Коли вони вже відчують їх?
Бо ми з перших днів відчули війну, А в них наче все добре, все в магазинах є, ціни виросли, але не дуже, Москва ніби взагалі нічого не відчула
Ответ дляmari_klim
Кстати, это их самая большая печаль. Но так как, по сравнению с тем, что в Турцию, Египет и Тайланд их летало больше, чем в Европу, думаю эта печаль не настолько большая.
Когда же наши начнут их фигачить через границу... Хочу, чтобы россиянцы просто прочувствовали хоть немного того страха и боли... А потом прямой эфир по всем каналам, наши Путина на куски разорвают, как с Кадафи было.
Так Туреччина повинна ж розуміти що через певний час якась кількість москалів і так не зможе їздити на відпочинок
Я побачила в інста не знаю чи 100% інфа виНімеччині ті хто ходив на пробіг чи марш на підтримку параші якщо не мають громадянства їх депортують за два тижні, оце б було добре
Совладелица• 11 апреля 2022
Ответ дляmari_klim
Ну так братья- турки помогают. А в чем проблема из Стамбула вылететь в любую точку мира?
Они при ковиде со своим спутником везде умудрялись путешествовать
Это да.
На смену и в помощь чартерам туркиши увеличивают число рейсов с конца апреля.
Но рейсы регулярные - это плюс к стоимости тура.
Они(и не только они) рвутся и на внутренние авиалинии, но пока их не пускают.
Ответ дляok1904
Без плюшок глобалізації все це пшик. Згадайте Царську Росію , її економічне становище перед Першою Світовою і що сталося з новою країною рад, після введення санкцій західних
Она ввела голодомор в Украине, чтобы благодаря торговле зерном вытянуть индустриализацию и подготовиться к войне
Ответ дляmari_klim
Ну це не прямі рейси як було раніше по всьому світові, новий аеропорт Туреччини треба наповнбвати, це зрозуміло .
У педарації була не одна організація по тех.обслуговуванню літаків іноземного виробництва, яка працювала на міжнар.ринок з філіалами в країнах Прибалтики, тепер ці організації не можуть виконувати роботи , тобто висококласні вузькоспеціалізовані спеціалісти помножені на нуль
Ответ дляmari_klim
Трошки не так голодомор - наслідок другої хвилі санкцій, перша це голодні бунти в індустріальних регіонах держави, лопати не було кому скувати, промисловуі з оточючими потікали з нов крахни рад, лишили неосвідчений люд, для виходу був запроваджений НЕП, який дав результати, але не надовго.
Ответ дляТриАна
А зачем тогда власти дали добро на эту вакханалию???
Ответ дляСовладелица
Это да.
Пустяиь тоді, коли націоналізовані літаки стануть.
Ответ дляСовладелица
Это да.
Без тура в разы дешевле в Турции отдыхать. Перелет из Стамбула на любой курорт 15-20евро в обе стороны.
Совладелица• 11 апреля 2022
Ответ дляok1904
Это вряд ли...(С)
Для внутренних рейсов бортов хватает.
Да, и проблему обслуживания самолетов решат.
Равно, как и нехватку самолетов производства РФ.
Можете не сомневаться.
Для внутренних рейсов бортов хватает.
Можете не сомневаться.
Ответ дляok1904
Да, точно.
Совладелица• 11 апреля 2022
Ответ дляmari_klim
Это не всегда так. В зависимости от места и отеля, разница может быть существенная, но не в разы.
А может такой разницы и не быть.
Проверено.
А может такой разницы и не быть.
Проверено.
Санкции??? Родня скинула,ржет,я лохушка говорит Тайд почти за 800 взяла,а он сейчас 400 ,доллар упал,цены упали .Когда заказывала,то в магазинах не было,а сейчас завал того порошка и сахара с прокладками тоже и цена не выше,все утряслось, где те санкции? Фигня какая то ((
english book• 11 апреля 2022
Вони діють.На багатьох їхніх міських форумах скаржаться на відпустки,або призупинку діяльності підприємств.Керівництву дано завдання,замінити комплектуючі на російські.Але це нереально в більшості випадків.Надія в них на Китай.Що стосується IT,то багато компаній залишає росію,пропонуючи айтішнікам переїхати до інших країн.
Санкції діють поступово.Все ще попереду.Імпорт офіційно зріст на 50%,неофіційно в 2,а деколи 3 рази.При тій же самій зарплаті.
Деякі підприємства працюють на склад,тому що збуту немає.Дехто працює,але комплектуючих вже не отримає.
Проїли на підтримку курсу $,вже близько 60 млрд запасу.
Александр_5• 11 апреля 2022
Ответ дляmkuliza
Удалено администрацией...
Сама вьі нищая попрошайка.И люди у нас не бедньіе.
Непонятно почему ваша багатая рассеюшка тянет унитазьі и стиралки из Бучи и Ирпеня.От богатства конечно.
Ответ дляРешка7777
сейчас будет 1001 ночь...
сказок
но у нас тоже не весело...где наши все овози и арбузы((
на юге
сказок
на юге
Я сейчас вспомнила сюжет про фермершу из Мелитополя которая выпубила черешню, так как не было сбыта, и наши заваленные черешней прошлый год прилавки. у россиян прокладок не будет, но они будут говорить - у нас все есть, санкции нам на пользу, а у украинца стол ломится будет от еды, а он ноет, если хоть чего то не хватает.
Ответ дляСовладелица
Это вряд ли...(С)
Для внутренних рейсов бортов хватает.
Можете не сомневаться.
Для внутренних рейсов бортов хватает.
Можете не сомневаться.
Ви не зрозуміли, програмне забеспечення для обслугивування літаків не оновлюватиметься, вони стануть самі по собі, без оновленої бази велика похибка, тобто безпека польотів нульова, я вище написала. Проблему обслуговування літаків, що націоналізовані вирішити без закордонного забезпечення не вирішити. До цього часу чого не вирішили, чого з авіакомпаній потікали топи? якщо все гладко з цивільною авіацією, оригінальгий двигун боінга де куплять, хоча б одну лопатку в турбіну? ніхто не продасть, так як санкції самого боінга впадуть на ту контору, що насмілиться. А на репліках компонентів боїнг чи аеробус з ембраєром літати не зможе, особливо програмне забезпечення проблема. В ембрайєра по оновлється кожних 2 тижні, там так зроблено, що дверьку баг.відділення не відкрити без електронвки, що поацює від ПЗ, база дає похибку вже через 4 тижні без оновлення. Рєшат вони, ага. Єдиге закуплять неліцензовані китайські літаки для внутр ринку і сертифікують їх на своєму(є такі в Китаї, надійність і безпека не висика,тому за кордон не літають). Ви видно далекі від цивільної авіації, якщо вважаєте, що так просто сказать рєшат...
Он в рудому лісі під Чорнобилем теж було легко копати окопи.. накопалися в радіоаційних озерах, де розлетвлися уламки палива і графіту засипане під землею? Вам кинути посилання на англомовнмй ресурс, що опичав перспективи цих вояк? Прогнозують жити хлопцям максимум рік... Генерали туди не полізли чомусь ..
Спочатку роблять, потім думають иака прлблема рузького миру
Ответ дляmusilda
Ото в рідні Вашої тепер радості, смішно, аж плакати хочеться.