Дед,таки кончается и хочет всех за собой потащить
А стероиды только усиливают это желание
Скорей бы этот кощей сдох
А стероиды только усиливают это желание
Скорей бы этот кощей сдох
Татьяна-bfd8• 13 марта 2022
Ответ дляЮлия 0811
Ой, там такі сльозливі історії були, що допомагали ще й як. А потім виявилось, що Люда значно багатша за тих, хто помагав. А потім помагаючим прилетіли погрози і прокляття
Эх, вернуть бы эти времена, когда страсти с людмилой были самой главной темой
Татьяна-bfd8• 13 марта 2022
Ответ дляЮлия 0811
Ага. І курка морожена, і чужі труси під ковриком, і баталіі яка плитка підходить до унітазу))
И обсирание новогодних платьев
злой_Пушистик• 13 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Люди на стероидах и правда становятся агрессивными и могут не осознавать реальность
А слизню же бешеные дозы шуруют,наверное
Оно и до этого было запредельно конченым ,а теперь вообще с катушек слетело и пофиг ему на детей и баб своих
Это побочки, на кого как действуют. Моя мама на стероидах уже 2 года (Медрол), ттт
злой_Пушистик• 13 марта 2022
Ответ дляDamianaD
Останнє відео де він спілкується онлан, видно, що йому боляче сидіти. З ним щось не так.
Є якась інформація про Жериновського? Він прокинувся і побачив, що робиться з його країною? Чи йому тільки статтю дали почитати?
Прокинувся, а чи шось кумекаэ то ніхто не знає. А що з його країною? Для цього дебіла головне, що нарешті Київ бомбили. Мрія усього життя
злой_Пушистик• 13 марта 2022
Ответ дляmargaritavoronina1
Я тоже об этом подумала ещё с самого начала, где то была инфа уже давно что у него рак мозга
Вже кішківника. Мозга то 8 років би точно не прожив
злой_Пушистик• 13 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Та лучше б сдох уже и людей не мучал и черти в аду заждались давно
кобздон з раком довго жив. Років 10 якщо не більше.
злой_Пушистик• 13 марта 2022
Ответ дляDamianaD
Мені його совість не треба. Те, що вони розказують, що санкції нічого не змінять, не означає, що вони не знають до чого довели свою країну. На всіх бункерів не вистачить. Біржа знову закрита до 18.03. Чого б це? Тож все в них норм.
Чекаю завтра дзвінка від знайомих з росії
Думаєте прозріють? Мені написали, що ’ж поїхала то яке тобі вже діло?’
Ну взагалі вже. Я аж розгубилася
Мирослава_• 13 марта 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Ужас конечно. Объясните мне глупой, так у него рак?(я надеюсь) или я неправильно поняла?
так, у нього онко
Ответ длязлой_Пушистик
Ну взагалі вже. Я аж розгубилася
Про війну? Ні. Але їх вже ’вжарило’, то телефонують і роказують, що вони ні в чому не винні, для чого ці санкції. Я для них кидаю наші фото і запитую в чому ці люди винні?
Доларах у них виріс, а я кажу не правда, бачила особисто, як путін виступав і казав, що все норм, хай не прибідняються. Я вже охолола і моя помста буде холодною.
злой_Пушистик• 13 марта 2022
Ответ дляDamianaD
Мої на держслужбі працюють. Їх пізніше вжарить. Поки мабуть все зберігається. Живуть і радіють. О так, помста це та їжа яку краще споживати холодною.
Татьяна-bfd8• 13 марта 2022
Ответ дляDamianaD
Да, лучшая тактика это отрицать их проблемы
злой_Пушистик• 14 марта 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
И обсирание новогодних платьев
А сырные тарелки на новый год и обсуждение подарков? Баталии насчет школ и садов, разборки в песочницах и со свекровями... Прекрасные темы были(((
Татьяна-bfd8• 14 марта 2022
Ответ длязлой_Пушистик
Да(быстрее бы все это вернулось
@dres Odessa• 14 марта 2022
Ответ дляЮлия 0811
Люда мабуть вже далеко за кордоном)))на шару житло, харчі
Думаю,что тут еще.Вчера в группах в вайбере видела сообщение,что хлеб по 35 и купить не может.ПАМАГИТИИИ!! и номер карты кидает.Людмила написано,видно она
Ответ для@dres Odessa
А що заважає так з Польщі писати? Карточка з собою, може розраховуватись нею в магазинах, списуються гривні по курсу до злотого.
@dres Odessa• 14 марта 2022
Ответ дляЮлия 0811
Может и уехала,она может себе позволить.Наплакала ,что на хлеб не хватает
С миру по нитке-голому рубашка