Просто Козя Я• 09 апреля 2022

Как бы вы поступили в связи с войной в будущем

Представим, что эта война закончилась, жизнь наладилась. Но все прогнозируют, что раися от нас не отстанет и через несколько лет возможна новая война. Что бы вы делали.

Допустим есть возможность купить жилье заграницей, продав некоторую недвижимость в Украине, но работа тут, не удалённая, родственников/знакомых в Европе нет которые могут хоть чем-то помочь ( хотябы информацией), с языком слабо.

Или покупать хатку/квартиру в каком-то маленьком городке в западной части Украины, поближе к границе пусть стоит...
Или какие ещё могут быть варианты?
mari_klim• 09 апреля 2022
Ответ дляmirka-milka
Куплю себе дом ,сделаю отличное бомбоубежище, что б и ядерную выдержало ,буду делать запасы и жить счастливо в Украине)
А дом раскладной? Чтобы разбирать, заносить в б/у, а потом после войны, опять собирать.
О, вспомнила Волшебник изумрудного города) Там тоже у Элли с родителями такой домик был)

Санта-Алла• 09 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Мій однокласник володіє бізнесом, фірми по встановленню вікон. Думаю він після війни буде мілліардером.
+ .... А ще ті хто дороги ремонтує та труби кладе
ok1904• 09 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Нам потрібен ще уряд проукраінський
І перемогти коррупцію і прибрати усіх кремлевскіх консерв !
В Німеччині серед влади корупція як ми побачили з теперішньої ситуауії не менша і корумпована педарасія не заважала дружнім стосункам між країнами.
Санта-Алла• 09 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
я записалась на курси стрільби, після війни куплю кулемет і бажано не один, зроблю нормальне власне бомбосховище і зроблю запаси, які буду оновлювати
П.С. колись із американців сміялись із запасами, а зарез вже не смішно
Я теж про це думаю, але зробити нормальне бомбосховище це по грошах буде, як ще одну хату побудувати. Там двері куленепробивні стільки коштують, що навіть страшно уявити
Ksu160576• 09 апреля 2022
Ответ дляO-livе
Ну, вы же не можете этого знать, откуда такая уверенность.
він до шаманів їздить в узварі із ріг оленячих купатись, 100% 20 років мінімум
mari_klim• 09 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
А вот и идея будущей специальности для ребенка
Ну и строитель, конечно!
Ksu160576• 09 апреля 2022
Ответ дляmirka-milka
до речі є план такого бомбохвовища, що і ядерну бомбу може витримати
mari_klim• 09 апреля 2022
Ответ для75elena
Пуйло не вечное, Жирик уже дал старт, начинается пятилетка похорон: Зюганов, Патрушев, Бортников и т.д. Следующий будет такой же империалист, НО будут делать из себя голубей мира и либералов, чтобы навести мосты с Западом. Так вот , откроется окно возможностей для Украины. Надо будет вступать во все военные/экономические союзы и альянсы Европы и Запада, вооружаться и проводить внешнюю политику, сделав работу над ошибками. И все будет Ок у нас!!!!!
Было уже, проходили((( дежавю
ok1904• 09 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Мозок той узвар не врятує,єдиний орган, який неможливо замінити, так що все може статися, оано чи пізно. Але питання в путінізмі, от це явище може жити довго, на жаль.

Ksu160576• 09 апреля 2022
Ответ дляok1904
тю, мозок ні йому ні його підданим не потрібен
ok1904• 09 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Німці таке люблять, обходиться близько 100 тис євро така прибудова, недавно я слідкувала на одному з форумів за таким будівнтцтвом, не знаю чи протирадіаційне воно, але жити пвтономно можна в такому довго.
Ksu160576• 09 апреля 2022
Ответ дляok1904
то у них 100 тис., а ми найдемо можливість здешевити, але ідея така
mari_klim• 09 апреля 2022
Ответ дляAdvoco
ветераны за 3 недели приходили к мерам Бучи, Гостомеля, Ирпеня предлагали делать оборонные сооружения, их тупо проигнорили. Я видела видео и в группе фейсбука Буча в том числе
И? Думаете меры были виноваты?
Может, им просто сверху это не написали делать? Они люди подневольные. Ветераны им не указ.
ok1904• 09 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Мозок виключився- людини немає,все іеше підлягає трансплантації, от рецепт довголіття через трансплантологію.
4мама• 09 апреля 2022
Ответ дляСанта-Алла
Реально дешевше ще 2 хатки ’десь’ на різних континентах купити, я вже приблизно порахувала.
Всесвітнього ядерного не буде.
Можуть бути точкові.
ok1904• 09 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Це по дешевому, там будівельник собі будує
mari_klim• 09 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Так і буде, але спочатку нам потрібно пережити 30 квітня і три дні у травні 7-8-9. Дай Боже сили, здоров*я нашим захисникам. Просто не подобаються ці дати.
А я прям вижу картинку: на Красной площади парад техники, а от нас крылатая ракета с мааааленькооой ядерной боеголовкой. И прям в трибуну, где хуйло стоит.
Крааасивооо же...
Alice_Sherman• 09 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Я жду развития событий. Если заморозка конфликта, заморозка всяких ЕС и НАТО - то буду готовить запасной аэродром в виде покупки жилья за рубежом. Если же все устаканится и нас хоть куда-нибудь примут - то буду и дальше тут окапываться. Уезжать и всё бросать здесь это для меня крайняя мера, на которую я пойду в последнюю очередь. Хотелось бы остаться и жить здесь.
Ну ещё бы.
Вы столько вбухали в строительство дома, что просто жалко бросать.
4мама• 09 апреля 2022
Ответ дляok1904
Я й кажу, що на ці гроші собі десь у Фінляндіїї та Австралії по хатинці - і живеш собі довго в нормальних умовах на свіжому повітрі, а не як кріт під землею. Це вже не життя а існування.

mari_klim• 09 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Потому что американцы, вернее их правительство, всегда реально оценивали риски. И говорило своим гражданам, когда реально опасно. А не про шашлыки рассказывала.
Ksu160576• 09 апреля 2022
Ответ дляok1904
дорого, але подумаємо...
4мама• 09 апреля 2022
Ответ дляmari_klim
Крааасивооо же...
Хуйло як сцикливий щур сидить у бункері. На парадах двійники.
Але я не проти Вашого плану :)
mari_klim• 09 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Не знаю, нікуди не хочу, тільки зараз зрозуміла , що найкраще вдома. Нікуди не виїзджала, але я на заході.
Якщо є кошти купіть на Закарпатті, туди аони врчд чи сунуться.
А угорці?))
ok1904• 09 апреля 2022
Ответ для4мама
В Австралію тікати далеко реально ,тоді треба десь шукати такі місця як Фолкленди, Гренландія. А так Малайзія, ну щоб сильно не витрачатичся...

Я з України не збираюсь нікуди.
Ksu160576• 09 апреля 2022
Ответ для4мама
ви наївна щодо Австрії і Фінляндії по цінах на нерухомість, я років 10 назад думала купити новобудову у Варшаві чи Кракові, по сайті ціни по 1300 євро за кв.м., приїзджаю -3500 євро. за кв.м.
4мама• 09 апреля 2022
Ответ дляmari_klim
Ну так слухали б американців :)
Вони всім про це говорили, з кожної праски то лунало.
Лорисель• 09 апреля 2022
Ответ для4мама
Читайте більше інформації.
Я колись то все скептично сприймала. Але багато тих пророцтв збувається.
По цілому світу будуть катаклізми, з лиця Землі щезнуть цілі континенти.
Я у нерухомість навряд чи буду інвестувати.
Взагалі треба жити тут і зараз і насолоджуватись кожною миттю життя.
І так, моя думка, якої я дотримуватимусь і надалі - від зони військових дій населенню, яке не здатне чинити озброєний кваліфікований опір треба вшиватися чимшвидше. Не заважати професіоналам. По максимуму підтримувати фінансово, координацією допомоги і тд і тп.
І я. Проте потрохи збувається. Про початок 3 світової з маленької держави. Ось вже почалося...багато чого.
4мама• 09 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Ну якраз не наївна. Якраз у роздумах. І детальних прорахунках. Але не Австралія точно. В мене багато тарганів. І ковідлотолерантність один з них. Коло значно звузилось.
Ksu160576• 09 апреля 2022
Ответ дляmari_klim
я морально була готова, тільки ж зброї немає. паливом запаслась, продукти були в запасі і багато що, але дивлюся що цього все одно не досить
П.С. народ же вибрав ’дурника’ гунявого і лукавого, а зараз з нього месію ліплять
4мама• 09 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
І так, нормальний бункер це далеко не 100 тис євро. За моїми розрахунками.