Квіхтулік• 18 марта 2022

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!! Люди, які проживають близько польсько-білоруського кордону

19 березня в 9:00 на польско-білоруському кордоні Кордонний перехід кукурикі потрібно затримати фури, які постійно везуть грузи на пуйляндію через Біларусь
Подивіться останній пост в инстаграм від @natalia.ua. В кого є можливість приїхати, або знаєте людей, що живуть поруч із цим кордоном, розповсюдьте, будь ласка!!!!
Tania07• 18 марта 2022
Топ

menina• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Там все складно. Ото що у всьому світі фашизм - у лільки велікая і могучая, а то, що у світі свобода - у лільки нацики
Не знайома з панянкою. Але не шкодую.
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Там великая и могучая только опа в которую они попали.
menina• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
В Бомжестане вате повыдавали сертификаты о том, что они якобы умеют ремонтировать самолеты Boeing и Airbus. Без обучения. Пристегивайтесь, рацеяне, шоб было шо родственничкам хоронить))
в телеграмме нашла =)
Нічо, вони колись хвалились що все скотчем ремонтують) їм ці вміння знадобляться ))
menina• 18 марта 2022
Ответ дляTania07
Топ
Дякую)
Як ваші справи,?
ekatyuha• 18 марта 2022
Топ
menina• 18 марта 2022
⚡️«Греция готова отстроить роддом в Мариуполе, центре греческой общины Украины, городе, дорогом нашим сердцам и символу варварства войны», — премьер Греции Кириакос Мицотакис.

🇺🇦Украина Online
Сонная Сова• 18 марта 2022
путин обратился к россиянам и процитировал Библию в пуховике Loro Piana стоимостью полтора миллиона рублей

Это любимый итальянский бренд путина. Куртка, кстати, новой коллекции 2021/2022
Сонная Сова• 18 марта 2022
Как закончится война куплю себе для компьютер колонку!

menina• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова

Якось ця куртка не виглядає дорого багато, на мєхов царських ні орденів
Oliasas• 18 марта 2022
Топ
Oliasas• 18 марта 2022
Повертаєм тему
Кап_ля• 18 марта 2022
Это же уже завтра... максимальный репост, девочки!
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Там вроде Шойгу любит так одеваться)
Oliasas• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Навіть дуже простенька виглядає..
Хм...
З чого там пух?
menina• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
А я поїду на схід України. Ніколи не була. Хочу познайомитися вживу з людьми, які так героїчно і мужньо стоять за Україну!
ИринаКа• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
А скотч вони вміють виробляти?)))
menina• 18 марта 2022
Ответ дляКап_ля
От де ви були?
Наш корабель ледве не потонув на дні порадниці!
menina• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
А скотч вони вміють виробляти?)))
От засада!

menina• 18 марта 2022
Ответ дляOliasas
Навіть дуже простенька виглядає..
Хм...
З чого там пух?
З лаврова і шойгу
ИринаКа• 18 марта 2022
Ответ дляOliasas
Навіть дуже простенька виглядає..
Хм...
З чого там пух?
З оберегів - настрижена шерсть тридцяти трьох шаманів
Oliasas• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Я теж мрію про таке.
Показувала дитині Харків до... І після. Таке місто гарне.
Oliasas• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
З лаврова і шойгу
Класна відповідь!
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Ну я пока дети мои не подрастут не попаду туда, разве сама) а папу с детьми оставлю )
Oliasas• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Ага.... Може бути
Сонная Сова• 18 марта 2022
Как иногда хочется скинуть лет 10-15, я тогда такая ризиковая была эх.,
OdeshkinBonus• 18 марта 2022
Топ
menina• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Ну не перебільшуйте)) не вік, а досвід робить нас дуже обережними.
Ви молода, але досвідчена))
anutochca• 18 марта 2022
+
menina• 18 марта 2022
Ответ дляOdeshkinBonus
Топ
Як у вас погода?