Добрий день 👋 Слава Богу, зараз на полицях магазинів усе є, абсолютно все (звісно, де воєнна ситуація більш-менш). Але вчора в "Єві" помітила: пральний порошок не завозять, немає Фейрі тощо. Памперсів море, ура) бо у нас немовля. У магазині дешевих напівфабрикатів сказали, що їхній завод під Миколаєвом розбомбили, а отже, продукції більше не буде ("Еліка").
Які тенденції помітили ви? Що варто купити, поки воно є? Дякую за відповіді 🌷
Мама Павлика• 21 марта 2022
Ответ длямимозка
Согласна. Не поняла, чего такого девушка найти здесь не может? Грех жаловаться , ттт.
я же не говорю что найти не могу вообще в городе. У меня в районе нет