aloy0227• 07 марта 2022

Почему так уничтожают Киев, Харьков, Ирпень?

Мы из Запорожья, не уехали. Пытаюсь разобраться что нас ждёт. Херсон, Каховка вроде пока уцелели.
Finetouch• 07 марта 2022
Ответ для36.6
почему некоторые сплошные синие круги, другие прерывистые?
Прерывистые -созданные позднее

36.6• 07 марта 2022
Ответ дляFinetouch
Прерывистые -созданные позднее
ясно
JR-88• 07 марта 2022
Ответ дляkamilla11
По ошибке на стул ?
А что это ?
Буквально, перепутал стулья на Парижском саммите пару лет назад.
Somik• 07 марта 2022
Ответ дляkrystal78
Він зрадник, сам з Сум, виїхав в Москву, з 2014 року працює на благо РФ, внесений в базу «миротворця», зараз активно нагнітає ситуацію((
💯 активно работает против Украины!
sashik77• 07 марта 2022
Ответ для_Alekssandra_
Вы не разберётесь. Пишу Вам из Киева. Утром от новостей паника накрывала. Вышла, увидела людей, успокоилась.
О,так само. Зранку я також бігала по стінах.

Люди стоять в величезних чергах за їжею. Стоять спокійно, на сирени не звертають уваги. Вполював шматок м’яса - вже щасливий тягенш його додому.
Somik• 07 марта 2022
Ответ дляagata116
да, но он вполне может разбираться в войне.
Не может. Его ртом говорит пропаганда. Давно известно что ярые националисты завербованы и работают на врага, лишь подтверждая для них картинку , какие тут все неонацисты.
sashik77• 07 марта 2022
Ответ дляJR-88
То воно чекало кілька років щоб за стільчика помститися?
БогдаРуся• 07 марта 2022
Ответ дляMy_everything
Харьков - хотят взять хотя бы несколько крупных городов. Ирпень, Гостомель, Буча - напасть на Киев хотят именно с этой стороны. Почему так решили ? Хз. Уже увидели какие там умы (нет) сидят
да там все логічно що з тієї сторони нападають. У нас там так і було, при вов. А тут взагалі зручно-з декількох сторін заходять, подивіться мапу, по тв показували. Вони і через Вишгород планували, там міст підірвали, пішди через Гостомель,щоб з усіх сторін зайти, і аеропорт там, хотіли свої десанти туди висаджувати. Все правильно вони робили, якщо казати про стратегію військову, тільки не думали що ніхто їм не радіє
JR-88• 07 марта 2022
Ответ дляsashik77
Ну, с тех пор он мечтал расквитаться с Зеленским.
Одно его предложение военным убить Зеленского чего стоит. это предложение президента большой ядерной страны.
Расквитаться с Украиной оно мечтало с 2004 г....как посмели какие-то там майданы проводить, сбивать рос.стадо с пути истинного.

БогдаРуся• 07 марта 2022
Ответ дляMy_everything
доречі, ми тому і втекли зразу, 24 ввечері, коли почули що Чорнобиль взяли, ми перед Гостомелем, чоловік давно дивиться за всім цим, навіть городи не прибирав восени, казав що війна буде і ми тут на передовій якщо що. Зараз моє село в облозі, але не розбомблене, а Гаврилівка трохи побита. Вранці 25 вже танки йшли через наше село.
sashik77• 07 марта 2022
Ответ дляJR-88
Хворе.
krystal78• 07 марта 2022
Ответ дляagata116
Можливо, але він подає інфу в невигідному світлі для України, перекручує факти, є звичайним хейтером, сам визнає що за тиждень підписалось 1,8 млн людей, там в коментах пишуть «что бы мы русские без вас делали», не раджу переглядати його відео
sashik77• 07 марта 2022
Ответ дляБогдаРуся
Які прогнози в чоловіка?
БогдаРуся• 07 марта 2022
Ответ дляsashik77
Які прогнози в чоловіка?
він песиміст по життю.
Надовго. Додому не вернемось в цьому році.
kamilla11• 07 марта 2022
Ответ дляJR-88
А можете дать видео ?
БогдаРуся• 07 марта 2022
Ответ дляJR-88
В Харькове много военных, правоохранительных объектов, город на границе, ХНР в 2014 г. с треском провалилась, сейчас оказывает жесточайшее сопротивление и коктейли молотова вместо цветов.

А, может, месть за кричалку путлер - хуй*о, которая родилась в Харькове...кто этого шизофреника знает.
Вон некоторые предполагают, что он войну начал, потому что Зеленский по ошибке на его стул сел.
да давно все планувалося, в 2014 не вийшло, підготувалися, нарастили грошей, дочекалися що люди невдоволені президентом, скоріше за все самі цьому і посприяли-роздмухували скрізь, і прийшли ’спасати’
sashik77• 07 марта 2022
Ответ дляБогдаРуся
він песиміст по життю.
Невже в парашке вистачить сил? Стільки вже кинули на цю війну.
chornoruk• 07 марта 2022
Ответ дляJR-88
Це обговорювали ? Бо я новин по ТВ не дивлюся ? Був скандал? А потім як наш Зе пересів на інше місце?
My_everything• 07 марта 2022
Ответ дляБогдаРуся
Интересно. Спасибо. Я не интересовалась как нападали на Киев при прошлой войне. Просто почти за две недели у них никаких успехов по этому направлению. Только города и население уничтожают твари. Читала, что если б присоединились белорусы, то они б начали атаковать и с других сторон. Неужели без белоруссов не вывозят белорусы желанием не горят.

Invictusgirl• 07 марта 2022
Ответ дляБогдаРуся
Та все виноваты
Если бы президент и окружение не грабили страну.то и люди бы власть поддерживали
А так довели людей,сначала до нищеты.а теперь и до войны
sashik77• 07 марта 2022
Ответ дляMy_everything
Ну так Пукашенко ж почав сіпатись. Значить, була команда фас. Якщо була, то потребував цього. І до кадирова побіг і Сірію зараз смикає по цьому приводу.
БогдаРуся• 07 марта 2022
Ответ дляsashik77
найбільше він каже треба боятися -прекращения огня, перемирия.
бо тоді ворог просто підтягне свою армію, окопається, і в кращому випадку залишиться там де зараз є, і там окупація завжди, а в гіршому з новими силами, відпочивши та вже не голодні підуть знову.
alena2013• 07 марта 2022
Ответ дляkamilla11
А можете дать видео ?
Их полно в инете
agata116• 07 марта 2022
Ответ дляHasbro-mattel shop
Чернигов тоже. Нас просто кинули и не показывают по новостям, за ночь минус 2 школы, садик и кучу высоток. Отопления нет. Где-то воды и света нет. Снаряды летают и в высотки и частные дома. Просто ад. По 5 сирен за ночь.
я читала на рбк.
погибших по моему нет или есть?
sashik77• 07 марта 2022
Ответ дляБогдаРуся

дякую. Шанси в нас є? Бо захід не вірить в нашу перемогу.
Алёна -8690• 07 марта 2022
Ответ дляsashik77

Де прочитали про захід і зневіру в нас? Дайте будь ласка посилання. Бо в мене вже також передчуття не дуже…
БогдаРуся• 07 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Та все виноваты
ой, давайте не треба!
такі бідні, що на роботу не хочуть йти, а вдома сидять.
я годувала 5 людей, бо чоловік тільки на городі працювати міг, на ньому недієздатний батько, і ніхто з голоду не вмер. У мене не велика з\п була.
БогдаРуся• 07 марта 2022
Ответ дляsashik77

цього ніхто не знає.
sashik77• 07 марта 2022
Ответ дляАлёна -8690
Не дам, бо то розмова була я вже писала. Вони насдууууже підтримують, вболівають, збирають допомогу і.т.д. Але сили нерівні.
Більше не буду про це писати, бо розумію, що зараз це нікому не потрібно. Будемо вірити!
Блінкін вірить - і добре. Ми йому вдячні!:))
My_everything• 07 марта 2022
Ответ дляБогдаРуся
Но на все это надо деньги. Санкции такие не просто так сделали. У Путлера нет больше денег на долгие войны. Этих всех окупантов надо содержать. Их наши щёлкают как семечки к тому же. Бабы новых ещё нарожать не успели.