Сегодня в телеге прочитала,что эти ушлёпки в блядорусии стоят в очередях на отделениях перевозчиков (слили в Гаюне вроде) и отправляют домой посылки с тем,что они тут награбили
Рыгать хочется от этого, фашисты в ВОВ такого даже не творили,имели какое-то самолюбие и гордость .А этот голодняк с пробуханным генофондом прилез сюда и ползает по чужим квартирам,ничем не гнушаются....
А еще фото сгоревшей грузовой в телеге с обгоревшими стиралками, ипать ипать ипать, стиралки вывозили из домов.
Пост мой ни о чем ,дорогие бендеровки ,просто эмоции переполняют, как увидела утром эти фото - это пробитое дно,и эта наволочь ползает по нашей земле и дышит нашим воздухом.
Ответ дляТутточки
Удалено администрацией...
Мені в 2009 році в Алушті в аптеці говорили, що української не розуміють. Памперси хотіла придбати.
Досі деякі клієнти просять російською відповідати. В Алушті в книгу скарг написала, з клієнтами переходжу мовчки на російську.
Але не кричу про утиски, україномовних.
Що мене треба захистити.
Чи що мене хтось за мову вбивав.
Але не кричу про утиски, україномовних.
Що мене треба захистити.
Чи що мене хтось за мову вбивав.
Ответ для vihola
Вчора слухала, як один рашафашист телефонував дружині і радів, що кросівки для неї взяв, вона ще спортивний костюм замовляла.
І для дочки каже візьми ще щось, вона поступить, треба буде обновок. Він каже тут взагалі речі всі класні такі, фірмові, якісні. Якась спортивна сім’я жила і вітамінів набрав. Як вони тут живуть ти не уявляєш собі, все каменем викладено. І меблі з цього як його… ( слово ротанг виблядок, навіть не знає, це я від себе додала). «Если ещё паєду в Сірію, такую же бєсєдку себє пастрою»
Вона каже: «мда, вот за єта ані і дєрутся, за сваю харошую жізнь»
Піздєц просто, все розуміє татаромонгольська навала і руйнує, грабує, вбиває просто від заздрощів. Якщо в них нема, щоб ні в кого не було.
блядь, які ж вони недолугі
Ответ дляWorld Shop
давайте будем рассуждать здраво, без размахивания банами и перехода на личности,просто анализируя то,что сейчас происходит.
23.02 в 21 час я выкупала своим клиенткам трусы с джордж,мариупольским девочкам своим в том числе,мы смеялись,шутили,общались в личке ,то есть до 24.02 до 5 утра тысячи мариупольцев планировали свою жизнь, им нужны были трусы, курсы английского для детей,путевки в Египет.
Что произошло 24.02 ? После объявления товарисчем уйлом спецоперации? Это какое-то совпадение неудачное по вашему? Ваша версия,интересно просто
Удалено администрацией...
твари. русские твари. Они все поддерживают своих упырей. Даже ’хорошие русские’, которые живут за границей, в Европе, выехали в Грузию или Турцию не выходят даже сейчас к своим посольствам с плакатами, сидят тихо. Там тоже апастно протестовать?
Знаю только двух человек из России, которые были на митингах. Они геи, и у них четкая позиция по рашке с 2014 года. Остальные мерзкие твари.
Ответ дляТутточки
Удалено администрацией...
Якщо ви Марина, яка дощівку збирала в майонезне відро над сусідським вікном.
То ще треба було пошукати людину, яка вміє так розважаєтись і розважати інших.
Тому не треба триндіти, що ви там сиділи і плакали 8 років.
І не треба бути такою наївною дурепою та думати, що це «добре» хуйло нарешті за вас помстилось.
Ответ дляexotic
Бачила в тіктоці, як українка купила продукти в якійсь країні Європи і поділилась що придбала.
Налетіли куріци русскіє, які давно там живуть, за податки яких якоби там українку приймають, почали обсирати: «ви так долга тут нє пражівьотє»
Бо наче вона пішла в дорогий магазин і дорогих продуктів набрала, ха-ха, яка тупа.
Та відповідає: «я і не хочу тут жити довго, я хочу додому. Купила за свої гроші, а не за соціальні, соціальних поки не бачила.
Магазинів дешевих поряд нема, авто нема. З маленькою дитиною в возику довго і до цього добиратись( якесь село в горах). Ви могли б просто порадити де і що купувати, замість глумитись. Я би подякувала»
Короче, свині безсовісні свині.
Напали на наш дім і ще з іншого боку цькують і заздрять.
Бо вони напевно зі шкіри вилізли, не один «загниваючий» хер відсмоктали щоб зі своєї діри рашкованської в ту Європу потрапити і ніякої підтримки від держави, а тут, думають, прибігла на все готове. А не тому що вдома їхня орда нашу Батьківщину бомбить.
Короче, свині безсовісні свині.
Ответ дляПлюшкa
Бачу ви без дупля про що говорите, так от елементи ковки можна переслати коли вони ще лише елементи , коли вони вже в сукупності тобто зроблений готовий узор(який складається з цих елементів) зварений й приварений до воріт та заборів їх відірвати нереально не пошкодивши безповоротно, тобто коли ти не спец без спец приладів ти це не зробиш. Не треба писати про ковані троянди в епіцентрі, бо то не ковка а пародія, бо саме на забори й ворота використовують цільнолиті елементи, а не пустотілі, з товстостінного металу, більше 1.8 міліметри,бо ворота ставлять не на рік і не на два. Ви в курсі скільки важить один такий елемент? Брехня та й годі, бо я маю бізнес з ковкою та заборами такими, тому знаю про що пишу.
Я, до речі, коли читала, теж думала, що іх дешевше купити, чим переслати). Але фото не було. Але й швидко та тема закрилась. Дякую за роз’яснення.
viktoria777-2007• 02 апреля 2022
Ответ дляCordoba
Удалено администрацией...
Напомните пожалуйста, не поняла о чём речь
Ответ для_Yulia_
Да ни за что. Просто из за того что эти люди были призывного возраста и могли оказывать сопротивление. Оч много молодых мужчин. Кацапье это нация ничтожнейших тварей. Я с утра посмотрела эти видео, все то что у меня там дома сейчас и просто вою от ненависти и бессилия.
Ага. Покажіть ще тим, що тут на гімно зходить, бо чоловіки теж виїздять з районів бойових дій. Це капець, тварюки, щоб під ними земля горіла!
Vitalinka1987• 02 апреля 2022
для меня все, что происходит - это пробитое дно. вообще себе такого представить не могла
viktoria777-2007• 02 апреля 2022
Ответ дляТутточки
Конечно не бачила. А вы много бачите те що в новостях говорят? Естественно своим Сми доверие. Но конечно не на все 100 процентов. Иногда прям пиз....ят и это видно.
А я видела!!! В Николаеве, разрушенные здания, школы, дома, трупы. Одноклассника моего мужа больше нет.... Наш общий знакомый погиб под завалами с сотнями других ребят!!! Я все видела!!! За что все это? Эти люди просто жили и хотели ЖИТЬ в своей стране!!!!
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2022
Ответ дляviktoria777-2007
вона пише для парашинських ресурсів тут, не звертайте уваги
Ответ дляkopi
Там коли якісна зварена ковка окрім товстих стін металу вона на відміну від магазинних з епіцентру і подібних вони не пустотілі, тобто коли прут чи квадрат він всередині не пустий дутий, тобто вага там така, що мамо не горюй, в мене звичайна підставка для квітів на три вазони я ледь двома руками тягну, а тепер уявіть узор з ковки який кріпиться завжди до каркасу, в основному металева шина шириною 4 см, тобто беремо звичайні ворота 3 м ширина і 2 метри висота . Й т.д. Але ж брехати кацапня вміє
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2022
Ответ дляNata_69
Дно пробила роженица из Мариуполя, которая на раша тв рассказывает что это азов бомбил Мариуполь и роддом. А мы за неё всей страной горой стояли(((
вона попала в ордло, хто зна якими погрозами її заставили говорити на камеру(( видно, що перелякана