Рашисти палять будинки в селищі, вбивають людей. Це страхіття. Селище палає. Допоможіть!!! В селищі ще залишилося багато дорослих людей і діток.
Клариссимо• 21 марта 2022
Ответ дляАпель-синка
Девочки, у кого есть связь с Дымеркой, сообщите:
УВАГА ГРОМАДЯНИ ‼️ЕВАКУАЦІЯ‼️
Сьогодні, 21 березня, відбудеться черговий етап евакуації громадян на Київщині
НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ
🔶Велика Димерка, Зазим’я, Пухівка, Рожни, Летки, Залісся, Рудня, Богданівка
🔷Гореничі, Стоянка, Капітанівка, Дмитрівка, Забуччя, Михайлівка-Рубежівка, Петрушки, Шпитьки, Мрія, Ворзель, Буча
ТОЧКИ ЗБОРУ
🔺с. Велика Димерка вул.Бобрицька 1, сільрада
🔺Буча, вул. Енергетиків, 12
🔺Ворзель, вул. Садова, 13
Просимо усіх чітко виконувати інструкції правоохоронців і зберігати спокій.🙏🏻
УВАГА ГРОМАДЯНИ ‼️ЕВАКУАЦІЯ‼️
НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ
ТОЧКИ ЗБОРУ
🔺Буча, вул. Енергетиків, 12
🔺Ворзель, вул. Садова, 13
На ФБ есть группа. Там есть вся информация.
Велика Димерка на даний момент окупована рашистами. Люди не всі змогли вчора виїхати, бо орки їх не випустили. Кацапи беруть в магазинах алкоголь, ріжуть свиней і зможуть людей під дулом автомату готувати їм шашлики, потім жруть і напиваються, а далі розважаються, стріляючи куди хочуть, катаються танками по селищу.
Клариссимо• 22 марта 2022
Ответ дляvasilek5050
Зможуть = змушують
Де б ще списки евакуйованих побачить. Бо мої так і не вийшли на зв´язок ((