Российская авиация нанесла удар по территории Беларуси в пятницу, 11 марта. Самолеты РФ обстреляли населенный пункт Копани. Даже не знаю, что написать… просто нет слов ((
Nata.t.1970• 11 марта 2022
Мне Очень Зеленского жалко
Он в своих зверненнях уже, практически,кричит:призывает закрыть небо,добавить санкций.
Но.........
Мирослава_• 11 марта 2022
Ответ дляВаш психолог
Жителям ПОКА сказано молчать.
Потом ’сообщат’,что скажут...
а можливо щось таки пішло не по плану. Пишуть, що бачили, як літак летів, а потім видно як щось палало. можливо він розбився?
Invictusgirl• 11 марта 2022
Ответ дляТеодорБастард
Я не понимаю почему это ещё не сделано, за столько дней. Самые честные?
Не прикалывайтесь
По траекториям полёта все видно,откуда и что летит
Не хватало,чтоб запад вообще отвернулся
Майстерня домашнього текстилю• 11 марта 2022
Ответ дляМирослава_
Підбили, здається, чекаємо офійної заяви.
Ответ дляmenina
А мені дивно, навіщо ці маніпуляції. Просто вже шуруйте сюди, продажні суки сябри, наша Армія вас чекає!
...збожеволіти можна від того, що коїться..
Аналогично, только ещё более конченными выглядят в глазах мировой общественности
Поверить не могу что можно такую тупость творить
НамСвоюРобити• 11 марта 2022
Ответ дляТеодорБастард
Та й дійсно.
Самі писали, що все відслідковується, і тут така еквілібристика.
Мирослава_• 11 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
чекаємо, бо поки не зрозуміло до кінця. Але в любому випадку з нами Бог. наші молитви мають велику силу. І у багатьох ситуаціях плани ворога ламаються так, як ми того і не могли подумати. тримаймося
Мирослава_• 11 марта 2022
Ответ дляmarina.an
По поводу беспилотника в Хорватии - а никого не смущают 2 парашута? Они беспилотнику зачем?
да, до речі. Нащо ті парашути, якщо це безпілотник
НамСвоюРобити• 11 марта 2022
Ответ дляPole
А хто там ще в одкб чи як його там?
Казахстан?
І його можуть втягнути...
Казахстан?
І його можуть втягнути...
Ніт.
Казахстан під патронатом негласним Китаю.
У січні тільки но відкрякнув, параша миттєво своїх ваньок звідти забрала.
Ответ дляМирослава_
Бога нет, справедливости нет и последние 2 недели это доказали....
Мирослава_• 11 марта 2022
Ответ дляЛиса Порш
Бог є і треба молитися. Якщо ви не вірите, то не моліться. Ніхто ж не заставляє
НамСвоюРобити• 11 марта 2022
Ответ дляOks234
Не будьте наївні , вже 25 років пишуть, що він помре з дня на день . Доречі ,він дуже дбає про своє здоров я
Чоловік каже, що його на звітуванні Шойгу ковбасило серйозно.
Але теж мало сподіваюсь на скору природню смерть.
Більше на традиційну табакерку маю надію...
Все, відбій, провокація невдалась, зірвали. Слва Богу! Слава ЗСУ!