КотоВовна• 26 февраля 2022

Кіберполіція розробила Telegram чат-бот для блокування сервісів дезінформації

Посилання на джерело
https://itc.ua/news/kiberpolicziya-rozrobila-teleg...

За допомогою боту можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які розповсюджують дезінформацію, а також чутливу інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ.

Посилання на чат-бот — https://t.me/stopdrugsbot. Сюди громадяни направляють виявлені ресурси для їх перевірки та подальшого блокування.

Посилання на Telegram-канал — https://t.me/stoprussiachannel. Сюди будуть надсилатися диверсійні ресурси для блокування та детальні інструкції як це зробити.

Користувачам чат-боту будуть направлені детальні інструкції щодо блокування кожного із сервісів. Всі небайдужі можуть долучитись до лав кіберспільноти та активно брати участь у блокуванні диверсійних ресурсів.
Лучшая-Я• 26 февраля 2022
Эту тему можно закрепить вверх, что все видели
_Fedorovna_• 26 февраля 2022
Топ!
Ryhlik• 26 февраля 2022
Топ
автор КомокШерсти • 26 февраля 2022
Створила аналогічну промо-тему
istvor• 26 февраля 2022
Топ!!!
leksa04• 26 февраля 2022
Супер👍
NataD• 26 февраля 2022
Девочки не получается по ссылке перейти. В группе скинули что эти твари деньги за метки . В разных городах
NataD• 26 февраля 2022
https://t.me/claymoreair
Это канал в телеграмм. Или нужно пробовать самим заблокировать
kinita1• 26 февраля 2022
Ответ дляNataD
https://t.me/claymoreair
Ні. Там переходите по посиланням. Дивіться уважно!
kinita1• 26 февраля 2022
Працюємо, дівчатка! Ми переможемо!!!
kinita1• 26 февраля 2022
Топ
kinita1• 26 февраля 2022
https://t.me/stoprussiachannel
Приєднуйтесь. Дивіться, читайте які страшні речі пишуть, а далі-БЛОКУЄМО ворожі канали!!!
автор КомокШерсти • 26 февраля 2022
Ответ дляkinita1
Топ
Адміни закріпили цю тему.
Я думала зробити промо, але мені повернули гроші.
leksa04• 26 февраля 2022
Смотрите внимательно, там есть все ссылки и ниже под каждой ссылкой указан текст для жалобы!
kinita1• 26 февраля 2022
Ответ дляleksa04
Блокуємо, переходячи на ворожий канал!
tarveldy• 26 февраля 2022
nnnnika• 26 февраля 2022
Ответ дляkinita1
Блокуємо, переходячи на ворожий канал!
Ми зранку намагаємося заблокувати багато каналів з дезінформацією і ніяк. І тут шт 5 тем було зі списком телеграмм-каналів, і в різних чатах телеграмму бачила, там теж стараються заблокувати. І тільки що дивилася, а всі канали не заблоковано
NataD• 26 февраля 2022
Ответ дляnnnnika
У меня получилось перейти в чат бот кибер полиции, у автора ссылка вверху и скинула ссылку на канал который предлагает деньги за метки
demra• 26 февраля 2022
топ
demra• 26 февраля 2022
Ответ дляNataD
так жалуйтесь на него там написано что писать именно.
Tasks for sticking radio tags on which the Russian Federation launches airstrikes in Ukraine. Block the channel! It costs the lives of the citizens of Ukraine!
Жалоба -другое и этот текст !
Protruziya• 26 февраля 2022
Работаем
bolidd• 27 февраля 2022
Нужно блокировать профили Инстаграм таких мразей типа Баскова Канделаки , Бородины И прочих гнид так активно радующихся обстрелам наших людей на своих страницах
Olga_VL• 28 февраля 2022
Есть ещё Katia_txi в Инстаграм с полумиллионной аудиторией. Дочка российского дипломата, живёт в Лондоне. И активно занимается пропагандой и дезинформацией. Ещё она имеет канал в Телеграм. Я уже отправила жалобы.