украине? ой, ужас какой....
Наша_русофобія_недостатня• 28 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Я маю багато родичів у Львові, чудовий край, чудове місто, чудові люди. АЛЕ.
Їх дуже зіпсувала туристичність останніх років. Чисто бізнес, нічого особистого (с)

Тут багато хто ніколи не був у Львові, але буде вам доказувати те, чого не відчув і не бачив, а тут начитався.
Львів´яни теж є різні!Мене пустили з сином пожити безкоштовно,ледве впихнула на комуналку гроші, сортувала речі на Сихівській-несли і несли переселенцям!Лікарка дало особистий номер, максимально допомогала абсолютно безкоштовно.
Тож я завжди буду вдячна цьому місту і людям!
Але тут на порадниці я читаю, що ЗУ дере таки)
НаливайКа• 28 мая 2022
Ответ дляZelenkа
А звідки ви?
Миколаїв
Zelenkа• 28 мая 2022
Ответ дляПукимончиг
Удалено администрацией...
Дуже гарно все сказано було у коментарі номер 376, можу повторити: .l.. Ще раз для закріплення результату: .l.

Тут сидять українці, які навіть не хочуть вже коментувати вам цей брєд про ’услышать’. У кожного із нас є друзі, рідні, знайомі, які захищали Україну на Сході.

Якщо ти Марина Макоїд, то на ще .l.
PinkyPink• 28 мая 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
З тих людей, з якими я спілкувалася в прихистках Камянець подільського і Чернівців, то були раді хоч чому. Кияни були раді крихітній кімнаті в гуртожитку зі спільною кухнею і тазиками. Ті, хто обурювався зростанню цін на елітну нерухомість в Києві, такі умови б точно не зацікавили. А старий фонд не сильно змінювався в ціні, у відсотках так, але не у рази