Я с ума схожу(( мне страшно
Ответ дляЮния13
Что такое ЯВ?
Ядерная война... Я думала все поймут
Ответ дляЯся222
Чему быть, тому не миновать. Успокойтесь и просто живите, никто не знает, как оно будет
Так и муж мой говорит. а я пожить ещё хочу (
Kristal2013• 27 февраля 2022
Не будет!!!! Мне дочь замуж выдавать! Я сегодня поняла какой офигенный зять мне достался
Ответ дляKristal2013
Надеюсь у Вас и у нас все будет хорошо))))
PieceOfcake• 27 февраля 2022
Пам’ятаю теми два місяця тому., але про просто війну. Тоді я була впевнена, що не може бути. Тепер я не так категорична. Все можливо. Але давайте молитись до Бога, щоб не було. Все в його руках. Тепер я вже ні у чому не впевнена
Ответ дляPieceOfcake
Тоже самое. Была уверена на 100, что ничего не будет. Смеялись с покупающих гречку и туалетную бумагу
Kristal2013• 27 февраля 2022
Ответ дляNutellaYam
Все будет замечательно!!! Надо просто пережить. У нас самая сильная армия в мире! С ними не страшно.
Бонні Паркер• 27 февраля 2022
Не буде. Це не так легко, як здається -- натиснув кнопку і все. В США і інших країн-лідерів є певні плани на такий випадок, боротьба з ядерною загрозою ведеться ще з часів холодної війни.
Він бере психологічно, страхом, щовечора читаю новини зі страшилками що їде то до нас чи то і впадаю в шок,а на наступний день картина інша і хороша,думаю що його з основних тактик це залякування,так як він створив легенду що у нього велике могутнє військо а по факту приїхали діти на старих розвалинах яких би впринципі не мало бути в могутній армії,десь так само і з ядерною зброєю моє враження,йому просто того не дадуть зробити,він зараз використовує останні козирі ,значить попередні плани його не вдались і якщо він погрожував світу ядерною зброєю в разі допомоги нам то у нашій війні було б дивно якби не погрожував
Про-да-вец• 27 февраля 2022
Ответ дляАлёнка-shop
шантаж перед переговорами
Китай не даст он у них сейчас на поводку
Хм. Там китай тож хорош, посягает на Тайвань. И тоже вырисовывается интересная картинка развития мировых событий.
У него же дети во Франции. Или где они там... Но не в России же...?
Алёнка-shop• 27 февраля 2022
Ответ дляПро-да-вец
да сначала Тайвань.
а потом территория РФ
alinka0908• 27 февраля 2022
Ответ дляbaton
І я сміялася, ввечері сміялася, а вночі напали. Молимося і віримо в краще