Я от так подумала пройдуть десятиліття і росія ж буде брехати про націоналістів у нас і як вона боролася… все буде як з Бандерою, буде розказувати про звірства які чинила сама, а звинувачувати в нічому невинних людей.
В мене запитання чи змінив хтось думку про Бандеру! Хто вчив історію не з кацапстану, знали, що Бандера ніколи не чинив звірств, а все це робили тварі, що і зараз! І звинувачували того хто хотів просто бачити незалежну Україну!
Mariya Prokhorova• 08 апреля 2022
Ответ дляWorld Shop
ну зачем мне моя бабушка,у меня же есть вы
и правда,что это я такое говорю...
Удалено администрацией...
World Shop• 08 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Удалено администрацией...
а вам відпочивати скандальна натура не дає?
не там на барікаду рветеся щось
Мені бан за що?) за ваше хамство і агресію?))
Дивна тьотя))
не там на барікаду рветеся щось
Дивна тьотя))
Навіть зараз ,в 21ст з теперішніми технологіями (супутники) і можливостями рашисти перевдягались в українську форму щоб дискредитувати наших,невже ви думаєте що тоді тим більше такого не було?тепер тяжко що сказати,незмінним лишилось тільки одне - поганська натура рашистів ,їх звірства по відношенню до цивільних простих людей і навіть маленьких дітей!! Не повірю що тоді було щось інакше ,тільки в доступі не було стільки інформації як зараз - перевдягнулись в форми бандерівців і творили що хотіли і на той момент ніхто нічого б не доказів,навіть зараз ,маючи доступ до інформаційних міжнародних ресурсів в рашистані щиро вірять в ту брехню яку їм говорить їх тв,що це все наші винні, а тоді і поготів легко було надурити народ
Ответ дляSanechko
Проблема не в Бандері, не в путінові....А в тому, що немає у нас єдності...Нема...Нажаль. Ми ведемось на пропаганду. Я вже не раз писала, що велику роль в міжусобній ненависті зіграв Янукович і Ко. Пам´ятаєте , саме вони почали ділити нас на білі і блакитні регіони...
Так в Україні все складно, було є і буде.
На західній Україні, центральній, Полтавщині, Черкащині люди більш патріотичні, а на сході, півдні на жаль ні, я не знаю як зараз, але до війни було так.
Tolko-beauty• 08 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Глядя что сейчас происходит, ужасающее количество фейков и подставных лиц - я больше не поверю ни в какие доказательства параши или совка.
Поляки и прочие свидетельствуют же не о том что бесчинствовал лично Бандера, правда? - ибо он в тюрьме сидел немецкой с 42 года кажется - а якобы УПА. А кто там переодевался в форму УПА/ОУН .. не предки ли тех особей, которые сейчас одеваются в гражданское и ходят между нами под видом своих разнося всякую хрень ? Или боты, которые здесь создают под видом украинцев? Это было, есть и будет. А узнать что именно было в те годы, мы уже узнать наверняка не сможем.
Так или иначе, целью Бандеры была соборность Украины, ее отделение от параши и совка.
А это бесспорно достойно и едва ли где то в этих целях были пытки поляков.
А за что его тогда в Польше приговорили к смертной казни?
Ответ дляaliona_lo
100%, ненависть до кацапа в нас в крові, бо це не люди, а недоумки, недалекі....
Що не кажіть, але молодь українська розвинута - вчаться, отримують освіту закордоном, стажування по різних програмах, культурно розвинені в різних напрямках, хороші спортсмени...без ідеології, без пропаганди
Так, в нас немає такої матеріальної бази як у ЄС, але в нас хороші результати...

Mariya Prokhorova• 08 апреля 2022
Ответ дляWorld Shop
не там на барікаду рветеся щось
Дивна тьотя))
не там на барікаду рветеся щось
Дивна тьотя))
Я дивна тьотя ,а ви професорка з історії ,багато статтей вивчили о діяльності українських політичних діячив ?
Пробачте , вам же бабуся рассказала
А бан за слова ’чего носятся с трупом Бандеры ’
Пробачте , вам же бабуся рассказала
Ответ дляBlekvud
Аналогічно.
Не змінювала , і не зміню.
А ненависть до москалів -передавалась генетично!
Ніхто на ЗУ не любить москаля.( я про тих жителів, котрі народились та виросли на Західній Україні) . Ні 100 років тому не любили , ні зараз. І через 100 років теж не будуть любити.
Ніколи, ніколи знову!
Не змінювала , і не зміню.
Ніколи, ніколи знову!
Теперь не только ЗУ, а вся Украина их ненавидет и будет ненавидеть много десятков лет.
Ответ дляBlekvud
Аналогічно.
Не змінювала , і не зміню.
Ніколи, ніколи знову!
Не змінювала , і не зміню.
Ніколи, ніколи знову!
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 08 апреля 2022
Ответ дляTolko-beauty
Это лучше у них спросить, думаю.
Ответ дляіреннка
Саме так зараз маючи доступ до всього в параші вірять, що прийшли звільняти нас від нацистів. А що говорити вже про час коли жив Бандера(((
А кацапи зробили з нього ката бо він прагнув незалежності.
Ответ дляСИРЕЛИ
одни верят в бога, другие нет. и никто по этому поводу не грызется. давно пора запретить темы про бандеру. неизбежный срач, а он единению не способствует.
Ні це історія і її потрібно знати, щоб не допускати в майбутньому того що зараз.
Багато жителів зі сходу навіть зараз вірять у міфічних бандерівців та нацистів.
Ответ дляСИРЕЛИ
Удалено администрацией...
А ваши деды-прадеды турков тихо ненавидели? Вы от этого стали нацистами? К Азербайджану как относитесь? россия столетиями убивает украинцев только за то, что они украинцы, а мы должны ненавидеть тихо? Когда русские любят свою страну - это патриотизм, а когда украинцы - это нацизм? Почему?
Ответ дляРозбійник
Нет, не потому что стремился к независимости, благие цели озвучиваете, а методы замалчиваете
Мені дідусь розповідав, що під час війни селян дуже залякували, щоб вони не допомагали УПА, не давали їм провізії, хоча УПА воювала з фашистами. Дідусь воював у червоній армії, але нічого поганого не розповідав про УПА.
Ще знаю, що червоноармійці під виглядом УПА вбивали людей, як зараз роблять рашисти.
Ответ дляСоветчица
А от зараз , саме зараз Схід і Південь страшенно потерпає від тієї страшної навали, а на Західній , як було , так і буде , навіть це - За продаж гуманітарної допомоги для ЗСУ на Львівщині затримано в. о. міського голови.
Ответ дляMeli-4fab
Припустимо старший на 10 років тобто в 37 йому було 10 Бандеру арештували в 34 , нестыковочка, чи коли брату було 5-7 років його в колодязі підвісили? Вчіть історію дівчата, погано відпрацьовуєте))))
В семье моего дедушки между самым старшим и самым младшим ребенком разница 22года. У моей сестры разница между детьми 19.
Elina Zorina• 08 апреля 2022
Та який би не був С.Бандера,такого цинізму, звірства і злочинів проти людяності як робить армія рашистів,світ не знав.
Бабуся пережила війну,вона тоді ще мала була,то говорила шо у них були німецькі солдати,то змушували дітей їм картоплю чистити , варити їсти,але за це і їм давали трохи.
Зараз світ в шоці з того, який геноцид відбувається з нашим народом.
Mira29-c3c3• 08 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
Отак і передають сімейні легенди з роду в рід .А самим сісти ,подумати ,порахувати то ні! І давай транслювати всякі нісенітниці .
Ответ дляhelena123
Что вы чешете?
Вы наверное уже жили в те времена? Были свидетелями что кто рассказывал?
Так і ви не жили, ба, навіть не знаєте, звідки у вашої родички такі свідчення. Я припускаю, що комуняки розказували, а ви що припускаєте? Нічого? То нічого мені розказувати, що я чешу