Вот говорят,не хочу,вы верите,что человек просто не хочет уезжать,дале если и опасно здесь быть.Вот я к примеру,вот просто не хочу,могла бы уже 10 раз.А вы посему всё ещё здесь?
Овёнок-1033• 17 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Моя думка - діти не повинні бачити і чути війну! Відсутність коштів не причина, проїзд безплатний, житло є і бесплатно, з харчуванням. Так, це важко, це не вдома, це потрібно вийти із власної зони комфорту( яка створює почуття хибної безпеки). Але це потрібно зробити заради дітей!
І не треба лінь і страх, інфантілізм прикривати патріотизмом. Немає ніякого патріотизму в тому, щоб ризикувати дітьми, майбутнім України. Так, інколи дійсно є обставини, але це рідкість.
Дівчата, беріть себе в руки і думайте в першу чергу про діток!
Уже шутили на тему: «Вот вышли многие из зоны комфорта, а дальше что?»)))
Не спать, переживать-это не выход из зоны комфорта, а наоборот.
Инфантилизм-это тоже больше о трусах, мне кажется.
Муркамурковна• 17 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
О як я і писала. Шо в людей може бути 300000 причин не виїхати, але ж тебе назвуть ким хочеш ті, хтг виїхав і охкає десь там))) гарно погуляти)
Ответ дляОвёнок-1033
А дальше - собрали сумку, детей, сцепили зубы и в дорогу.
Инфантилизм - это « а как же я сама с ребёнком, без мужа, без мамы, без няни» и тп.
Овёнок-1033• 17 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Ну так приехали и что дальше?)))
Такое чувство, что Вам просто не к кому ехать и Вы злитесь на тех, кто уехал к знакомым и живет себе спокойно, а не на койках. Поэтому и советы такие, с претензией.
Ответ дляМуркамурковна
Причина може бути об’єктивна ( лежачі родичі, відповідальна робота), але в багатьох випадках це бла-бла-бла( не можу без своєї квартири, не можу без чоловіка, тут безпечно( ага, кожен день практично прильоти і є загиблі і ранені)).
Я не засуджую, розумію як психологічно це важко деяким відважитись. Але потрібно зважити причини і наслідки і прийняти тверезе рішення.
Овёнок-1033• 17 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Кто-то хочет ехать, кто-то не хочет.
Сколько можно мусолить)
Ответ дляОвёнок-1033
Ну так приехали и что дальше?)))
Где Вы видите претензию? И да, наверное я немного злюсь))) немного, на тех мам, что свой мнимый психологический, физический комфорт ставят выше жизней деток.
Муркамурковна• 17 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Капец)) у кожного СВОї причини не їхати.. А не лінь і все шо ВИ собі можете придумати
Я навіть більше вкм скажу, шо люди невротики з тривожним розладом зараз почувають себе абсолютно в своїй тарілці.. Їм нормально вдома
І засуджувати і долумувати за людей ви не маєте права
Навіть те шо людина не хоче бомжувати в чужій країні чи жити в не таких умовах в ЗУ це вже причина не їхати
Овёнок-1033• 17 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Так не у всех дети есть.
Муркамурковна• 17 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
А я херею з тих, хто залишає вдома вмирати стареньких і викидає тварин.. ..
і тих, хто кидає на гроші і роботу людей, які на них працювали туєву кучу років
Кожному своє
і тих, хто кидає на гроші і роботу людей, які на них працювали туєву кучу років Кожному своє
Ответ дляМуркамурковна
А тепер подумайте що на одній стороні терезів( які причини) , а на іншій - безпека дітей, перш за все. Діти не вибирають, за них вибирають дорослі.
Муркамурковна• 17 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Ви розумієте шо не у всіх є діти) не всі діти в тому віці шо б ща них вирішувати і не всі такі істерічні як інші?
І навіть не всі переживають за свою жопу, прикриваючись дітьми
Є реально місця з яких треба виїзжати всім цивільним, що б військові могли дати піз... лей.. Це одне, а з більш менш спокійних місць.. Це тупо турізм
Ну і ще.. Можна виїхати і не доїхати і тд..
Ответ дляМуркамурковна
Ситуации разные. Но детям не место на войте! Их надо увозить, если нету веских причин рисковать.
И да, в Киеве есть прилеты, и есть раненые и умершие. Да, немного, но есть!
Муркамурковна• 17 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Ви принижуєте вескі причини інших людей, ставлячи свої умозаключенія вище ніж інші
Прикриватись детками... Мої слава богу нічого ще не бачили за 20 днів... Крім спання в коридорі...
а якусь херню можна бачити сидячи по 9 годин на відрізку дороги в 7 км і так далі.. Діти, яких запихували в поїзда, які по 20 годин стояли на перехід між кордонами, які сплять в спортзалах і тд... Ну явно будуть не менш травмовані ніж ті, які залишаються в більш менш спокійних місцях вдома в звичних условіях
Ще раз кажу.. Про більш менш спокійні місця...
Ну і ви забуваете, шо не у всіх була можливість виїхати з гарячих точок.. Бо не було ніякої логістичної можливості поки не зробили коридори, по яких гатили теж добряче
Так шо знімайте свою корону і біле пальтг і перестаньте прикривати свою жопу дітьми!
Це ми ще не поговорили про волонтерів, медиків, продавців, фармацевтів і так далі... Без яких би жодне місто не функціонувало б
а якусь херню можна бачити сидячи по 9 годин на відрізку дороги в 7 км і так далі.. Діти, яких запихували в поїзда, які по 20 годин стояли на перехід між кордонами, які сплять в спортзалах і тд... Ну явно будуть не менш травмовані ніж ті, які залишаються в більш менш спокійних місцях вдома в звичних условіях Ще раз кажу.. Про більш менш спокійні місця...
Ответ дляМуркамурковна
Нічого не бачили сьогодні не означає, що так буде завтра( я саме про це. В Києві існує реальна небезпека. В кого є можливість повинні вивести дітей. У більшості все-таки виправдання типу - вдома і стіни лікують, як я без чоловіка, грошей не має. Так, я не вважаю це причинами залишатись в небезпечних місцях з дітьми. Але кожен вирішує за себе і своїх дітей. Головне, щоб завтра і надалі всі дітки в Києві проснулись живими і здоровими. Але, на жаль, прилітає в будинки(((
Муркамурковна• 17 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Безпека є у всій Україні і не тільки..
Ви вирішуєте так інші по іншому.. В чому смисл???
А потім теми.. Чого аптеки закриті, чого лікарів нема, чого не хотять дистанційку робити і тд.. Куча наездів.. Якшо всі виїдуть то все.. І захищати нема кого і чого.. І не буде працювати інфраструктура міста, бо працювати буде нікому і тоді вже точно буде жопа..
Ви вирішили так інші вирішують по іншому.. Які можуть бути притензіїї і ще більше отой осуд??? Якшо виїдуть всі лікарі.. Не буде кому лікувати, не буде кому їжу в магазині продавати, в аптеці... Елементарного ви не розумієте.. І у більшості цих людей є діти... І виїхати їм нема куди.. Бо батьки ткж в Києві чи в більш гарячих точках і вілправити нема з ким..
Мене реально дивує шо люди не розуміють елементарного
Ответ дляMamaGalya
Хватит скулить.
Каждый принимает решение сам и каждый будет за него отвечать.
А делать всем нервы своими нравоучениями - идите по фарватеру корабля.
У всех оставшихся свои причины- хватит навязывать свое мнение и создавать панику.
harchushyn• 18 марта 2022
Ответ дляKristal2013
Муж военный тут. Без него не поеду. и в горе , и в радости, как говорится.
Діти?
harchushyn• 18 марта 2022
Ответ дляRubiii
Не буду врать, я очень хочу уехать, но мужа оставить не могу. Вот и вся причина.
Чому не можете?