Мира Наумова
Колись моя бабуся теж розповідала про прихід цих нелюдів у Львів. Це жах. Масові вбивства, гвалтування, а про те як вони виганяли господарів з домівок,крали, тягли на себе жіночі речі про оті горщики нічні.
А недавно прочитала книгу Н.Гурницької Багряний колір вічності"-де описана історія її сім´ї в тих років. Всі ці жвхіття приходу Совєтской власти у Західну Україну. І тоді вони теж не розуміли,як люди можуть заможно жити, пити каву, гарно одягатись,жити в чистоті. Вони як і зараз не розуміли чому ми повинні жити краще.
Історія повторюється.
“Вони дикарі. То була така темнота. Вони кроме сєлєдки взагалі нічого не знали їсти. Сєльодка, тюлька і картошка в мундірах. Візьме солдат ту сєльодку, витріпає її так до халяви чобота з луски, бере роздирає, лупає хліб і їсть. А вони потому казали — "ми прієхалі і вас всєму научілі. Ми научілі вас щі варіть”. Так – ми не вміли щі варіть. Не варили, не варимо і не будемо.
Вони з нічними вазами по молоко ходили. Я то виділа на свої очі – як йшла москалиха і несла ноцник (горшок, де роблять свої діла вночі) з молоком. І зараз коли вони кажуть – “ми вас всего научили…” Що ви нас научілі? Научілі красти. Научілі матюкатися. Научілі водку піть. Та ви мовчіть, мос..лі нещасні, і дякуйте Господу Богу, що ви попали в рай.
Вони прийшли до польських і українських помешкань, де було всьо. Поляки повтікали, інтелігенція наша повтікала, а вони прийшли на все готове. Вони зайняли всі помешкання. Прошу подивитися зараз, хто в центрі живе? Що наші люди місцеві мають ті квартири польські? Ніхто. Тільки вони. Вони на БАМі (район в Тернополі) набудували трущоби і українців туди заселили. А самі зайняли польські помешкання. Вони не знали, що з тим робити.
Заходжу я якось до сусідки тьоті Шури. А вона шкрябає ножем підлогу. Я питаю – нащо. А вона: “варєники буду мєсіть. А гдє твоя мама мєсіт тєсто? – я кажу – На столі. Тьотя Шура, ви що? – Я всєгда так дєлаю”. І бере і місить тісто на підлозі…
Для людей місцевих – то була Содома і Гомора. Ті мати. Ми не знали, що то є. Ми не знали тих слів. Ми думали, що то якісь їхні слова. Вони всі так спілкувалися між собою.
Тато працював у готелі, де поселилися російські офіцери. Якось почув, що вода тече і тече. Піднявся на поверх. Бачить, двері туалету відчинені. А там офіцер коло унітазу. Спускає воду і миється в унітазі. Спускає і миється. Татко його підняв і пояснив, що то не для того, що тут тільки управляються. Завів його в ванну і все показав – як працює, як вода вмикається.
Тато мій сказав до мами: Нусічка, як ми будем дальше жити з тою жемотью? То – не люди. Нусічка, вони шклянками пили горілку. Я такого ще не видів. Нусічка, а їхні жінки всі прийшли в нічних сорочках. То офіцерскі жони. То дикуни, Нусічка, то дикуни”.
Спогади тернополянки Ірини Максимів про пришестя до Тернополя росіян-визволителів (починаючи з 1939-го).
Раз уже сьогодні знесли пам’ятник представника рос культури в Тернополі, то знайте, з чим ця культура в тернополян асоціювалася.
Історія повторюється.
Kristal2013• 10 апреля 2022
Я сегодня фоном слушала новости, так наши люди, которых освободили в селе (что то пол Киевом), рассказывали: эти орки приехали на танках и спрашивают какой город это. А местные- это не город , это село. Вы врёте!!! В селе асфальта нет! Ну и дальше искали признаки названия города. Тупые твари...
Ответ дляrudko1992
Неужели правда. Жесть конечно.
Судя по тому, что они сейчас завидуют нашим кирпичным домам и тому, что украинцы едят нутеллу.... Похоже на правду.
Вот вам и вторая армия мира, голожопые дикари
Так...просто немає слів...орки...
svetlapanna• 10 апреля 2022
Ответ дляКристина 878
Так...просто немає слів...орки...
Автор,в мене мама,яка вирослв в Одесі,в інституті здружилася з дивчиною,яка з Західної України..Потім до мами приіздила мати тої дивчини.І та бабця розповідала те гірше й огидливіще, моя мати спочатку не вірила,а потім прийшов час,коли ії думка,людини,яка прожила в багатонаціональному місті,змінилася.Я теж змінила саме завдяки розповідям маминою подруги.Вважала себе націоналісткою в 14 років.
svetlapanna• 10 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Еще с первых дней оккупации такое было.Какого -то орка поймали, а он рассказывал, как так,всам командир в шоке был, что в селе асфальт и дома кирпичные.А еще перехват разговора помню, где орок грабил дом в селе и кричал своей маньке,что ’то поселок Верховной рады.Там он шубу нашел’ и много шмоток импАртных’А по факту просто село под Киевом, просто люди откладвали купили маленький домик,все.
Мені бабуся розповідала, як у 39 голі-босі ’визволителі’ їхали через їхнє село, люди як на цирк дивилися. Почали агітували за совок, люди їх питають, що там доброго є, ті:’Всьо єсть!’ - ’І короста?’ - ’Нємєрєнно корости! Самая отборная!’
А коли та наволоч відступала в 41, так жорстоко розправилася з політв´язнями, що навіть гітлерівцям, які зайшли в тюрми, волосся дибом встало. Однією з жертв був священик, земляк бабусі і дідуся, його розіп´яли, розрізали живота і вклали туди мертву дитину. Мабуть, прадіди теперішніх орків на невинних відривалися...
Ответ дляsvetlapanna
Це просто якісь істоти...типа роботів, які запрограмовані руйнувати все...знищувати...а ті хто просто гражданські- вони теж як бездушні роботи...в них взагалі відсутня якась логіка і ще вони запрограмовані постійно брехати.
Ответ дляTina.
Автор, мої старші родичі зі Львова колись все це теж розповідали. Потомки тих варварів зараз те саме творять на нашій землі. Може нарешті українці прозріють, бо ж багато хто до цього навіть тут на форумі не вірив розповідям галичан про звірства русскіх асвабадітєлєй.
А я пам´ятаю як мій дядько поїхав до родичів на Закарпаття...це було ще десь до распаду ссср ...так він там вперше почув фразу’ Москаляку на гіляку’.Ще нам розповідав ,що це приказка у них була така завжди.Родичі коли сідали до столу- завжди казали цю фразу.Тепер зрозуміло чому.
TATATA1973• 10 апреля 2022
А мамі бабця розповідала, що нашому місті - Бердичів, в 40-41 рр вязниця була повна і не злодії там сиділи, а западенці. Вікна виходили на вулицю і постійно куча рук простягалася, кричали , що голодні, просили хліба. Куди їх в 41 діли? Мабуть не евакуйовували ж.
Ответ дляRe1ne
Уже разоблачили, что это фото - фейк, взято с какого-то рашкинского форума еще 2016 года. Девочки, давайте хоть мы не будем плодить фейки, уподобляясь рашистам
Може це фото десь і взяли...з рашкинського форуму...але суті це не міняє...подивіться...там де вони- там разруха...зрозуміло що вони і в себе гадять...і на чужій землі...жити в гов..і- це їх покликання...але ж то шо вони так живуть- це їх прлблеми...а от то шо вони з людьми натворили, з людьми Великої нації- то вже їм не пробачимо...то просто не вкладається в голові жодної нормальної людини...ще й весь світ дивиться...нє...в мене немає більще слів...
Polinaanna• 10 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Вот в тему фото из руин Бучи если не ошибаюсь, было на новостном канале
Подтверждает пост
Это фейк
Mrs.Ochmonek• 10 апреля 2022
Ответ дляRe1ne
але суті це не міняє, вони руйнують все, ущербні на всю голову
Mrs.Ochmonek• 10 апреля 2022
Ответ дляІра.
Дівчата, мені так страшно, що наші люди, діти потрапили їм до рук. Ці кадирівці теж по нашій землі топчуться...Ці всі одноклітинні живодери-тварюки, які нівечать беззахисних...Страх і ненависть- все докупи((
про собак, нелюди
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це істоти страшні...це не люди...
Mrs.Ochmonek• 10 апреля 2022
Ця жорстокість у них завжди була
«Истинно правдивое описание», 1571 г.: «Истинно правдивое описание некоторых деяний, происшедших и случившихся в России – в Москве, во Пскове, в Новгороде, в [Александровской] слободе, в Нарве, в Ревеле, в Дерпте и в других городах. Далее – как сурово, тиранически и жестоко были подвергнуты убийству, смертным побоям, грабежу, пожару, утоплению, тяжелым пыткам, дороговизне, голоду и чуме жители этих мест…
Великий князь и царь всея Руси и прочее выехал верхом вскоре после Рождества тайным образом с 40 000 человек и направился к Великому Новгороду. Но никто не знал, какие у него были намерения на уме. Ибо он взял все пути под охрану, чтобы никто не мог вернуться в Москву и там дать знать о намерениях великого князя. Он старательно поставил стражу позади и со всех сторон. Приказывал хватать и убивать жалким образом тех, кто уходил или бежал из его отряда, или тех, которые ехали по своим делам, всех одинаково, без разбора. Выслал вперед стражу с приказом убивать всех встречных. Этот приказ был выполнен, и никто, будь он высокого или низкого состояния, не получил пощады. Там, где останавливался великий князь, в городе или в деревне, они грабили людей и отбирали их имущество, отпускали в одних рубашках. То, что великий князь со своими людьми не мог съесть, все это он сжигал и уничтожал. Даже хлеб разбрасывали по дорогам, чтобы никто не мог его использовать. На дорогах повсюду лежали мертвые тела, и сани должны были переезжать их, и дикие звери и собаки пожирали их.
В то время, когда великий князь выступил и достиг Твери, весьма большого города, он не только полностью ограбил, но также предал смерти и бросил в воду несколько тысяч человек. Но поскольку там жило много поляков и литовцев, всех их вместе с женами и детьми убили и бросили в воду. В том же самом городе было много пленных немцев, которые также равным образом были убиты и брошены в воду…
Потом великий князь двинулся дальше к Новгороду (это большой торговый город) и ограбил все села и деревни и убил много людей. Затем за неделю до начала поста он внезапно напал на Новгород и учинил большую беду грабежом и убийствами. Не было ни одного дома, где бы они не переломали и не разбили ворота, двери и окна. Это были постыдные и жалкие деяния. Стрельцы принуждали к блуду благородных и честных женщин и девиц и насиловали их позорным образом. Потом они взяли примерно несколько сотен женщин и девиц, раздели их донага и привели их на приготовленное место, выстланное досками. И их ставили по пятьдесят человек на это место совсем обнаженными. И когда великий князь ходил туда, он их спрашивал, что они сделали. И так эта аудиенция продолжалась, пока они не замерзали. Потом тех людей для потехи и удовольствия бросали в воду, которая еще не совсем замерзла и топили их. Потом они захватили несколько тысяч пленников, связав мужчин и женщин вместе за руки и привязав детишек на грудь матерям, бросали их всех вместе скопом в огромную реку, под названием Волга, которая там имеет глубину 8 фаденов (около 14-16 м). Из-за этого река ото дна до верху была совсем заполнена, течение реки задержалось и пришлось заталкивать мертвые тела под лед, чтобы течение унесло их прочь. Потом они подвесили за руки несколько сотен благородных людей и начальников города и одежду на теле у них зажигали огнем, чтобы она жалким образом горела на них. К тому же крепко привязывали каждого из тех за локти или за бедра позади саней и быстро тащили по городу, и когда они сворачивали за угол, из-за того, что их тащили так быстро, у одного ломалось бедро, у другого рука. Все это они творили примерно полдня, после чего бросили их всех в воду и утопили. После того, как он ограбил весь город и самых благородных взял под стражу и убил, он таким же образом посетил и монастыри и полностью их ограбил. Также почти три сотни монахов привязали спиной к саням и гонялись с ними вокруг. Потом они оставили их лежать на всю длинную ночь в эту холодную зиму и с наступлением следующего утра оглушали дубинами по голове и бросали в воду.
И какую тиранию великий князь творил над подданными, такую же и над скотом, принадлежавшим им, над лошадьми, быками и коровами. Со спин у них снимали шкуру, драли до мяса, потом забивали дубинами и топорами.
И когда епископ стал уговаривать его, что он мог бы сделать что-нибудь достойное, а не только жалким и беспощадным образом лишать людей жизни, он отвечал, что как великий князь имеет достаточно могущества, чтобы избирать митрополита, епископа и других сановников, зато те не могут избирать великого князя. И чтобы он видел, какова его власть над епископом, он велел тирански бросить его в воду.
в Нарве они уничтожили и истребили мясо и хлеб, хранившиеся про запас в клетях, мясных и хлебных амбарах. Равным образом они рассыпали все зерно и соль по переулкам.
svetlapanna• 10 апреля 2022
Ответ дляNatkash
Що болсно для кожного українця- що та наволоч розполидася і зараз їх виродки плюндрують наші землі..ось що саме жахливе.
А ще яка була пропаганда- жителів Західної Украіни паплюжили наклепами, ще з совєтів.Во всіх підручниках розповідали, що бандерівці в лісах вбивали людей, іли їх живцем, розпинали та інші жахливі нісенітниці.
’Бандервіка’ западенка’ ці слова звучали, як тавро на людині, яка була з Західної України.А ще, малою я пам´ятала, як до нас у двір приїхала жінка і кацапка, курва, вибачаюсь, мене налякала, що з нею не можна говорит,бо вона мене або з´ість, або розріже черево ножем, бо’бандероффка’ А мені 4 роки було.Мені 44, а то жахіття пам´ятаю досі, так мені страшно було слухати ту курву. Ії на щастя, вже давно немає в живих, загинула ще в 1984 році, але страх дитини, якій доросла тітка таке розповіла, досі живе.
svetlapanna• 10 апреля 2022
Ответ дляКристина 878
Роботи кращі, повірте.. роботи гвалтувати точно не будуть.А то орки, в мене одне бажання - або одразу ядерну бомбу на всю расєю, або просто ракети крилаті та розстріляти всю наволоч, масцкву, петенгрург, та усі мокшанські болота, а також все, що радісу 1000 км від цих міст.І бомбити до останнього орка, навіть хай їх малф оркенята не виживуть, бо виросте така ж наволоч та нікчема рашистька.
Адже потомки -онуки тих орків зараз живуть в расіі та творять ті звірства, які бачить весь світ.Але хоти в них там- скабєєва та солов´їний помьот- нє, це всє інсценіровка, распятие мальчікі в трусіках і снєгірі’ та інший наволочний та потворний бруд та брехня.Я , російськомовна людина, ненавиджу їх, і бажаю їм тільки здохнути всій нації та всім жителям, з верхівки, бо такі істоти не мають права ні на існування, ні на продовження.Вони повинні бути стерті з землі та розвіятися на попіл.
Не чіпай - вб ю• 10 апреля 2022
Примитивные.
Злобные, очень злобные. Причем на ровном месте - никто их не обижал, никто не нападал, не оскорблял их страну. Просто злоба, что кто то сильнее, лучше, богаче.
Вечные рассказы о свое мнимом величии и как все их боятся и поэтому ненавидят.
И неизменно пренебрежительное отношение ко всему кроме русских: азеры, чурки, хохлы, евреи, черножопые и так далее.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Примитивные.
На Ютубе в комменте , один руззкий написал ответ , парню из Казахстана: да у вас там узкоглазые, мусульмане и ещё фиг знает кто . После моего ответа о сплошном негативе рузких даже тут , был ответ , это не негатив , это факт ! Капец ..все плохие , все виноваты , одни они ’хорошие’😥
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Примитивные.
И какие они великие, великий народ, избранный...
Голые, голодные, но великие)))
Что тут скажешь...
Голые, голодные, но великие)))
Что тут скажешь...
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ця жорстокість у них завжди була
А звали его Иван Грозный, кровавый царь, утопивший в крови тысячи людей в т.ч. младенцев и матерей самым жестоким образом, убивший собственного сына.Сколько веков прошло, а суть не меняется в России. Видимо, с тех времён пошла фраза: бей своих, что б чужие боялись.
Це правда! Сім´я можх бабусі так втратила житло у Львові, а її молоду ще дівчину переховували по людях. Вигнали серкед ночі на вулицю, шовкові комбінації крали для своїх блядєй як вечірні плаття... Масово гвалтували, катували, страшно знущались! Мені розповідали, що коли Львів був під окупацією, німцям навіть не снились такі звірства, був порядок...
П.С. Ще раніше, я описувала цю історію тут, так місцеві прибічниці рузького міра мене тут проклинали, що я фашистка, в за Гітлера...
Цікаво, де вони всі??
Особливо волала Арістркатка чи як її, а тепер вона щось типу Vinosport!
Ау, де ви всі?? Дуже сподіваюсь, що під Воркутою, а не в Ніцці!
Цікаво, де вони всі??