Aestas• 24 февраля 2022

февраль 2022

Девушки, тему специально назвала так же как удалённую. С целью привлечь внимание всех кто может поделится своими мыслями. Снова прошу сверить информацию. Помните мой сон про бетонный потолок, закрытый 3й этаж, распахнутые окна, соседа восточной национальности, который пытался помочь. Всё сбылось. Ещё есть 2 сна.

Запрос про Украину 20.02. Видела суматоху, столпотворение на вокзалах, люди теряли в толпе детей, но их тут же подхватывали другие и и жестами показывали, что все ок, встретимся у входа. Видела большие помещения типа ангаров с кучей разбросаных вещей. Вещи чистые, новые и одежда и обувь и посуда. Но многие искали медикаменты и их не было. Это огорчало, неприятно, но не катастрофа. Ощущение хаоса, но сон светлый. Не поняла его.

Запрос 22.02 - я Украина. Стою в окном проёме разрушенного здания. На третьем этаже. Весна, зелень цветут деревья. Здание пошатывается, вот- вот рухнет. Понимаю, что мне только вниз прыгать. Внизу ровная асфальтная полщадка. На площадке разяреннный белый алабай. Рычит, хрипит, злой как демон, кровь из глаз, ждёт чтобы я прыгнула и рвать. Ощущение тупика, безысходности, панический ужас. Но кирпич уже сыпется и я делаю прыжок в пустоту. Вдруг этот прыжок превращается в полет, лечу над бешеным псом, который буквально в судоргах от ярости, не понимаю КАК могло такое чудо произойти, плачу и от счастья и от ужаса одновременно. Руками цепляюсь в ветки тополя. Обнимаю ствол, нахожусь почти на верхушке. Алабай все ещё лает, но теряет ко мне интерес, я слишком высоко. Ощущение, что случилось чудо и беда обошла стороной. Этот сон мне дарит надежду. Хочу верить, что он сбудется как и все мои сны. Молюсь. И надеюсь что кого нибудь поддержит эта информация.

Всех, кто не верит в это вот все, прошу отнестись с пониманием. Сейчас мне кажется каждая капля надежды на вес золота.
автор Aestas • 31 мая 2022
Матусік• 31 мая 2022
Ответ дляAestas
Пліч о пліч стоїмо, різні, але єдині
Стільки зла скоєно, дикий звір проти людини
Світ усе бачить, а ми ніколі не пробачим.
Душать сльози, та я буду співати від болю
Наші герої стоять, й ми встоїмо і з тобою
Стіною, стіною - за наше майбутнє з тобою
Так і є, в єдності наша сила завжди, а зараз особливо!
Светлана777• 01 июня 2022
Автор,спасибо,подпишусь,чтоб не потерять тему.
автор Aestas • 02 июня 2022
01.06. Широкий пляж, морське узбережжя. Море неспокійне, сильний вітер. Тепло. Небо затягнуте димом як на минулорічних фото з Туреччини. В повітрі також наче туман, але пахне димом. Дме сильний вітер. Виглядає все моторошно. Перша половина дня, багато людей на пляжі як на людній міській вулиці, хтось відпочиває, хтось йде у своїх справах. Усі наче не помічають, як звикли. Пляжем йде молода дівчина до 30, в купальнику і парео. Начебто приїхала відпочивати, шокована і димом і небом і тим, що люди сприймають все нормально. Намагається з кимось заговорити, але всі відмахуються, поспішають або не звертають уваги. Її дуже боляче, що ніхто не бажає спілкуватись. Навіть вголос каже ’що зі мною не так ??!’
* на фото дуже схожа атмосфера
Alena5336623• 02 июня 2022
Ответ дляAestas
* на фото дуже схожа атмосфера
Помiтила, що коли вам сниться дiвчина чи жiнка, то це саме Украiна, як держава. Можливо, щось у свiтi станеться, щось пов´язане iз водою, щось таке, пiсля чого всiм буде не до нас.
Ранiше ви також писали про воду, там людина йшла купатися, стать ви не писали. Може це про одне й теж.
Alena5336623• 02 июня 2022
Доречi, я той перший сон про воду так для себе й не зрозумiла. Нiби уci сни ми вже рогладали та зрозумiли, а той про воду так i залишився.
Мабуть, то ще попереду.
Alena5336623• 03 июня 2022
Не так давно читала у новинах про те що у Азовському морi може статися екологiчна катастрофа.
автор Aestas • 05 июня 2022
Ответ дляAlena5336623
Так, про дівчину/жінку саме так. І моя особиста асоціація така ж. Сон про людину - стать точно не бачила, там окуляри для купання, шапочка, спортивна фігура, не можу стверджувати.
Жули-ули• 05 июня 2022
Автор, нічого собі у вас сни.
Вони з малечку були присутні у вас в житті?
Жули-ули• 05 июня 2022
Ответ дляAestas
* на фото дуже схожа атмосфера
А цей сон взагалі описує всю ситуацію з намаганням Європи «примирити» країни у війні.
Лише побачте, Франція і німеччина просять поступитись територією, переживають за свої дупки. От Україна-дівчинка і в шоці! Її дітей вбивають, а вони просять поступитись и пробачити.
Для мене сон дуже ясний. Тобто. Україну будуть давити ще й дипломатично Європа.
Жули-ули• 05 июня 2022
Ответ дляAestas
14.04 запитувала коли нечисть покине нашу землю. Осінній ліс як на фото. Але на фото листя золотисте, а в мене було аж чорне після дощів. Напевно зовсім пізня осінь чи взагалі початок зими. Серед дерев два величезних чани чи басейни. Один з брудною гнилою водою і драним одягом. Щось схоже на соціальне прання в Індії. Вода не просто брудна, а як смола, жижа з болотом.

Люди перевертають цей чан і виливають все разом з тим старим одягом. Другий басейн з чистою прозорою водою, вона тепла, листочки жовті плавають. Стає сонячно. Жінка роздягається років 30-35 і заходить в воду. Тиша і спокій.
Це сон про переродження.
Чи нації, чи країни
Все чорне, гниле, кадрові питання, влада. Буде змите. Людьми. Тобто нацією.
Сама Україна омивається в воді і видихає. Так, час восени, холодно. Перед цим, будуть зміни в верхівці влади.
Бо, люди (нація) виливає казан із чорною водою.
Очищена Україна купається (як хреститься знову) у чані з чистою водою.
Це все співпадає з картою яке дає нас небо.
Alena5336623• 05 июня 2022
Ответ дляЖули-ули
Це сон про переродження.
Чи нації, чи країни
Я теж цей сон зрозумiла для себе, як очищення, хрещення. З ’великою’ водою, море чи то рiка, вже другий сон пов´язанний, нiяк не зрозумiю, що то може бути.
Жули-ули• 05 июня 2022
Ответ дляAlena5336623
Взагалі захоплююсь людьми, кому йде інформація з поля Землі
Мабуть дуже хороший зв’язок з родом, провідниками.
Alena5336623• 05 июня 2022
Ответ дляЖули-ули
Я теж.
А уявiть собi, що я читала ще першу тему ’февраль 2022’, до вiйни, запам´ятала автора, там про поверхи було, а потiм як вiйна почалася, як я чекала, що автор щось напише.
У тiй темi взагалi багато хто писав, дiвчата писали про вогнянi кулi що падають з неба, вогняний дощ i т.д., я тему ту не дочитала, бо вже прям фiльми жахiв описували, ото думала фантазерки. Аж потiм зрозумiла, що то може гради, фосфорнi бомби.
Жули-ули• 05 июня 2022
Ответ дляAlena5336623
Я теж.
Так, теж пам’ятаю.
Та багато писали, що не буде нашої неньки. Тому я вірити не хочу іноді.
Зачепляюсь за хороше))
Хочу жити в вільній моїй Україні. Хочу вчити дитину історії України та мови батьківщини.
Хочу жити в любові на богом даній землі.
автор Aestas • 05 июня 2022
Ответ дляЖули-ули
Автор, нічого собі у вас сни.
Так. Вперше приснилось в років 12. Настільки реалістичний був сон, що й сьогодні пам´ятаю до деталей. Показали мою майбутню професію, чоловіка, наш будинок і .. номер білету на вступному екзамені в вуз, який я вибрала після школи. Це був номер 1. ) Потім точно збувся сон про напад на мене на 2му курсі універу. Потім про лікарню, госпіталізацію. Можливо і ще були, але не пам´ятаю, якось все це не сприймала. Думала співпало, здалося..

Всерйоз стала відноситись коли повністю наснився день трагічної загибелі батька. За півроку приблизно. До дрібних деталей, таких що мороз по шкірі. Тоді стала молитись щоб такі сни мене покинули. Не зникли, але були дуже дуже рідко. Може раз в півроку.

За 10 років поки немає тата - дуже добре пам´ятаю як мене заспокоїли показали вві сні коли дуже захворіла дитина, що типу все ок - немає причин для тривоги, а об´єктивно був жах. І вдруге коли пам´ятаєте десь на західній України закидали камінням автобус з хворими короною. Я тоді взагалі про це не знала не зважала, а вночі наснилось, що я з температурою і не можу зробити вдих. І наче все місто всі люди в подібному стані. Тоді накупила дезинфекції, масок, все ще копійки коштувало. Зробила деякі зміни по роботі, це мене дуже врятувало під час локдауну. І короною до речі хворіла 3 рази.

В січні, коли ситуація на кордоні почала загострюватись - щовечора стала молитись щоб сни повернулись. І от тоді почалось.. з бетонної стелі.

Мені важко розуміти, що з цього є правдою. Можливо уже дах їде від стресу, горя, невизначеності, можливо я так підсвідомо сама себе втішаю і дурний думкою багатіє. З іншого боку коли щось відбувається і знаєш, що уже це бачила, то як змовчати.. Не планувала ніколи говорити про це публічно, знає лише чоловік. Але прийшли такі часи, що якось воно само ).
автор Aestas • 05 июня 2022
Ответ дляЖули-ули
Це сон про переродження.
Чи нації, чи країни
Так, дійсно як хрещення. Боже, нехай справдиться! 🙏🙏🙏
Жули-ули• 05 июня 2022
Ответ дляAestas

А з сім’ї ні в кого такого не було дару?
Взагалі дуже цікаво.
І це ж добре, що підказують вам.
Можливо сни не зовсім про Україну, а й ще про вашу родину.
Може воно якось переплітається.
автор Aestas • 05 июня 2022
Ответ дляЖули-ули
Взагалі дуже цікаво.
І це ж добре, що підказують вам.
Може воно якось переплітається.
Якщо про родину, то конкретні особи і фігурують. Тобто завжди все дуже зрозуміло. Сни про третіх осіб лише зараз під час війни.

В родині нікого, але в мене не дуже тісні родинні зв´язки. Батьки люди строгі, вимогливі, бабусі та ж історія. Ніяких забобон і язичництва - дисципліна, порядок і високі вимоги. В моїй родинні все таке під забороною і вважається чимось ненормальним. Думаю мама якби дізналась підняла би питання про психіатра ).

Пам´ятаю лише як рідна сестра бабусі старенька під 90 років із такого натякала. Типу ’я щось іноді як розкажу, а воно правда)) а сама не пам´ятаю чи було, чи читала, чи снилось.’ І вона дуже любила нас з братом розпитувати що снилось ) Але в родині це списували на маразм і не дозволяли слухати. І брат згадує, що вона щось таке говорила.
podzem79• 05 июня 2022
Подпишусь на вашу тему, верю в сны и боюсь их, мне в начале войны приснился сон большое помещение где много людей, типа спортивного зала довольно обшарпаный крыша есть но она не надежная с дырками, по ощущениям на холодно примерно как начало весны или конец осени, и пошел дождь и вода льется на головы людям и она теплая и чистая. Знаю что сон хороший, жду когда исполнится.
автор Aestas • 05 июня 2022
Ответ дляpodzem79
Якщо і ви матимете якусь інформацію - залишайте тут будь ласка.
podzem79• 05 июня 2022
Ответ дляAestas
Больше ничего не снилось, боюсь я своих снов
Freya_8• 05 июня 2022
Приснилась мне моя одногрупница.К слову,мы с ней никогда не были в дружеских отношениях.Подхожу во сне я к своему дому с коляской,в ней младший ребенок и рядом с нами идёт мой старший.Она нас встречает тоже с коляской,коляска в желто синих тонах и она завещана,ребенка в ней не видно.Просит меня взять на пару часов ребенка посмотреть и.к.ей нужно по делам и не на кого оставить.Пока я опешившая рот раскрыла,она оставила коляску и убежала.Вижу как сижу дома,а рядом уже не коляска,а как переноска и тоже накрыта,кто в ней не вижу,но накрыта розовым,а мне интересно,да и как там ребенок тоже переживаю.Решила я тихонько заглянуть,а там пупсик пластиковый...Я взяла его посмотрела и положила его на место,сама думаю себе,что может у нее психические проблемы от переживаний,войны и она нянчит его.Решила,когда придет,то ничего ей не говорить и не расспрашивать.Отдам,думаю,коляску и скажу,что ребенок ещё спит.Вдруг начинает эта переноска раскачиваться,я снимаю с нее покрывало,а в ней ребенок,при чем годика 2,5-3 ,сидит весь согнутый,начинает выпрямляться.Волосы коротко острижены и я не пойму девочка или мальчик.Смотрит по сторонам,а вокруг вися будто шторы и на них ежи нарисованы,начинает улыбаться и говорит,что очень любит ежей.Я у ребенка спрашиваю девочка или мальчик он,а она четко глядя мне в глаза говорит-меня зовут Виктория.
Вот такой сон мне приснился в начале апреля.
автор Aestas • 05 июня 2022
Ответ дляFreya_8
Їжаки асоціація з осінню. Можливо наша Вікторія буде восени.
Матусік• 05 июня 2022
Ответ дляAestas

Думаю у багатьох були чи є такі здібності, але таким чином заперечують, бо думаю що то нелегка справа, тим більше сни Ви писали повторюються, можливо таким категорчним запереченняя вони блокують здібності, так як Вам це раніше вдалося зробити
Особисто я вірю що наше життя не тільки матеріальне, і вважаю людей, котрі це заперечують, недальновидними, бо не можна робити висновки зустрівшись тільки з шахраями
Це те саме що не купувати якийсь продукт, бо може трапитися підробка, не купувати житло, бо можна потрапити на шахраїв
Авторе, можливо створіть канал в телеграмі?
Бо в будь-який момент тему можуть знести, для мене це буде тяжко, з Вами набагато легше
Freya_8• 05 июня 2022
Ответ дляAestas
Возможно,во сне мы были одеты в куртках.Как хочется раньше.
iryna _b• 05 июня 2022
Старпост прочитала і вражена. Дійсно ви щось бачити
Матусік• 05 июня 2022
Ответ дляiryna _b
А як вражені всі хто читав автора в січні
Я,наприклад, читала, і ще тут дівчата є з першої теми, вона так само називалася , на жаль її видалили (
iryna _b• 05 июня 2022
Ответ дляМатусік
А є за січень автора пост?
Матусік• 05 июня 2022
Ответ дляiryna _b
А є за січень автора пост?
Те що автор пише в старпості, вона, грубо кажучи не могла піднятися на 3 поверх, тобто 3 місяць як ми зараз розуміємо
24.02 зрозуміли чому не могла
Взагалі багато хто в тій темі писав що війни не буде , деякі писали що буде жах, і тільки пару людей , автор в тч, написали що наче пустка, переформат щось глобальне
Там де про жах писали я пропускала, не могла повірити що буде як є зараз, а от в глобальні зміни досить легко повірила, але чомусь думала що буде щось з економікою, природою, але не війна