Вот скрин с их форума, бакс уже по 190)
Катрадзе_Я• 28 февраля 2022
у них депутат робив заяву, що не виключено, що заберуть їхні заощадження в банку! отже, хай попсихують! Усе буде Україна!!!
Sergeevna-a227• 28 февраля 2022
Пусть прозреют наконец-то. Я тётке говорила-ждите теперь. Но она зомби. Может теперь хоть начнут задумываться.
Ответ дляSergeevna-a227
Не допоможе. Скажуть, що злі англо-сакси їх бояться і тому намагаються підірвати економіку. Вони дуболобі, все одно в усіх їхніх під´їздах сруть США та українці.
Катрадзе_Я• 28 февраля 2022
Ответ дляok1904
Це стаття-попередження була 5-7 днів назад в їхніх змі, про те, що у випадку проблем вклади не повкртатимуться.
так, 27 числа, ’«Если блокируют все средства, которые находятся за рубежом, то у правительства другого выхода не будет, кроме как наложить арест на все вклады населения», - сказал Арефьев.
По словам депутата, речь идет о сумме около 60 триллионов рублей. И эти деньги могут потребоваться, «чтобы выйти из положения».
Сподіваюсь, вони всі побігли змімати свої грошики з перепугу, та своїми руцями покладуть банківську систему рф мордою долі!
Катрадзе_Я• 28 февраля 2022
Ответ дляvall2008
О, спасибо за идею. Вчера я писала про карты Виза и Маст ер. Сейчас заготовлю речь короткую
ось тутачки стаття расєйська:
напіхайте їм, бо мені в інстє вже коменти заборонили писати))))