Девушки, тему специально назвала так же как удалённую. С целью привлечь внимание всех кто может поделится своими мыслями. Снова прошу сверить информацию. Помните мой сон про бетонный потолок, закрытый 3й этаж, распахнутые окна, соседа восточной национальности, который пытался помочь. Всё сбылось. Ещё есть 2 сна.
Запрос про Украину 20.02. Видела суматоху, столпотворение на вокзалах, люди теряли в толпе детей, но их тут же подхватывали другие и и жестами показывали, что все ок, встретимся у входа. Видела большие помещения типа ангаров с кучей разбросаных вещей. Вещи чистые, новые и одежда и обувь и посуда. Но многие искали медикаменты и их не было. Это огорчало, неприятно, но не катастрофа. Ощущение хаоса, но сон светлый. Не поняла его.
Запрос 22.02 - я Украина. Стою в окном проёме разрушенного здания. На третьем этаже. Весна, зелень цветут деревья. Здание пошатывается, вот- вот рухнет. Понимаю, что мне только вниз прыгать. Внизу ровная асфальтная полщадка. На площадке разяреннный белый алабай. Рычит, хрипит, злой как демон, кровь из глаз, ждёт чтобы я прыгнула и рвать. Ощущение тупика, безысходности, панический ужас. Но кирпич уже сыпется и я делаю прыжок в пустоту. Вдруг этот прыжок превращается в полет, лечу над бешеным псом, который буквально в судоргах от ярости, не понимаю КАК могло такое чудо произойти, плачу и от счастья и от ужаса одновременно. Руками цепляюсь в ветки тополя. Обнимаю ствол, нахожусь почти на верхушке. Алабай все ещё лает, но теряет ко мне интерес, я слишком высоко. Ощущение, что случилось чудо и беда обошла стороной. Этот сон мне дарит надежду. Хочу верить, что он сбудется как и все мои сны. Молюсь. И надеюсь что кого нибудь поддержит эта информация.
Всех, кто не верит в это вот все, прошу отнестись с пониманием. Сейчас мне кажется каждая капля надежды на вес золота.
У меня нет никаких способностей, кроме очень развитой интуиции. Но вспомнила я после начала войны 2 сна. Немного предистории. Мы сами из Луганска, бросили все и уехали до начала активных боевых действий, потому, можно сказать, что войну не застала. В 17 году мы купили дом в Ирпене. И в доме был цокольный этаж с окнами и отдельным входом. Так вот, в период ремонта, приснился мне сон, что я стою в этом цокольном этаже и смотрю в окно, и вижу, что война вокруг, бомбят. И во мне думаю, как хорошо, что дом с цоколем купили, есть где спрятаться. Этот сон я отчетливо вспомнила, когда укрывалась в нем от бомбежек 24 февраля и далее... Этот цоколь спас жизнь моей семье, когда в дом попали и он горел.
И ещё в тот период снился сон - Луганск, и война, такая, какой не было до этого. Спальный район - Квартал Мирный- , рекеты летят в жилые многоэтажки, все качается,,, до начала военных действий 24 февраля, я такого не видела. В Луганске прям так и не было.. проснулась тогда, как и после первого сна - вся в поту. Но я всегда думала, что это отголоски переживаний моих с 14 года. Но именно, находясь в цоколе, этоти сны вспомнились. В принципе, я их всегда помнила, очень чётко, но тот сон с цоколем - он сбылся на 100%, к сожалению. Впервые такое.
Извините, что влезла со своими снами. Я просто до сих поражена, что так бывает. Про Луганск думать не хочу. Возможно таки отголоски прошлых переживаний, да и было это а 17 году, времени много прошло.
Ответ дляMellisa
Дякую, що поділились! Саме це було метою і січневого і цього посту. Я подумала, що було б добре ділитись такого роду інформацією. Можливо ще є люди, які щось відчувають. Мені здається кожна жінка відчуває коли її люблять, коли зраджують, коли щось не так з дитиною. А у когось це розповсюджується з більшим радіусом. Я тепер вірю і щовечора молюсь про будь яку корисну інформацію для України, для будь якої людини, що можливо її потребує.
Дуже шкода, що вам прийшлось це пережити. Хтось дуже сильний вас захищає на небесах, два рази врятувались з такої біди.
05.06.⠀
Літо. Парк. Дві жінки йдуть доверху алеєю, одна молода джинси білий топ інша близько 60. Та, якій 60 одягнута в бренди, все дуже класне, дорогі модні прикраси. Розмовляють про якісь фінансові питання наче співробітниці повертаються з роботи. Порівнюються з чоловіком, що просто стоїть недалеко від площадки з турніками. Вони трохи сповільнюють крок, тому що очі в нього наче скляні, похитується. Молодий до 30, гарно одягнутий, усе таке хіпстерське, але неприємний, неадекват.⠀
⠀
Він бачить, що на нього звернули увагу і показує жестами типу ’дами все ок, я тут прийшов на турніки’ але продовжує стояти. Жінки наче заспокоїлись, прискорюють крок, він дивиться вслід. Раптом витягує пушку і йде за жінками зі зброєю у витягнутій руці. Першою це бачить старша, миттєво реагує, тікає. Молодша бачить, що колега втікла, стає на місці розгублена. Потім оглядається все розуміє, але бігти пізно.⠀
⠀
Чоловік зриває з її плеча сумку. Витягує гаманець, там кілька купюр по 100, 200, 50 грн. Витягує червоний блокнот, він старий затертий, увесь списаний. Витягує чорний дорогий блокнот, також увесь списаний. Чорний в обкладинці, під обкладинкою значна сума в купюрах по 100$. Показує дівчині пістолетом ’давай йди’. ⠀
⠀
Дівчина мчить з усіх сил в руці стиснула телефон. Добігає до входу в офісне приміщення, звонить наче в поліцію знайомому. Говорить привіт, на ти. Розказує що сталось, де саме грабіжник зараз. Там відповідають щось заспокійливе, тому що вона зітхає з полегшенням. Через якись час повз неї вулицею мчить поліцейська машина, сирена, мигалка. Вона чекає. ⠀
⠀
Згодом їй знову телефонують, вона радіє, його здається зловили і навіть відібрали сумку. Дівчина підіймається сходами в приміщення. Там на сходах знайомий з її сумкою. Вона від емоцій до нього з обіймами, плаче, дякує. Знайомий в формі поліцейського реагує дуже стримано. Типу ’це моя робота все ок’. Потім відкриває сумку і починає переглядати все в тому ж порядку як нападник. Коли доходить діло до чорного блокнота, він бачить гроші, читає деякі записи, закриває і забирає собі. Дівчині віддає червоний блокнот і гаманець з гривнами.
⠀
Дівчина шокована. Каже ’ти що робиш, за що я буду жити?? Ти хочеш щоб я з голоду вмерла??’ Просить молить щоб віддав. Він спокійно каже ’а ти доведи, що я забрав, а не злодій’.
⠀
Таке ((. Думаю території якісь заберуть. Підведуть ті, хто зараз допомагає. Не розумію що за червоне чорне. Чорний до речі типу молескін, папір всередині такий. І жінка 60 років, що втікла. Це може бути якйсь знак перед пограбуванням. Вона наче сама рятувалась, але настільки приязна була, привітнв, усміхалась, а коли виникла загроза - сама рванула і навіть знаку молодій недала. Це було дуже підло. Ну тобто я так відчувала. Ех ((.
Ответ дляAestas
05.06.⠀
⠀
Цікавий) та страшний
Я б сказала, що життєвий)
Це на який запит приснилось ?
Я б сказала, що життєвий)
Це на який запит приснилось ?
Alena5336623• 06 июня 2022
Ответ дляAestas
05.06.⠀
⠀
На думку приходить лише те, що пограбують двiчi...спочатку чужi, а потiм своi. Хоч би предметом пограбування територii не стали, а то вже декiлька рокiв по iнтернету ходить, якi держави на якi областi претендують.
Ответ дляAestas
запит події до кінця літа
Зрада....на жаль...
Вже десь читала теж про зраду зсередини(((
Гірко....
Будемо сподіватися що Ви знову відчули чиєсь дуже сильне бажання , але воно не справдиться
Бо без того ’ чорного, дорогого блокнота’ нашій країні буде дуже тяжко.
Хай Бог допоможе нашим людям вистояти, витримати, а ТИМ людям розуму і співчуття
Гірко....
ЛолитаНеРазлита• 06 июня 2022
Мне за неделю до войны, приснился путин, что я его жду у себя дома. Он приходит и идет разговаривать с моим мужем, я жду,волнуюсь. Он уходит и улыбается, я как буд-то говорю кому то рядом стоящему, что войны не будет, (он же с улыбкой вышел), тут мой муж мне отвечает:как не будет? Он сказал, что будет нападать(((. В тот день я проснулась, подумала, надо же, какой бред сниться, рассказала двум своим клиенткам. И забыла об этом сне. Началась война я даже не вспомнила, пока через месяц мне не позвонила моя клиентка и напомнила мне о моем сне.
Так точно!• 06 июня 2022
Ответ дляAestas
Может дело не в территориях. Вот сейчас рф ворует у нас зерно, металл... Кто-то его заберет у рф и присвоит себе
Ответ дляТак точно!
Я думаю дело во внешнем финансировании
Каждый день в условиях страны расходы растут, а доходы тают, без внешней поддержки никак
А вот почему сократится , возможно в мире не дай Бог что-то произойдёт...неизвестно...
Alena5336623• 06 июня 2022
Ответ дляAestas
Щойно побачила карту бойових дiй, чорним позначено спокiйнi територii, а червоним там де бойовi дii.
Нi на що не натякаю, вiрю у перемогу, просто кольри кинулись у очi.
Може з фiнансуванням щось, бо дiвчина казала що нематиме за що жити.
Ну сон такий
Україна (молода жінка), стара жінка (Европа).
Наче разом, але стара боїться
Як побачила злодія в кущі тікати.
Тут зрозуміло, дивіться, зброї немає
То роблю висновки нічим не допоможе до кінця літа.
При нападі злодія, молода дівчина якось в крутилась. Тобто життя зберегла ( сама Україна ще буде існувати)
Дзвонить у поліцію, трибунал міжнародний. Наче лопомогає.
Повертає все
Може навіть репарації призначає.
Повертає.
А потім що? Правильно, грабують все самі.
Але! Залишають гривні.
Можливо щось станеться з фінансуванням, чи з тим, вони припиняться.
Блокноти, не знаю
Червоний і чорний.
Щось дороге відберуть свої
Тут багато чого може бути.
А червоній, не знаю
У кого які думки?
Наче разом, але стара боїться
Як побачила злодія в кущі тікати.
Тут зрозуміло, дивіться, зброї немає
Повертає все
Може навіть репарації призначає.
Повертає.
Але! Залишають гривні.
Блокноти, не знаю
Червоний і чорний.
Щось дороге відберуть свої
Тут багато чого може бути.
А червоній, не знаю
У кого які думки?
Ответ дляAlena5336623
Ну сни у автора дуже чіткі
Тобто
Якщо забирають гроші / то гроші і будуть фігурувати.
Це не факт що території спокійні, чи ні.
Хоча, хто його знає.
Тобто
Хоча, хто його знає.
Ответ дляAlena5336623
А может это нам выделят помощь, а её раздербанят, как всегда. В чьём-то власть имущем кармане осядет.
Alena5336623• 08 июня 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
В таком случае мы об этом если и узнаем, то не скоро.
Ответ дляСИРЕЛИ
Ребёнку, виктории, годика 2,5 - 3. Хоть бы не через такое время та победа была.
Я теж про це подумала. Бо вчора дивилась відео однієї астрологині, яка передказувала війну, то от вона по зірках усе розписує і каже, що війна в Україні закінчиться у лютому 24 го року. Але в 23 му році війна буде і на території лаптестану. Влада в расеї зміниться в 24 му році. Тож налаштовуємось на два роки мінімум.
Взагалі, в неї дуже цікаві прогнози. Що в 24-25 роках буде війна на території евросоюза. Десь до 29 року розпадеться і евросоюза і НАТО, буде переформатовано усе. Війна в Китаї після 27 року, в Турції війна з невеликих заворушень теж перейде у повномасштабну (але я не зрозуміла з ким). Тобто зірки не показують з ким, а можна зробити висновок лише, чи війна на своїй території, чи на сусідній. Що ж, будемо чекати.
07.06.
1. Кімната з совецкими обоями. Дуже сонячна, жарко. Запах пилу. До стіни прикручені полиці тих часів щільно натрамбовані книгами. Раптом полиці падають. Наче від старості під власною вагою. Якісь розсипаються на дошки, якісь висять на одному болті. В кімнаті все в книгах. Ті, що відкрились всі на кацапській чиїсь мемуари того періоду. З полицями попадали шматки штукатурки. Під нею не цегляна стіна, а щось з тонких дощечок типу як садові опори. І я така думаю ого як ці полиці взагалі стільки висіли. І відчуття змішані - і краплю шкода, бо ж книги, чийсь час, робота, думки і відраза, бо все запилене брудне і самі книги по суті сміття.
2. Це сюр, який я спочатку не хотіла писати, бо зовсім того. Але потім як зрозуміла.. ) Отже стандартна багатоповерхівка спальний район. Балкони дивляться на вулицю з великими калюжами. В одній з квартир російська баня. І мужики кацапи вискакують з тієї типу бані через балкон в калюжі як в ополонки. Не розбиваються, але і назад не зайдуть, бо двері в під´їзд без замка і без домофону.
Блін думаю - про полиці ясно. Схоже кацапстан валиться. А друга частина не розкажу, бо зовсім бред )). І аж ввечері зараз згадала, що в схожому будинку я тусила з друзями студенткою. Вони знімали квартиру на 7му поверсі! І найперший сон був про поверхи. То може в липні будуть в прямому сенсі орки як ошпарені вискакувати з нашого дому !! І назва тієї вулиці - Шевченка !!
Ответ дляAestas
07.06.
Дай Боже
Бо сьогодні геть сумно стало від постів.
Повернулися тільки в Київ, і знову пишуть що буде жах.
Не знаю що і робити, чи їхати знову з міста, чи то пуста інфа...
Ответ дляAestas
07.06.
Дякую за чергові новини!))
Якщо ви відчуваєте, що ці сни можна тлумачити на добре - хай швидше збуваються!
А поки що, може, не робіть запитів?)))
Щоб нічого поганого не побачити.)
А поки що, може, не робіть запитів?)))
Щоб нічого поганого не побачити.)
Ответ дляok18sana
Дякую за чергові новини!))
А поки що, може, не робіть запитів?)))
Щоб нічого поганого не побачити.)
А поки що, може, не робіть запитів?)))
Щоб нічого поганого не побачити.)
Це без запиту. Само. І так - відчуття не те щоб позитивні, а просто спокійне спостереження. Полиця в залитій сонцем кімнаті. Стрибки в калюжі - хвилювалась, що порозбиваються, але вони просто розбіглись як миші. Полегшення.
09.06.
Без запиту також. Жінка йде супермаркетом. Без корзини, без речей. По обидві сторони полиці з продуктами. Всього повно. Підходить щоб взяти, а яскраві кольори стають сірими. Як в деяких інтернет магазинах вказують, що товар відсутній. Вві сні все лежить, не зникає, але раптово стає сірим. Вона оглядається навколо - все ділянками то сіріє, то знову повертається до норми. Йде вперед, по мірі руху сірих ділянок все більше, все менше кольорових. Я прикидаю, що до кольорових можна будо би добігти, але жінка наче знесилена, не намагається навіть.. Підходить до каси. Хтось каже - тобі на стрічку, бо ти теж товар. Вона без слів стає на стрічку і їде повз касу. Сходить зі стрічки, йде до виходу. Похитується наче зараз впаде.
Ответ дляAestas
09.06.
Автор, пишіть будь ласка, не зважаючи хороше чи погане, чи навіть безглуздк інформація зараз найголовніше.
Судячи з усього скоро буде оцінююваттся ситуація, переломний момент в війні, це якщо орієнтуватися що в липні вже почнуть відступати, на осінь почне вщухати ,а на зиму мир, от Вам і доходять емоції нашої країни, та всіх хто пииймає участь в її долі
Гарних Вам снів, мирних
Женщинас• 09 июня 2022
Ответ дляAestas
09.06.
Цікаво, та жінка, то Україна чи росія?
Ответ дляЖенщинас
Цікаво, та жінка, то Україна чи росія?
До речі, класне питання .
Ми чомусь завжди приміряємо сни до своєї країни, а є ж ще росія.
Тоді й пограбування можна на неї приміряти, і червоний блокнот там більш логічний.
Автор, а там точно гривні були?
Чт Ви бачили просто номінал купюр?
Автор, а там точно гривні були?
Чт Ви бачили просто номінал купюр?