Кристина 878• 10 апреля 2022

Москалі кляті...прочитала сьогодні в Фейсбуці пост

Мира Наумова
Колись моя бабуся теж розповідала про прихід цих нелюдів у Львів. Це жах. Масові вбивства, гвалтування, а про те як вони виганяли господарів з домівок,крали, тягли на себе жіночі речі про оті горщики нічні.
А недавно прочитала книгу Н.Гурницької Багряний колір вічності"-де описана історія її сім´ї в тих років. Всі ці жвхіття приходу Совєтской власти у Західну Україну. І тоді вони теж не розуміли,як люди можуть заможно жити, пити каву, гарно одягатись,жити в чистоті. Вони як і зараз не розуміли чому ми повинні жити краще.
Історія повторюється.
“Вони дикарі. То була така темнота. Вони кроме сєлєдки взагалі нічого не знали їсти. Сєльодка, тюлька і картошка в мундірах. Візьме солдат ту сєльодку, витріпає її так до халяви чобота з луски, бере роздирає, лупає хліб і їсть. А вони потому казали — "ми прієхалі і вас всєму научілі. Ми научілі вас щі варіть”. Так – ми не вміли щі варіть. Не варили, не варимо і не будемо.

Вони з нічними вазами по молоко ходили. Я то виділа на свої очі – як йшла москалиха і несла ноцник (горшок, де роблять свої діла вночі) з молоком. І зараз коли вони кажуть – “ми вас всего научили…” Що ви нас научілі? Научілі красти. Научілі матюкатися. Научілі водку піть. Та ви мовчіть, мос..лі нещасні, і дякуйте Господу Богу, що ви попали в рай.

Вони прийшли до польських і українських помешкань, де було всьо. Поляки повтікали, інтелігенція наша повтікала, а вони прийшли на все готове. Вони зайняли всі помешкання. Прошу подивитися зараз, хто в центрі живе? Що наші люди місцеві мають ті квартири польські? Ніхто. Тільки вони. Вони на БАМі (район в Тернополі) набудували трущоби і українців туди заселили. А самі зайняли польські помешкання. Вони не знали, що з тим робити.

Заходжу я якось до сусідки тьоті Шури. А вона шкрябає ножем підлогу. Я питаю – нащо. А вона: “варєники буду мєсіть. А гдє твоя мама мєсіт тєсто? – я кажу – На столі. Тьотя Шура, ви що? – Я всєгда так дєлаю”. І бере і місить тісто на підлозі…

Для людей місцевих – то була Содома і Гомора. Ті мати. Ми не знали, що то є. Ми не знали тих слів. Ми думали, що то якісь їхні слова. Вони всі так спілкувалися між собою.

Тато працював у готелі, де поселилися російські офіцери. Якось почув, що вода тече і тече. Піднявся на поверх. Бачить, двері туалету відчинені. А там офіцер коло унітазу. Спускає воду і миється в унітазі. Спускає і миється. Татко його підняв і пояснив, що то не для того, що тут тільки управляються. Завів його в ванну і все показав – як працює, як вода вмикається.

Тато мій сказав до мами: Нусічка, як ми будем дальше жити з тою жемотью? То – не люди. Нусічка, вони шклянками пили горілку. Я такого ще не видів. Нусічка, а їхні жінки всі прийшли в нічних сорочках. То офіцерскі жони. То дикуни, Нусічка, то дикуни”.

Спогади тернополянки Ірини Максимів про пришестя до Тернополя росіян-визволителів (починаючи з 1939-го).
Раз уже сьогодні знесли пам’ятник представника рос культури в Тернополі, то знайте, з чим ця культура в тернополян асоціювалася.
Адрон Барион• 10 апреля 2022
Так правда. У мене на вулиці де повністю польська забудова був забраний самий шикарний дім і найбільший для москальських солдатів . Перед цим то був царський дім , а потім відомий нам як воєнний дім. А так для російських солдат будувалися хрущовки. У нас п польських домах не було туалетів в квартирах. Тому слава богу що москалям давали хрущовки і були створенні райони під забудову для них. Між іншим зараз це район де житло найдешевше і де тусуються всілякі маргінали злодії і наркомани. Це район гастело в м. Стрий .
kokos_ka• 10 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Вот в тему фото из руин Бучи если не ошибаюсь, было на новостном канале
Подтверждает пост
Это фото фейк.Оно сделано в 16 году,но посыл впринципе тот же.
Я буквально вчера читала сториз как проверяют фейки,там надо эти картинки пропускать через гугл фото(
И вот только что его открыла,а там вроде в окне зелёные деревья,у нас все таки еще зелени нет.
ДонаФлор• 10 апреля 2022
Ответ дляMiss-Miss
70% москалів не мають закордонних паспортів. Куди вони їздядь за кордон?
Откуда такие познания?)) Все у них есть. Думаете, только из Питера и Москвы в Турцию летают? Понятное дело, что есть категория маргиналов и бухарей. Оттуда кадры и берут. Ещё из наемников - этим пофиг, кого убивать. К этой войне они готовились не один год и воспитывали дикую ненависть ко всему украинскому.
Vika-N• 10 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ця жорстокість у них завжди була
«Истинно правдивое описание», 1571 г.: «Истинно правдивое описание некоторых деяний, происшедших и случившихся в России – в Москве, во Пскове, в Новгороде, в [Александровской] слободе, в Нарве, в Ревеле, в Дерпте и в других городах. Далее – как сурово, тиранически и жестоко были подвергнуты убийству, смертным побоям, грабежу, пожару, утоплению, тяжелым пыткам, дороговизне, голоду и чуме жители этих мест…

Великий князь и царь всея Руси и прочее выехал верхом вскоре после Рождества тайным образом с 40 000 человек и направился к Великому Новгороду. Но никто не знал, какие у него были намерения на уме. Ибо он взял все пути под охрану, чтобы никто не мог вернуться в Москву и там дать знать о намерениях великого князя. Он старательно пос­тавил стражу позади и со всех сторон. Приказывал хватать и убивать жалким образом тех, кто уходил или бежал из его отряда, или тех, которые ехали по своим делам, всех одина­ково, без разбора. Выслал вперед стражу с приказом убивать всех встречных. Этот приказ был выполнен, и никто, будь он высокого или низкого состояния, не получил пощады. Там, где останавливался великий князь, в городе или в деревне, они грабили людей и отбирали их имущество, отпускали в одних рубашках. То, что великий князь со своими людьми не мог съесть, все это он сжигал и уничтожал. Даже хлеб разбрасывали по дорогам, чтобы никто не мог его использовать. На дорогах повсюду лежали мертвые тела, и сани должны были переезжать их, и дикие звери и собаки пожирали их.

В то время, когда великий князь выступил и достиг Твери, весьма большого города, он не только полностью ограбил, но также предал смерти и бросил в воду несколько тысяч человек. Но поскольку там жило много поляков и литовцев, всех их вместе с женами и детьми убили и бросили в воду. В том же самом городе было много пленных немцев, которые также равным образом были убиты и брошены в воду…

Потом великий князь двинулся дальше к Новгороду (это большой торговый город) и ограбил все села и деревни и убил много людей. Затем за неделю до начала поста он внезапно напал на Новгород и учинил большую беду грабежом и убийствами. Не было ни одного дома, где бы они не переломали и не разбили ворота, двери и окна. Это были постыдные и жалкие деяния. Стрельцы принуждали к блуду благородных и честных женщин и девиц и насиловали их позорным образом. Потом они взяли примерно несколько сотен женщин и девиц, раздели их донага и привели их на приготовленное место, выстланное досками. И их ставили по пятьдесят человек на это место совсем обнаженными. И когда великий князь ходил туда, он их спрашивал, что они сделали. И так эта аудиенция продолжалась, пока они не замерзали. Потом тех людей для потехи и удовольствия бросали в воду, которая еще не совсем замерзла и топили их. Потом они захватили несколько тысяч пленников, связав мужчин и женщин вместе за руки и привязав детишек на грудь матерям, бросали их всех вместе ско­пом в огромную реку, под названием Волга, которая там имеет глубину 8 фаденов (около 14-16 м). Из-за этого река ото дна до верху была совсем заполнена, течение реки задер­жалось и пришлось заталкивать мертвые тела под лед, чтобы течение унесло их прочь. Потом они подвесили за руки несколько сотен благородных людей и начальников города и одежду на теле у них зажигали огнем, чтобы она жалким образом горела на них. К тому же крепко привязывали каждого из тех за локти или за бедра позади саней и быстро тащили по городу, и когда они сворачивали за угол, из-за того, что их тащили так быстро, у одного ломалось бедро, у другого рука. Все это они творили примерно полдня, после чего бросили их всех в воду и утопили. После того, как он ограбил весь город и самых благородных взял под стражу и убил, он таким же образом посетил и монастыри и полностью их ограбил. Также почти три сотни монахов привязали спиной к саням и гонялись с ними вокруг. Потом они оставили их лежать на всю длинную ночь в эту холодную зиму и с наступлением следующего утра оглушали дубинами по голове и бросали в воду.

И какую тиранию великий князь творил над подданными, такую же и над скотом, принадлежавшим им, над лошадьми, быками и коровами. Со спин у них снимали шкуру, дра­ли до мяса, потом забивали дубинами и топорами.

И когда епископ стал уговаривать его, что он мог бы сделать что-нибудь достойное, а не только жалким и беспощадным образом лишать людей жизни, он отвечал, что как великий князь имеет достаточно могущества, чтобы избирать митрополита, епископа и других сановников, зато те не могут избирать великого князя. И чтобы он видел, какова его власть над епископом, он велел тирански бросить его в воду.

в Нарве они уничтожили и истребили мясо и хлеб, хранившиеся про запас в клетях, мясных и хлебных амбарах. Равным образом они рассыпали все зерно и соль по переулкам.
Что это за князь? Имя у него есть?
Tanum• 10 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
смішно читати))) їдять собак, не бачили ноутбуку, телевізорів, не бачили шуб, клали мертву дитину до розрізаного живота)))
ага, у вік технологій, коли у кожного є телефон, інтернет і можливість поїхати до великих міст.
я все звичайно розумію, але невже хтось цьому вірить?)) це скоріш для емоційного забарвлення пишуть, а хтось сприймає всерйоз
Это да, преувеличивают для эмоций…и ведутся наши, верят как и они там на свою пропаганду…
Точно знаю, что в простецкой станице N на Северном Кавказе даже не в райцентре у молодёжи и обычных взрослых и ноуты и телефоны и в магазинах все то же самое…
Ir1n@• 10 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Є канал одного рос блогера на ютубі, дивилась до війни. Вони по селам їздять допомагають. І ось там ппц в цих селах: доріг немає, прїзджає раз в тиждень авто з їжею, щоб купили і багато чого іншого. Так що не вигадки.
hell• 10 апреля 2022
Да про сорочки я читала. А про грязь, срань вокруг - видела и слышала. Руськие бабы- нечистоплотные и хозяйки н какие. Жрать у них дома противно и невкусно. Ходили когда- то давно к одной. Так что охотно верю в тесто на полу и продукты в горшках. А еще в то , что история повторяется. Что было после тех нашествий- вторая мировая и руських тварей погибло дохрена, в том числе и мирных. Раз история повторяется пусть повториться до конца. Крови на земле парашской и побольше, только крови
KatrinkaSh• 10 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
з донбасом зрозуміло, туди і в мирний час було лячно їздити. а куди вивезли етнічних українців звідти?
я в історії чесно кажучи не дуже, соромно писати, але не розумію як формувались кордони саме етнічних українців. тільки недавно зацікавилась цим питанням((
Бабуся була вчителькою молодших класів, так коли випускалися їх розподіляли на роботу. Навчалася в Кіровограді. Їй дали вибір: ЗУ чи Донецьк. Навіть в 48ому році вона вибрала ЗУ, бо в дон.регіон одних зеків зсилали. Як вона казала бандерівці теж люди, а зек то зек. Якось так.
Cvetochek...• 10 апреля 2022
Ответ дляBabudan
Тобто люди самі добровольно хліб віддавали, без розбою і вбивств?
А в мене таке враження, що ви сьогодні тут прокинулись. Уроки історії прогуляли, з п´ятьма поколіннями родичів не спілкувалися.
А рідня сама не спішила розповідати, тому що тих хто розповідають вивозять в Сибір, ґвалтують, морять голодом. В них це жило в пам´яті. Хто цікавиться, той знаходить.
Ну і ще варіант - соромно було розповідати, бо допомагали по хатам ходити.
шось у вас всі варінти якісь погані.
так, я не цікавилась історорією і знала її виключно з книжок, переважно на радянський лад написаних. немає в цьому нічого дивного. про війну не любив ніхто розповідати, це і так зрозуміло, а мене тоді малу це і не цікавило.
мене більш цікавило хто були мої предки, де працювали, де жили.
не чула ніколи й від інших бабусь у селі щоб хтось від голоду колись помер. і від бабусі по татусевій лінії теж саме. тільки осуд, що ’розкуркулили’. а про голодомор нічого не казала. коли навчалась у школі на цьому також не наголошували.
кажу ж, не дивно, бо тоді все було по радянським методичкам тому історія дуже спотворена. спитайте у молоді заходу хто такий Бандера, всі знають. а якщо років 15 назад спитати теж саме у молоді на сході, то відсотків 30 може знають, і ті з не кращого боку. захід більш патріотичний. але війна все змінила. теперь вся Україна стане такою.
Weero• 10 апреля 2022
Ответ дляinna1313
Друзья жили в Гостомеле. В самый разгар боев ночью смогли убежать из подвала. В чем были. При себе только документы и деньги. Добротный дом . Сейчас вернулся муж посмотреть что и как. Рыдал и орал просто матом. На улице котеджи разрушены, сожжены, а у них целые стены, но ... . Эти орки покрушили мебель, разбиты телевизоры (габаритные, снять не смогли), извините, СРАЛИ в комнатах, вытирались одеждой хозяевов!!!!! Это при том, что в доме два туалета и полно туалетной бумаги! Вонь в доме невозможная!!!! Содрали паркет, а просто так... . Слов нет. Одни маты. Но не буду писать матом. Не не хочу опускаться до их уровня
У мене квартира в Гостомелі. Геть плитку на підлозі побили, розбили техніку. Попсували все. Нелюди, якісь тварюки
natallochka• 10 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Удалено администрацией...
Почитайте історію жителів українців східної України, їх згноїли в таборах.
І голод 33 більше стосується східних та центральних областей
Думаю продовжувати не треба..
alina 94• 10 апреля 2022
Ответ дляsvetlapanna
Що болсно для кожного українця- що та наволоч розполидася і зараз їх виродки плюндрують наші землі..ось що саме жахливе.
А ще яка була пропаганда- жителів Західної Украіни паплюжили наклепами, ще з совєтів.Во всіх підручниках розповідали, що бандерівці в лісах вбивали людей, іли їх живцем, розпинали та інші жахливі нісенітниці.
’Бандервіка’ западенка’ ці слова звучали, як тавро на людині, яка була з Західної України.А ще, малою я пам´ятала, як до нас у двір приїхала жінка і кацапка, курва, вибачаюсь, мене налякала, що з нею не можна говорит,бо вона мене або з´ість, або розріже черево ножем, бо’бандероффка’ А мені 4 роки було.Мені 44, а то жахіття пам´ятаю досі, так мені страшно було слухати ту курву. Ії на щастя, вже давно немає в живих, загинула ще в 1984 році, але страх дитини, якій доросла тітка таке розповіла, досі живе.
Вчора розмовляла з переселенкою харків‘янкою.До речі,вона відомий у Харкові лікар, велика патріотка України.їй 48 років.Вона мені розповіла що раніше дуже боялася бандерівців.Батьки в дитинстві говорили ,що бандерівці це страшні люди,гірше гітлерівців.Хоча батьки родом з ЦУ і не забиті люди,мама вчителькою була,тато інженером. Вони тих бандерівців в очі не бачили ,але пропоганда робила свою справу.
natallochka• 10 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
шось у вас всі варінти якісь погані.
Вибачте за цікавість, скільки вам років? Я добре знаю коли з історії змінилась шкільна програма
pretty baby• 10 апреля 2022
Ответ дляrudko1992
Неужели правда. Жесть конечно.
Судя по тому, что они сейчас завидуют нашим кирпичным домам и тому, что украинцы едят нутеллу.... Похоже на правду.
Вот вам и вторая армия мира, голожопые дикари
Мабуть ви не дивилися документальний фільм Золотий вересень. Хроніки Галичини.
Дуже рекомендую, дивуватись не будете.
Ir1n@• 10 апреля 2022
Ответ дляkaramelna
Західнв Україна пам´ятає все - і голодомор, і окупації і війни, а центр, схід - що? Вони ж від того голодомору більше постраждали, ніж західна Україна, і, як на мене, саме там провали в памяті в усьому. ніхто цього не пам´ятає, чи як? Висміювалось значення вшанування пам´яті цих подій, загиблих. Там якась амнезія і знецінення історичної памяті... і чи не буде знову так?
Ви знущаєтесь?Яке висміювання і знецінення? Моя бабуся голод згадувала постійно і нам розповідала. І плакала за своєю сім´єю. Її матуся в батько померли від голодую. Бабуся з Харківщини, під час війни була в дит будинку. Потім жила на Луганщині. Світла людина, яка привела мені любов до української літератури і мови .
Плюшкa• 10 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Я сегодня фоном слушала новости, так наши люди, которых освободили в селе (что то пол Киевом), рассказывали: эти орки приехали на танках и спрашивают какой город это. А местные- это не город , это село. Вы врёте!!! В селе асфальта нет! Ну и дальше искали признаки названия города. Тупые твари...
Так то правда, знайомий родич розповідав також, що одно перепитували чи це точно село,бо в кожному будинку ванни й унітази
natallochka• 10 апреля 2022
Дівчата, ну читаю я цю тему, нащо нам свою енергію на тих орків тратити
Давайте краще подумки підтримаємо наших захисників.
Ми не повинні так витрачати нашу енергію, нечисть нею живиться і ця тема породжує нових орків мордору
Все буде Україна!
Атланта• 10 апреля 2022
Ответ дляКсеня 1982
Уроки истории прогуливали? Тогда открываем Википедию и начинаем заниматься самообразованием.
У меня одна из бабушек родилась в Одессе, но родилась и выросла я во Львовской области.
Мы, все кто вырос на Западной Украине, очень хорошо знаем историю, не только из учебников. Нам ее пересказывали наши бабушки, прабабушки и прапрабабушки. Из первых уст.
Кроме уроков истории, нас воспитывали музыкой. Козацькими, чумацькими, обрядовими, стрілецькими, повстанськими піснями. Я уже молчу про воспевание гимна каждый понедельник на общешкольной линейке перед первым кроком, и про уроки политинформации. По вторникам на 8:30

Так что свой совет себе посоветуй, ок? Хотела она вымахнуться модным словом «википедия», но что-то пошло не так... 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
Плюшкa• 10 апреля 2022
Ответ дляLvivLady
Це правда! Сім´я можх бабусі так втратила житло у Львові, а її молоду ще дівчину переховували по людях. Вигнали серкед ночі на вулицю, шовкові комбінації крали для своїх блядєй як вечірні плаття... Масово гвалтували, катували, страшно знущались! Мені розповідали, що коли Львів був під окупацією, німцям навіть не снились такі звірства, був порядок...

П.С. Ще раніше, я описувала цю історію тут, так місцеві прибічниці рузького міра мене тут проклинали, що я фашистка, в за Гітлера...

Цікаво, де вони всі??
Особливо волала Арістркатка чи як її, а тепер вона щось типу Vinosport!

Ау, де ви всі?? Дуже сподіваюсь, що під Воркутою, а не в Ніцці!
Вона вже перефарбувалася, тепер вона не пам´ятає навіть те що писала про наших хлопців що вони як собаки
alina 94• 10 апреля 2022
Ответ дляTanum
Ага ,знайшли приклад,станіца на Сєвєрном Кавказе)Це як у нас села закарпатські. Ви поцікавтеся ,як за Уралом люди живуть.,чи є в них ті ноути і унітази)
natallochka• 10 апреля 2022
Ответ дляАтланта

Побажайте їй гарного дня та відпустіть з миром.
Будемо вищі за це. Хто хотів той історію вчив. Зараз ми робимо нову історію, не опускаємося нижче еволюції Дарвіна
Плюшкa• 10 апреля 2022
Ответ дляlilykas
Вы серьезно?Вы бот?
Вона просто одна з ’емоційно забарвлених’
НамСвоюРобити• 10 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Удалено администрацией...
Можу розповісти з Дніпропетровщини.
Тре?
LvivLady• 10 апреля 2022
Ответ дляПлюшкa
От же ж сука! Зате ми пам´ятаємо ВСЕ!

Вилазь, мразь рашистська!😈
ToriN-iKA• 10 апреля 2022
Москалі то гидота
москва то таке ще, більш менш там живуть вичухані, а далі там бомжатня, читать, писать не вміють,не бачили унітаз ніколи в будинку. Автор, ваш пост то капець. Я не уявляла таке. Ті москалі які в українських, сільських будинках жрали, напевно багато чого жерли вперше.
Атланта• 10 апреля 2022
Ответ дляДонаФлор
Не знаю, где живёт ваша тетя - но это бред полнейший. Мух они не едят, имеют машины, ездят отдыхать за границу, даже в небольших городках нищеты нет. Другое дело, что отребье, которое сюда едет - собирают по всем отдаленным регионам. Не сомневаюсь, что им дают инструкции по запугиванию и уничтожению нашего населения .
Донна, не трынди!!! 78% русских никогда не имели загранпаспорта!!! Какие «заграницы» для них???

Ты можешь расписываться только за себя, но не отвечай за всех. Я своей тёте больше верю, чем какой-то неизвестной женщине с советчицы.
Да, у русских в сёлах нет асфальта, нет газа, канализации и даже септиков. Они ходят гадить во двор на кучу, моются раз в неделю в бане (до сих пор!), бухают самогон бутыльками, и верят величие своей свердержавы😂😂😂

Возможно еще ближайшие у нам регионы европейской россии чуть ближе к нам культурно. А остальное всё-это дикари.
Плюшкa• 10 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Удалено администрацией...
Хочете про звірства совєтів? Центральна Україна, 20 роки понавозили красну кацапню щоб вишукувати білогвардійців, виставили в рядочок сім´ю з 6 дітьми й стріляли по них мимо , розважалися так суки, один з тих дітей був мій дід. Він пройшов всю війну, але говорив що той свист куль над вухом тоді це саме найстрашніше що було в його житті.
natallochka• 10 апреля 2022
Так зрозуміло ботики підтягнулися.
Тема підпахує провокацією
Атланта• 10 апреля 2022
Ответ дляДонаФлор
Из статистики познания. Кандидат в президенты россии Собчак например это тоже подтверждает. Если не согласны и хотите спорить- только фактами, со ссылками на первоисточники.
Love_Love_Love_• 10 апреля 2022
Ответ дляrudko1992
Неужели правда. Жесть конечно.
100000% правда моя бабця те скме мені розповідала