Помнила, что телефон оставила в комнате.... пишу мужу с телефона_ принеси телефон. Он приходит и говорит, я помню, ставил его на зарядку, посмотри... или я поищу
.. это жесть???
Ответ дляYana_pl
Не переймайтися, все буде добре. Я сьогодні пальцями по телевізору проводила, як в телефоні, щоб сторінку прибрати. До мене не зразу дійшло, що це обична плазма стоїть у мене вже 5 років. Сердилася, чого не можу згорнути сторінку, як в телефоні)))
сил нет.. детей отправила... переживаю.. корвалол заканчивается..
NataliaSonia• 06 марта 2022
Ответ длямаринеско
Дышите больше свежим воздухом,успокаивает