ПЕРЕДАЙТЕ ВСІМ!
Люди хто живе в районах таких як Корюківка, Городня, Семенівна, Сновськ, Сосниця, Мена і т.д. Знімайте дорожні знаки, які вказують міста, села, напрямки руху. Ці ідіоти не орієнтуються зовсім та здебільшого їздять по колу. Вони не знають дороги та переміщуються виключно по картам. Тож треба їм допомогти.
У них біда зі звязком та орієнтуванням на місцевості
ДаБудетТак• 26 февраля 2022
А можно менять направление .смотрел знак в одну сторону, пусть смотрит направо/налево, если это на перекрестке допустим
My_everything• 26 февраля 2022
И ещё очень важно! Что краска не помогает ! Надо их засыпать или чем-то накрывать. Они чем-то мажут таким, что светится и под краской.
JaSonechko• 26 февраля 2022
Ответ дляTAM-rico
Так і я про це. В них же супутниковий зв´язок, мабуть.
Ну это все догадки,конечно. Но странно было бы,если нет
Вероника-2014• 26 февраля 2022
Ответ дляirina _d
Судя по тому, что им жрать нечего, ничего у них нет
Ну, продукты сожрали, а связь несъедобная
MashaizDusha• 26 февраля 2022
до того ж
‼️Офіційна заява апарату РНБО України.
РНБО попереджає про роботу ворожих агентів у чатах та групах месенджерів. Вони розпитують детальні шляхи до столиці та міст Київської області.
Не підказуйте у месенджерах, де є вільні дороги і як легше виїхати: це російські диверсанти намагаються потрапити до Києва.
‼️Офіційна заява апарату РНБО України.